Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Báječná dovolená v Klatovech: polopenze a neomezený vstup do wellness

4,1 / 5 Hotel Centrál*** Západní Čechy (mapa) 327 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Zdeněk

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, zda je možný nástup ve čtvrtek a pobyt do soboty?
Konkrétně čtvrtek 13. 6. – 15. 6.

Slevomat.cz

Dobrý den, Zdeňku, nástup je možný podle variant buď neděle-středa a nebo pátek-neděle. Hezký den, Simča :)

Vlastik Dušek

hDobry den,chtel bych se zeptat na ubytovani pro 2 osoby na 3dny v terminu od31.5.2019az4­.6.2019Moc dekuji Dusek Vlastimil

Slevomat.cz

Dobrý den, Vlastíku, o dostupnosti termínů se můžete informovat přímo u partnera na e‑mailu hotel@centralkt.cz nebo na tel.: 376 314 571. Nebo při výběru možnosti Online rezervace si Vámi preferovaný termín můžete rovnou rezervovat v rezervačním kalendáři. :) Pěkný den, Honza

Václav

Dobrý den, máte ještě volný pokoj v termínu od 13. do 15.5? Děkuji VH

Slevomat.cz

Dobrý den, Václave, o dostupnosti termínů se můžete informovat přímo u partnera na e‑mailu hotel@centralkt.cz nebo na tel.: 376 314 571. Nebo při výběru možnosti Online rezervace si Vámi preferovaný termín můžete rovnou rezervovat v rezervačním kalendáři. :) Pěkný den, Honza

Ivana. HRADILOVÁ

Dobrý den.Máte volný termín 26.4–28.4. 2 dospělí +2 děti 7 a 9 let+malý pejsek?Děkuji za odpověď .Hradilová

Hotel Centrál***

Dobrý den, Děkuji za Váš zájem o naše služby. Bohužel, je mi líto, ale v uvedeném termínu je zatím hotel plně vybukován. Mohu Vám nabídnout zařazení Vaší poptávky na „waiting list“ a informovat Vás okamžitě poté, co se některý z pokojů uvolní. Nebo využijte nejbližšího volného termínu Omlouvám se za špatnou zprávu. S pozdravem a přáním hezkého dne Petr Šátral

Jitka Kaslová

Dobrý den. Co by stál pobyt pro 3 dospělé. Děkuji moc.

Hotel Centrál***

dobrý den
jedenapůlnásobek hodnoty voucheru
pěkný den
petr šátral

Barca Zatopkova

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda umí hotel zajistit bezlepkovou stravu, případně i bezlaktozovou – tím, že je s polopenzí, tak pro mě důležitá informace. Velice děkuji

Hotel Centrál***

dobrý den
ano – obojí je, po dohodě s hotelem předem – při objednávce termínu, možné
pěkný den
petr šátral

Gabriela Kostková

Dobrý den,

Máte volný dvoulůžkový pokoj v termínu 3–4.5?

Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, o dostupnosti termínů se můžete informovat přímo u partnera na e‑mailu hotel@centralkt.cz nebo na tel.: 376 314 571. Nebo při výběru možnosti Online rezervace si Vámi preferovaný termín můžete rovnou rezervovat v rezervačním kalendáři. :) Pěkný den,

Hotel Centrál***

dobrý den je mi líto, v tomto termínu jsou již pokoje vyprodány
pěkný den
petr šátral

Řezáčova

Dobry den , chtěla bych se zeptat zda mate v období od 19.4.-21.4. volný termín .Dekuji

Hotel Centrál***

dobrý den
je mi líto, v době VELIKONOC jsou již pokoje vyprodány
pěkný den
petr šátral

Jiří DIRBÁK

Dobrý den. Cena 2699 je za pár nebo 1osobu děkuji za odpověď.

Hotel Centrál***

dobrý den
ceny jsou uvedeny vždy za pár
petr šátral

jana jírová

dobrý den, mohu se zeptat zda se dá na slevomatu :) k nabídce připojit přistýlka ?
konkrétně na termín 26.7–28.7 ? Byli bychom tři , pobyt polopenze , pokoj pro dva s wellnesem. děkuji za odpověď a případnou cenu . Jana Jírová

Hotel Centrál***

dobrý den
na tento termín není zatím se slevomatem žádná akce připravena
máte li zájem o nabídku – kontaktujte (mailem) přímo hotel
pěkný den
petr šátral

Markéta Schovanová

Dobrý den, máte v květnu volné 3 pokoje po dvou místech?

Hotel Centrál***

dobrý den
volné termíny v květnu:
12.05. – 16.05/
26.05. – 31.05
petr šátral

Lenka Jirova

Hezky vecer,chci.se zeptat,zda.v.ter­minu od nedele 5.5.do utery 7.5.mate volne 3.dvouluzkove­.pokoje?diky.za­.odpoved,l.ji­rova😉

Hotel Centrál***

Dobrý den, Děkuji za Váš zájem o naše služby. Bohužel, je mi líto, ale v uvedeném termínu je zatím hotel plně vybukován. Mohu Vám nabídnout zařazení Vaší poptávky na „waiting list“ a informovat Vás okamžitě poté, co se některý z pokojů uvolní.
Nebo využijte nejbližšího volného termínu :
od 12.05. 2019
Omlouvám se za špatnou zprávu.
S pozdravem a přáním hezkého dne Petr Šátral

Kateřina

Dobrý večer chtěla bych se zeptat jestli máte volný termín od 5.4–7.4 pokoj pro dva s polopenzi a jestli platí cena2890kc za dvě noci za odpověď předem děkuji.

Hotel Centrál***

Dobrý den,
Děkuji za Váš zájem o naše služby.
Bohužel, je mi líto, ale v uvedeném termínu je zatím hotel plně vybukován.
Mohu Vám nabídnout zařazení Vaší poptávky na „waiting list“ a informovat Vás okamžitě poté, co se některý z pokojů uvolní.

Nebo využijte nejbližšího volného termínu :

víkend 
12.04. 2019

nebo mimovíkendové termíny
Omlouvám se za špatnou zprávu.
 S pozdravem a přáním hezkého dne
Petr Šátral

Petr Vainert

Dobrý den, chci se zeptat jestli je volný termín od 15 do 17. 3.2019. Děkuji Vainert

Hotel Centrál***

Dobrý den, pokoje v tomto termínu ještě volné máme – 4 pokoje, k potvrzení fixní rezervace potřebuji následující údaje :

číslo VOUCHERU + HESLO jména ubytovaných termín

S přáním pěkného dne, Petr Šátral

Wimmerová Blanka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možné ubytování pro jednu osobu, za jakou cenu a termíny

Slevomat.cz

Dobrý den, Blanko, bohužel tato nabídka je koncipována pouze pro dvě osoby. :( Můžete si nastavit upozornění na nové nabídky obchodníka a tak Vám případná další akce neunikne. Případně vybrat jinou nabídku na našich stránkách. :) Pěkný den, Honza

Jana Krátká

Dobrý den, bylo by možné si k dvoulůžkovému pokoji připlatit přistýlku se vším všudy (co je v nabídce k dvoulůžkovému) v jaké ceně? Děkuji

Hotel Centrál***

dobrý den, jistě, není problém, závisí ale i na věku třetí osoby,více informací si poptejte na hotelu, hotel@centralkt.cz
pěkný den
petr šátral

Anna Jandurová

Dobrý den, můžeme u Vás uplatnit způsob platby formou benefitů?
Chtěli bychom pro mé rodiče svatební cestu do Klatov u příležitosti jejich zlaté svatby. Můj můj otec tam sloužil coby voják na vojně a moje maminka tam za ním jezdila.
Děkuji za odpověď, Anna Jandurová z Mostu

Slevomat.cz

Dobrý den, Anno, ano je možné tento pobyt zaplatit pomocí benefitů. Vše o jednotlivých benefit se dozvíte na našich stránkách: https://www.slevomat.cz/cafeteria. Pěkný den, Honza

Alena Rýdlová

Dobrý den,měli bychom zájem o pobyt v termínu 9.3.-15.3. 3 dospělí a děti 12 a 15 let a jeden malý pejsek.Děkuji Rýdlová

Slevomat.cz

Dobrý den, Aleno, Vámi vybraný termín není k dispozici. Můžete se podívat do tabulky termínů., přičemž tabulka je přímo propojena s rezervačním systémem hotelu. Třeba najdete jiný termín, který Vám bude vyhovovat. Osoba nad 12 let na pokoji platí 1/2 z ceny voucheru a domácí mazlíček může být ubytován za cenu 130 Kč na noc. Hezký den :)

Jitka Kudláčková

dobrý den,je možné mít sebou psa.děkuji Kudláčkova

Slevomat.cz

Dobrý den, Jitko, ano tato možnost je, ale je zpoplatněna, a to částkou 130 Kč/ noc. Pěkný den, Honza

Pavla

Dobrý den,
máte na pokojích z této nabídky minibar nebo chladničku?
Děkuji za info.

Hotel Centrál***

dobrý den
ne -bohužel ne, potřebné věci lze případně uschovat v lednici na recepci
pěkný den
petr šátral

Hana Fučíková

Dobrý den ,prosím , zda by byl volný termín na duben 26.4.-28.4. na dva dvoulůžkové pokoje . Venkovní bazén v tomto termínu je již otevřený ? A zda nejste bezplavková zona , samozřejmě kromě sauny . Děkuji H. Fučíková

Hotel Centrál***

dobrý den, venkovní bazén napouštíme dle počasí-nemohu tedy slíbit, kromě sauny jsou všude plavky povinnost
pěkný den
petr šátral

KATKA

Dobrý den, jaká je cena masáže lávovými kameny po 50% slevě, kterou nabízíte? Je nutné rezervovat masáž předem? Konkrétně na víkend 25.-27.1.- máte ještě volnou kapacitu?

Hotel Centrál***

Dobrý den,

záleží zda chcete 50 minutovou masáž- cena po slevě je 448,–Kč; nebo 90 minutovou- cena po slevě je 635,–Kč
Vždy je lepší rezervovat masáž předem kvůli volné kapacitě, ale není to povinné.

Václav

Hezký den, máte prosím volno 1.- 3.2. 2019

Slevomat.cz

Dobrý den, Václave, ohledně volných termínů doporučujeme kontaktovat přímo hotel: hotel@centralkt.cz, +420 376 314 5­71. Dostupnost termínů lze ověřit i přímo v nabídce, stačí kliknout na Vámi vybranou variantu, poté na kolonku Koupit na termín a před Vámi se zobrazí volné termíny hotelu. Pěkný den :)

Křivánková

dobrý den,chtěla jsem se zeptat jestli máte volný termín od 18.2.2019 na4 dny pro 2 dospělí a 1 dítě 9 let, děkuji za odpověď Křivánková

Slevomat.cz

Dobrý den, pro co nejpřesnější informace o dostupných kapacitách kontaktujte přímo hotel hotel@centralkt.cz
+420 376 314 5­71. Hezký den :)

Lenka Vyhnánková

Dobrý večer, máte volný pobyt od 11.1 do 13.1.2019 ?

Hotel Centrál***

dobrý den,je mi líto, hotel je v době 02.01. – 17.01. 2019 uzavřen Vyberte,prosím,jiný termín
petr šátral

Jan Matulka

Byl by mož ný pobyt na 5 dnía za jakých podmínek.Děku­jiHonza

Hotel Centrál***

dobrý den,je mi líto, hotel je v době 02.01. – 17.01. 2019 uzavřen Vyberte,prosím,jiný termín petr šátral

Hotel Centrál***

dobrý den – omlouvám se za chybnou odpověď
5 dní není problém, balíčky s delší platností samozřejmě děláme – kontaktujte hotel, mail hotel@centralkt.cz
pěkný den
petr šátral

Vendula

Dobrý den,
rada bych se zeptala,zda by bylo mozne se ubytovat 14.1.-16.1. 2 osoby v dvouluzkovem pokoji.dekuji

Hotel Centrál***

dobrý den,je mi líto, hotel je v době 02.01. – 17.01. 2019 uzavřen
Vyberte,prosím,jiný termín
petr šátral

Zemanova Lenka

Dobry vecer,byl by volny termin 14.-16. 2018 ? Dekuji za odpoved Zemanova

Hotel Centrál***

dobrý den, který měsíc?
petr šátral

Hotel Centrál***

předpokládám prosinec..o)
tedy – ano – v prosinci volné kapacity ještě máme
pěkný den
petr šátral

Jan Salač

Dobrý den.
Chtěl jsem se zeptat zda je volno v termínu 16.-18.11 tohoto roku.
Děkuji předem za odpověď.

Hotel Centrál***

Dobrý den,
pokoje v tomto termínu ještě volné máme,
k potvrzení fixní rezervace potřebuji následující údaje :

číslo VOUCHERU + HESLO
jména ubytovaných
termín

S přáním pěkného dne,
Petr Šátral

Daniela Ledbová

Dobrý den, mate ,prosím,volné termíny kolem 10. listopadu ? Chci přijet s 90 letou maminkou, je možné si zajistit zrekonstruované pokoje v přízemí ? Také jsem si všimla, že děkujete za kladná hodnocení, ale nenašla jsem jedinou reakci na ta negativní, týkající se např. studené vody v bazénu, nedoplněných snídaní aj. Děkuji za odpověď ,s pozdravem Ledbová Daniela

Hotel Centrál***

dobrý den
termíny okolo 10.11 ještě k dispozici jsou – viz přímý prodej – kalendář
v přízemí bohužel žádné zrekonstruované pokoje nemáme, hotel má ale výtah
teplota vody je měřena každý den a její hodnota vyvěšena u bazénu
pěkný den
petr šátral

Eva Zvánovcová

mohla bych přijet ještě tento rok nejlépe začátek listopadu

Hotel Centrál***

dobrý den,
v tomto období máme ještě volné kapacity
pěkný den
petr šátral

Alena

Dobrý den, rádi bychom přijeli s téměř 3 letým synem a řešíme, jak by spal. Chtěla bych se tedy zeptat, zda na pokojích máte klasickou manželskou postel nebo jsou to 2 jednolůžka přistrčená k sobě (tzn. uprostřed tvrdé dřevo)? Případně kolik by stála normální přistýlka (nemyslím tím dětskou postýlku, na tu je už velký)?
Předpokládám, že ikdyž píšete bez nároku na stravu, tříleté dítě toho tolik nesní a budeme ho moci vzít na snídaní s sebou?
Předem děkuji za odpověď.

Hotel Centrál***

dobrý den
na hotelu jsou i klasiká dvojlůžka, v případě platby za přistýlku má dítě nárok na všechny služby – tedy i večeře – dětská porce
pěkný den
petr šátral

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru