Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejné firmy.

Pánské zimní membránové kalhoty s designem džín na prkno i trekking v horách

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Luboš Frajer

Dobrý den,

navazuji na předchozí dotaz.
Na základě Vaší odpovědi na můj dotaz ohledně šíře pasu jsem si kalhoty objednal.
Vaše odpověď je zcela nepřesná ba až lživá. Kalhoty jsem dnes obdržel a samozřejmě obvod pasu je 100cm a nikoli šíře, čili velikost neodpovídá velikosti XXXL!!! Kalhoty Vám zašlu zpět a budu žádat vrácení peněz za dopravné z důvodu Vaší chybné informace na základě, které jsem zboží objednal.

Haven.cz

Dobrý den.
Na dotaz před třemi měsíci jsme odpovídali, že pas má při maximálním natažení 100cm a že je to podle nás dostačující rozměr pro obvod pasu. Tento údaj je pravdivý a stojím si za ním. Nechápu problém z Vaší strany. Kalhoty samozřejmě můžete vrátit, ale rozhodně jsme Vám neposkytli lživou informaci.

Eliška

Dobrý den.
Ve vaší nabídce postrádám velikost L. Ta není k dostání?

Haven.cz

Dobrý den.
prověřili jsme sklad a nyní máme 2ks velikosti L ve variantě black jeans

Eliška

Dobrý den, jsou kalhoty nějak vyteplené? Děkuji, Eliška

Haven.cz

Dobrý den.
Kalhoty nejsou klasicky vyteplené. Mají v sobě membránu, která chrání proti vlhku a chladu a zároveň je paropropustná.

Luboš

Dobrý den,

prosím, jaký je obvod pasu u vel. 3XL? Uvedená šířka pasu 95cm je zvláštní údaj a na obvod pasu dost malá míra. Děkuji.

Haven.cz

Dobrý den. Při maximálním natažení je rozměr v pase 100cm. Myslím, že je to rozhodně dostačující na obvod pasu.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru