Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Barevná bavlněná povlečení se saténovou nebo flanelovou úpravou

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Lenka Jahodová

Dobrý den, jaká je prosím u těchto povlečení velikost polštáře?
Jahodová

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den,

rozměry polštáře: 80 × 80 cm
rozměry přikrývky: 135 × 200 cm
Děkujeme
Tým AARYAN TRADE

Romana Lukešová

Dobrý den, proč nemohu u této nabídky použít kredity z pokladu pro Dům a zahradu, když jiné povlečení se pro použití kreditů nabízí? Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Romane, vaše kredity opravdu na tuto nabídku uplatnit nejdou, protože jde o nabídku ze sekce Zboží- Ložnice a vaše kredity platí pouze na Dům a zahrada https://www.slevomat.cz/zbozi/dum-a-zahrada/bytovy-textil. Hezký den :)

Martina Janegová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli máte ve Vašem sortimentu i prodloužené povlečení (povlak na deku 220 cm)? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Martino, v nabídce je pouze deka s rozměry: 135 × 200 cm. Pro více informací kontaktujte přímo info@supersale.cz
+420 777 973 803.

Petra Gajdáčková

Jsem pěkně naštvaná, objednala a zaplatila jsem 2 sady povlečení po 2 ks, měly tedy dojít 4 povlaky na polštář a 4 na deku, tak aby celá rodina měla povlečení stejné. Právě jsem otevřela balík a v něm sice jsou 2 sady povlečení, ale jen po 1 ks a z toho je ještě na jednom balení obal roztržený. Rozdíl v ceně 258,– Kč, a můžu si hodit mincí, kdo bude spát v novém a kdo má pech. Tohle píšu i do hodnocení, ale tady by mě zajímalo jestli jestli mám šanci dostat to co jsem objednala a zaplatila, nebo jestli mi někdo ty peníze vrátí.

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, velice se omlouváme za chybu v zásilce. Kontaktujte nás prosím e mailem (info@supersale.cz) a uveďte číslo Vaší objednávky , reklamaci vyřídíme na naše náklady . Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru