Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Super start: ovocné a zeleninové smoothie v prášku s vysokým obsahem proteinu

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Josef Horák

Nevím proč se u nás používá výraz „smoothie“? To by se v češtině nenašel vhodný výraz a nebo se chceme za každou cenu zase někomu zavděčit? Už kvůli tomuto názvu si ze zásady nekoupím ani jediné balení a obrátím se na konkurenci, kde si název přečtu pěkně česky.

Enigem, s.r.o.

Dobrý den, výraz smoothie je celosvětově zaběhnutý termín. Taktéž slovo koktejl není české takže jestli jedno nebo druhé je asi jedno. Jedině česky by se dalo nazvat míchaný ovocný nápoj a to by se nám na etiketu nevlezlo… děkuji Jakub Fit-day

Zuzana Kosinová

Dobrý den,
jsme velmi nespokojená se zbožím viz nahoře můj dotaz zněl zda výrobek obsahuje LEPEK neboť jej nemohu. NO tak já hloupí si zboží objednám a když si ho vyzvednu dozvím se že oboje dvoje může obsahovat stopy ovesných vloček (lepku). Tak nevím zda ten kdo mi odpovídal si můj dotaz vůbec přečetl. Krom toho že jsem přišla o peníze za výrobek tak i o poštovné a to úplně bezdůvodně, když jsem se na to ptala. Hlavně že mi tam někdo odpověděl, že pouze v tomto smoothie banán čokoláda je lepek. Nepochopím proč mi bylo odpovězeno tak jak mi paní Jitka odpověděla. Opravdu jsem rozlobená

Enigem, s.r.o.

Dobrý den, výrobky dle laboratorních testů za poslední rok neobsahují lepek ani jeho stopy. Dle legislativních požadavků musíme uvádět, že mohou obsahovat stopy – protože se u nás ve fabrice lepek(ovesné vločky) zpracovávají. Obsah lepku ve vámi objednáných výrobcích není takže strach mít nemusíte žádný. Výrobky jsou a budou i nadále bezlepkové :-) takže rozzlobená být nemusíte. Děkuji Jakub

Zuzana

Dobrý deň. Posielate aj na Slovensko?

Enigem, s.r.o.

Dobry den, na našem eshopu posíláme i na Slovensko. Akce na slevomatu mají volbu dopravy pouze po ČR, takže není bohužel možné poslat akci na Slovensko.

Zuzana Kosinová

Dobrý den,
nikde jsem se nedočetla zda je výrobek BEZLEPKOVÝ? Děkuji za doplnění informací. Zuzana

Enigem, s.r.o.

Dobrý den, všechny výrobky jsou bezlepkové až na smoothie banán čokoláda, který obsahuje ovesné vločky a ty lepek mohou obsahovat. Jinak vše ostatní bez lepku. Děkuji Jitka Fit-day

Danuše Schořová

Dobrý den, jaký je obsah cukrů, tuků a bílkovin na 100 g výrobku ? Nkde jsem to nenašla. Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Danuše, v nabídce níže na stránce máme přímo velkým písmem kolonku Výživové údaje. Stačí si vybranou variantu rozkliknout, kde najdete vše potřebné. Pěkný den

Petra

Dobry den, zajima me, proc nejsou tyto smoothies vhodne pro kojici zeny, kdyz jsou prirodni, bez kofeinu…Dekuji za odpoved.

Enigem, s.r.o.

Dobry den, zeny behem tehotenstvi nebo kojeni mohou mit od doktora stanoveny specialni jidelni rezim. Kazda maminka muze mit jiny a tak na obale vyrobku mame napsanu tuto vetu. Doporucujeme vzdy konzultovat s osetrujicim lekarem vsechny slozky – muze se napriklad stat ze doktor zakaze lusteniny kvuli nadymani a prave nas protein je z hrachu a ryze – po posousezi doktora je samozrejme rozhodnuti na mamince 🙂

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru