Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Moringa BIO: Dokonalý detox i posilnění organismu: 250 nebo 500 g v prášku

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Hlavatá Lucie

Dobrý den, chci se zeptat zda- li je možné přidat malé množství moringy i do zeleninového příkrmu pulročnímu dítěti? Vím, že běžně se uvádí na obalech, že nesmí užívat děti do 3 let ale výrobci to tam uvádí jen z nařízení EU. Moc děkuji za odpověď.

Via Naturae

Dobrý den, je to přesně tak, jak píšete. Naše produkty nemají až na výjimky klinické testy na děti, nesmíme tedy nic doporučit dětem do tří let věku. Moringa, i když je v BIO kvalitě, není výjimkou. Prášek je velmi jemný, lehce stravitelný a dávkování je individuální. V USA na moringu mají klinické testy, které prokazují její příznivý účinek na podvěsek mozkový – tedy migrény atp., dále na onkologická onemocnění a podporu imunity. V EU však tyto testy uznané nejsou. Krásný den.

Kateřina

Dobrý den, zakoupila jsem od vás Moringu a Macu. V nabídce uvídítě, že je Moringa v bio kvalitě, na obalu ovšem není bio certifikát ani jediná zmínka o Bio. Mohli byste mi prosím potvrdit, zda jsem opravdu zakoupila inzerovaný BIO produkt? Děkuji

Kateřina

Ještě tedy doplňuji – dostala jsem jiný produkt, než je vyfocený níže od jiných uživatelů, kteří produkt zakoupili můj produkt se nejmenuje BIO Moringa, jako jejich, ale MORINGA PRÁŠEK. Děkuji

Via Naturae

Dobrý den,

velmi se omlouváme za pochybení. Již půl roku máme skladem pouze BIO moringu, ale z nějakého důvodu jste dostala špatnou etiketu. Pokud chcete, můžeme Vám samozřejmě produkt vyměnit za balíček se správnou etiketou. Omlouváme se a děkujeme za pochopení. F.Knop

Káťa Eiglerová

Dobry den, dekuji za odpoved, pokud potvrzujete, ze je produkt bio, budu vam veeirit a nepotrebuji jinou etiketu ☺ jen me zarazilo, ze jsem dostala neco jineho, nez bylo inzerovano.
 Dekuji

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru