Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Turistika v krásných Beskydech a pivní koupel nebo wellness relaxace

4,5 / 5 Koliba Komorní Lhotka Beskydy (mapa) 225 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Iva Oslzlová

Dobrý večer, je možné pobyt u Vás zaplatit kartou Benefit plus? Děkuji za odpověď Oslzlová

Slevomat.cz

Dobrý den, podrobné informace naleznete pod přiloženým odkazem. https://www.slevomat.cz/cafeteria
Hezký den :)

Pavel

Je možné vyměnit saunu za vhirpol mám nemocné srdce

Michaela

Dobrý den, máte prosím volno 1.-3.12. pro 4 osoby a 1 dítě 2,5 roku ( 2 pokoje) balíček s pivní koupelí? Děkuji za odpověď.

Restaurace Koliba

bohužel máme plno

Šipulová Michaela

Dobrý den.Mám zaplecený termín 14.-16.12.2018. Chci jet s kamarádkou, která je na vozíčku. Pár schodů s mojí pomoci vyjde,ale chtěla bych se zeptat zda by bylo možné nás dát na nějaký pokoj,který není v patře. Nevím jak je to u Vás situované. Děkuji za rychlou odpověď. Chtěla jsem volat,,ale nedovolala jsem se.

Restaurace Koliba

při vstupu je 10 schodů a pak vše po rovině

Vladimír Tobola

prosím, je whirlpool v objektu koliby? Máte volné termíny v únoru . př. neděle až středa, ev. středa až sobota? máme koupený pobyt na 3 noci. V kolik hod. je nástup? děkuji Tobolovi

Restaurace Koliba

nástup je od 14 hod,wellnes je v budově a termíny únor jsou ještě volné

Daniel Kyrilák

Dobrý den, jelikož se už třetí den nemohu dovolat na uvedené tel. číslo, budu se muset zeptat tady, šla by udělat verze která by obsahovala jak saunu tak pivní lázeň?

Restaurace Koliba

ne ,zakoupíte např.verzi s pivní koupelí a dokoupíte saunu ,to není problém

Jan Haman

Dobrý večer chtěl bych si zarezervovat termín od 16.11–18.11 což jsou dvě noci pro dvě osoby,máte volno?

Slevomat.cz

Dobrý den, Jane, na tel. 558 696 966 nebo 739 051 531 či na e-mailu koliba.k.lhotka@seznam.cz můžete zjistit dostupnost termínů. :-) Hezký den

Marek Kajzar

Dobrý lze uplatnit pobyt i o víkendech?

Restaurace Koliba

ano lze ,podle obsazenosti

Eva Pochylová

Dobrý den přeji. Mám dotaz ohledně stravy…já jsem vegetariánka a manžel vitarián…je možné se u vás domluvit s jídlem, nebo je to dané? Děkuji za odpověď.

Jana Tesařová

Dobrý den, měla bych dotaz jsme tři dospělí a pes měli bychom zájem u vás strávit vánoční svátky tak 23.12 až do 25.12 nebo 26.12 bylo by to možné? S pozdravem Tesařová Jana

Restaurace Koliba

bohužel od 20.12. máme zavřeno až do 27.12.

vlasta

sauna a whirlpool je jen pro nas nebo pro vice navštěvniku?

Restaurace Koliba

vždy privátně

Kateřina Kupcová

prosim máte volny termin po novem roce. vikend dekuji

Restaurace Koliba

od 10 .ledna bez problémů kykoliv

Čmielova Vladimira

Dobry den,da se voucher zaplatit z FKsP?Dekuji Čmielova

Restaurace Koliba

bohužel nikoliv

Ivana Vašinová

Je možný pobyt v době od 19.-22.4.2019 pro dva dospělé a dítě(14let)? Kolik by pobyt stál?
Děkuji, Ivana

Veronika Poloková

Dobrý den. Dalo by se už dopředu zaplatit exkurze do radegastovny? Máme to jako dárek a chtěla bych to vč voucheru. Dekuji

Restaurace Koliba

bohužel radegast to účtuje na místě .Pokud se nejedná o skupinu více osob

Ivana Adlová

Dobrý den, je možné zakoupit si voucher v termínu od 16.-18.11. pro dvě osoby?

Restaurace Koliba

Omlouváme se ale VŠECHNY VÍKENDY DO KONCE ROKU JSOU OBSAZENÉ

Nikol Vondrakova

Dobrý den, poukaz bude hradit zaměstnavatel je možno poslat fakturu předem ? Děkuji Vondráková

Restaurace Koliba

volejte na náš tel.739051531,v­ysvětlíme Vám postup

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru