Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Virtuální zážitky pro malé i velké: až 120 minut v jiné realitě

4,6 / 5 Počítače Kotva - virtuální realita Ostrava - Jih  (mapa) 523 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Magda

Dobrý den,
chápu dobře, že pokud koupím poukaz pro dva budou moct ti dva hrát spolu jednu hru?

Počítače Kotva - virtuální realita

DObrý den, poukaz pro 2 osoby je na 2 herní stanice najdenou. Můžou jak hrát společně tak i každý něco jiného :)

L. Trnková

Dobrý den, v pátek jsem vám posílala email s uplatněním mého voucheru na neděli. Dosud se mi od vás nedostala žádná odpověď s potvrzením, že můžu přijet a termín+čas je rezervován. V emailu jsem napsala kód voucheru.

Počítače Kotva - virtuální realita

Dobrý den, omlouváme se ale rezervace vyřizujeme jenom v otevírací době od pondělí do pátku v čase od 9–17 hodin.

Bohouš

Dobrý den, chci se zeptat zda příp. jak sedí virtuální brýle na dioptrické ? Děkuji

Počítače Kotva - virtuální realita

Ano možnost dioptrických brýlí tu je a nijak nebudou vadit přehrávání. :)

Markéta Petrášová

Zdravím :) chci se zeptat, když zakoupim voucher pro 2 osoby je to tak že budeme hrát spolu (proti sobě) nebo každý individuálně ve své místnosti?

Počítače Kotva - virtuální realita

Dobrý den, voucher pro 2 osoby je na 2 herní stanice které jsou oddělené. Máme hry které se ale dají hrát společně

Šárka Urbánková

Dobrý den, zadala jsem o storno… Bohužel nakonec do Ostravy nejedeme :( navíc jsme z větší dálky… Šlo by vouchery stornovat prosím? :( děkuji

Počítače Kotva - virtuální realita

Dobrý den, již bylo řešeno se Slevomatem. Měli by vám tento voucher vystornovat. :-)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru