Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Interaktivní medvídek Kuba: zpívá, vypráví dětem pohádky a učí je počítat

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Děti
Iva Hloušková

Dobry den, po propojeni s tabletem v nastaveni se pozaduje registrace. Proc ? Je to nutne? Dekuji

Skritekvitek.cz

Dobrý den, Ivo,
registrace k používání nutná není.
Váš SkřítekVítek

Jana Bršelová

Dobrý den mohla bych se zeptat jestli budete mít ještě Kubu v nabídce? Děkuji Jana

Skritekvitek.cz

Dobrý den, Jano,
je mi to moc líto, ale tuto akci již bohužel navyšovat nebudeme.
S přáním hezkého dne
Váš SkřítekVítek

Petra Langerová

Dobrý den,
budete ještě navyšovat nabídku? Měla bych o medvídka zájem. Děkuji za odpověď.

Skritekvitek.cz

Dobrý den, Petro,
jednáme o tom :) Můžete si nastavit upozornění na nové nabídky našeho obchodu, aby Vám to neuteklo.
Přeji hezký den
Váš SkřítekVítek

Lucie Stolařová

Supeeeeer, moc dekuji. Udelali jste mi radost. Kubu jsem objednala. Mejte se hezky :-) Lucka.

Skritekvitek.cz

Dobrý den, to jsem moc rád :-)
Krásný den i Vám přeje SkřítekVítek

JANA KŘETINSKÁ

JE MOŽNĚ PLATIT MOBILEM PŘES PAY BRÁNU ??

Skritekvitek.cz

Dobrý den, tuto otázku bohužel nedovedu odpovědět, poprosím kolegy přímo ze Slevomatu, aby Vám sdělili, zda toto možné je.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, jak je možné hradit naleznete na našich stránkách zde: https://www.slevomat.cz/blog/pomoc-s-nakupem/prispevek/263-zpusoby-platby. Pěkný den

Martina Urbánková

Dobrý den, po shlédnutí videa jsem pochopila správně, že je v Kubovi nahráno jen asi 5 písniček a pohádek? Kolik písniček a pohádek lze do medvídka nahrát a v jaké délce? Lze paměťovou kartu vyměnit za obsahově větší?
 Děkuji

Skritekvitek.cz

Dobrý den, Martino,
počet pohádek a písniček je omezen jen velikostí paměťové karty. V medvídkovi je micro SD karta o kapacitě 128 MB, vložit můžete pak jakoukoliv svou jinou kartu o kapacitě až 32GB. Vkládá se mikro SD karta podobně jako do mobilních telefonů. Zároveň můžete medvídka propojit s mobilem pomocí technologie bluetooth a pouštět písničky uložené z mobilu, nebo třeba z youtube. Medvídek pak slouží jako reproduktor a v takovémto případě nezáleží na velikosti vložené paměťové karty.
S přáním fajn dne
Váš SkřítekVítek

Lucie Stolařová

Dobrý den,

doplníte ještě prosím Kubíka nebo jsem akci zmeškala?

Děkuji, Lucka.

Skritekvitek.cz

Dobrý den, Lucko,
rádi bychom :-) V současné době jednáme s výrobcem, pokud se nám podaří získat ještě další kusy skvělého medvídka Kuby, určitě akci navýšíme. Sledujte prosím Slevomat, nebo si dejte na náš obchod upozornění na nové nabídky.
Prima večer přeje Váš SkřítekVítek

Míša

Dobrý den jak se medvidek připojí k iPadu nebo chytremu telefonu. Děkuji

Skritekvitek.cz

Dobrý den, Míšo,
připojení funguje pomocí bluetooth – stejně jako třeba handsfree v autě nebo bezdrátový reproduktor. Fajn víkend přeje SkřítekVítek

Bára

Dobrý den,
jakým způsobem je možné medvídka vyčistit?
Dekuji.

Skritekvitek.cz

Dobrý den, Báro,
vzhledem k elektronice uvnitř medvídka určitě nedoporučujeme prát. Nejlepší očistu Kubovi dopřejete buď vlhčenými ubrousky, případně nějakým přípravkem na čištění textilu bez praní.
Přeji hezký den, Váš SkřítekVítek

Květa Hromková

Dobrý den, po zaplacení z účtu obdržím voucher a zboží mi dojde do zásilkový, kde si je vyzvednu, voucher nemusím nikde posílat?

Skritekvitek.cz

Dobrý den, Květo, přesně tak – jen objednáte na Slevomatu, vyberete způsob dopravy a o nic víc se nemusíte starat, balíček Vám zašleme automaticky. Váš Skřítek Vítek

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru