Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Velké knihy o starověkém Egyptě, Římské říši, antickém Řecku a středověku

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Petra

Dobrý den,
nelze doručit jinak než Českou poštou?

Extra Publishing

Dobrý den, děkujeme za přízeň. Bohužel nelze, zasíláme pouze přes Českou poštu. Přejeme příjemný den.

Eva

Dobrý den, budete mit v nabídce opět knihu Egypt?
Dekuji.

Extra Publishing

Dobrý den, děkujeme za přízeň. Starověký Egypt již na slevovém portálu prodávat nebudeme, protože už máme poslední kusy. Pokud máte o knihu zájem, můžete ji za plnou cenu zakoupit na eshopu www.radostzpoznani.cz. Děkujeme.

vlastimil fořtík

Dobrý den,
objednal jsem si knihu Starověký Egypt + Římská říše v balíčku za 159kč, přičemž mi byla doručena pouze kniha Starověký Egypt.. Mám problém reklamovat u odesílatele, nebo u vás? děkuji Fořtík

Extra Publishing

Dobrý den, děkujeme za přízeň. U akce je uvedeno, že knihy jsou odesílány zvlášť, aby nedošlo k poškození při doručování do poštovní schránky. Vyčkejte tedy, zda poštovní doručovatelka druhou knihu nedoručí později. Případně doporučujeme zajít na poštu a zeptat se, zda tam druhou zásilku neuložili, protože se do poštovní schránky nevešla. Pokud knihu neobdržíte zhruba do týdne, kontaktujte nás prosím na e-mail akce@epublishing.cz. Děkujeme.

Lenka

Kolik maji knihy stran? Maji tvrdé desky?

Extra Publishing

Dobrý den, děkujeme za důvěru. Veškeré informace jsou u akce uvedeny. Vazba: brožovaná/paper­back. Počet stran: 164. Děkujeme a přejeme příjemný den.

Jaroslav Novák MUDr.

Právě jsem si objednal dvojici knížek Egypt + Římská říše. Když kliknu na obrázek druhé dvojice (Řecko a starověk) a pak na košík, v objednávce mi opět naskočí Egypt a Římská říše. Nechci totéž dvakrát, něco klikám chybně nebo to chybně naskakuje. Poradíte mi? Zdraví J. Novák

Slevomat.cz

Dobrý den, Jaroslave, toto co popisujete se děje v mobilní aplikaci a je to takto nastaveno od kolegů, kteří aplikaci vytvářeli jako nástroj rychlého objednání. Bohužel změna se neplánuje. Ve webové verzi by se Vám to nemělo stát. Pěkný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru