Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Elektronická tabulka pro děti i dospělé: poznámky a kreslení bez spotřeby papíru

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Sarka Mala

Zakoupila jsem tabulku na kresleni, displey neni temer vidět.

Slevomat.cz

Dobrý den, Šárko, doporučil bych vám se obrátit na prodejce, v případě obdržení vadného kusu. Zboží můžete vrátit v rámci zákonné lhůty 14 dní. Pěkný den

Petra Pasovská

Dobrý večer. Musí být platba z Manibenk nebo může být odjinud.

Módní šperky

Dobrý den,

co se týká platby, musíte se zeptat přímo Slevomatu na infolince či e-mailu. Ale v podstatě vklad na účet můžete udělat u kterékoliv banky, ale bude tam určitě vyšší poplatek

Miroslava Opplová

Dobrý den, stejný problém jako paní Lenka. Objednáno 17.10. A stále nic. Doufala jsem, že 7.11. mohu darovat, ale nevím, jestli dorazí.

Módní šperky

Dobrý den, omlouvám se Vám za zdržení, zboží bychom měli expedovat hned z kraje příštího týdne

Lenka Stehlíková

Dobrý den, dne 17.10 jsme u vás objednávala tabulku. Ještě ale nedorazilo, přesto že tam byo uvedeno do 11 prac. dní. Mám to jako dárek. Můžete mi prosím napsat nějaký reálný trmín? Jedná se o objednávku 7061683348, děkuji Stehlíková

Módní šperky

Dobrý den, omlouvám se Vám za zdržení, zboží bychom měli expedovat hned z kraje příštího týdne

pavel

lze na něm kreslit i v barvách nebo jen černobíle?

Módní šperky

Dobrý den, kreslit se dá pouze jednou barvou

Radek Kotrba

Dobrý den, lze obrázky uložit a nějak stáhnout?
Děkuji Kotrba

Slevomat.cz

Dobrý den, Radku, bohužel stahování není možné. Pěkný den

Naadaa

Tsky se ptám, co je na ní digitalniho. Pokud by sd text, nebo kresba dali prevezt dogitalne do pocitace, jako u tabletu, tak to smyl ma, ale takhle, radsi budu pouzivat papir.

Slevomat.cz

Dobrý den, Naadaa, jedná se o LCD panel, který převádí Vaše pohyby stylusem na display tabulky. V tomto směru se jedná o digitální výrobek. Bohužel stahování ani převádění není možné. Je to jen možná alternativa k papíru, který nemusí mít člověk třeba kdykoliv po ruce :) Pěkný den

Jirka Bolech

Co je na tomto výrobku digitálního?

Módní šperky

Dobrý den, omlouvám se ale nemůžu to najít. Nevím, zda-li již popis tedy nebyl opravený.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jirko, jedná se o LCD panel, který převádí Vaše pohyby stylusem na display tabulky. V tomto směru se jedná o digitální výrobek. Pěkný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru