Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Roční předplatné časopisu Junior a elektronické předplatné časopisu Svět na dlani

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Tyler Orlík

Zdravim,
drive jsem Juniora kupoval a vychazel kazdy mesic.Ted uz tomu tak neni?

Slevomat.cz

Dobrý den, jde o dvouměsíčník Junior z edice 21. století. Za rok vám do schránky přijde 6 vydání, k tomu 2 čísla časopisu Junior Speciál. Hezký den :)

Michaela Pohořalá

Dobrý den, lze objednat až od čísla 03/2018? díky

RF Hobby

Dobrý den,
bohužel akce na Slevomatu je pouze od čísla 02/19 jak je uvedena varianta v objednacím formuláři .Starší výtisky si můžete objednat na distribuce@rf-hobby.cz
s pozdravem
I.lajblová

Radek

Dobrý den, mám zájem o předplatné, ale až od 1.1.2019, jak mám postupovat?

Slevomat.cz

Dobrý den, Radku, předplatné je možné začít č. 02/19 – expedice pro předplatitele 4/2/19. Pěkný den, Honza

Michaela Pohořalá

Dobrý den,
lze objednat až od čísla 03/2018?
Už jedno předplatné máme. díky

RF Hobby

Dobrý den, časopis lze objednat max od čísla 2/2019
s pozdravem, Vašková

Dagmar Kolářová

Dobrý den, uvádíte „pro děti 8–14“ a na predplatne.cz „pro děti 7–11“. Mám syna 12,5 roku. Tak jak to tedy je?
Děkuji za zodpovězení, Dagmar Kolářová.

Slevomat.cz

Dobrý den, Dagmar, časopis je skutečně pro děti 8–14 let, což je však pouze doporučený věk a užít si jej mohou jak mladší tak starší děti a dokonce i dospělí. Hlavní je, že je časopis pro hodně zvídavé děti. Tak směle do objednání :) Pěkný den

Jarka Zkoumal

Kdysi, zhruba osm let zpět, to byl fajn časopis. Dnes hrůza, nedoporučuji. Strašné zhoršení obsahu.

RF Hobby

Dobrý den, i za negativní názory Vám děkujeme. Je dobře, že Vás názor nesdílí všichni a Junior má stále svou početnou rodinu čtenářů i předplatitelů.
Hezký den.
Ivana Přibyslavská
ředitelka odd. distribuce
vydavatelství RF Hobby s.r.o.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru