Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Jde to i zdravě: Adventní kalendář Frukvik s ovocnými tyčinkami

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Katka Svandova

Dobry den, tiez som chcela objednat, uz to nebude mozne? Skoda, ze v nabidke nebolo napisane, ze je len limitovane mnozstvo…:-(

Slevomat.cz

Dobrý den, Katko, bohužel v současné době máme vyprodáno. Můžete si nastavit upozornění na nové nabídky obchodníka a tak Vám případná další akce neunikne. Pěkný den

Věra Břečková

Dobrý den, otevřela jsem nabídku a kalendář je asi vyprodaný? :-( Další už asi nepřidáte? Syn tyčinky miluje, tak jsem se zaradovala, ale asi pozdě.

Slevomat.cz

Dobrý den, Věro, bohužel v současné době máme vyprodáno. Můžete si nastavit upozornění na nové nabídky obchodníka a tak Vám případná další akce neunikne. Pěkný den

Hana Valošková

Dobrý den , odpovídáte na dotazy ?

Slevomat.cz

Dobrý den, Hano, na dotazy je odpovídáno jakmile je to možné nebo jakmile máme od prodejce informace. Pěkný den

Věra Chramostová

Prosím jak uplatnim krrdity

Pharmind

Dobrý den, při výběru platby můžete zadat použití kreditů. Pěkný den, Pharmind.

Hanka

zajímaly by mě fotky otevřeného kalendáře – ale to už je tu psáno a nikdo 3 dny neodpovídá !!!!!

Slevomat.cz

Dobrý den, Hanko, jakmile obdržíme fotky od prodejce, tak je dodáme do nabídky. Pěkný den

Sylvie Horská

Dobrý den, lze tento adventní kalendář vidět i otevřený? Obal jíst přece nebudu… A bližší info o složení by také pomohlo. Prezentace zde je značně neúplná. Děkuji Sylvie

Pharmind

Dobrý den, fotka bude dodána. Jinak složení můžete vidět v pravém panelu pod tlačítkem koupit. Přejeme hezký den, Pharmind.

Katka

Dobrý den, zajímalo by mě, zda i to sušené ovoce, co je ve složení – např. sušené višně, banány, jablka atd – také nebylo proslazované cukrem? Děkuji.

Pharmind

Dobrý den, ovoce není nijak proslazované. Přejeme krásný den, Pharmind.

Josef

Dobrý den, mohu jeden kalendář objednat já a jeden manželka na jedno poštovné? Adresu máme samozřejmě společnou. (Jedná se mi o využití kreditů nás obou)

Slevomat.cz

Dobrý den, Josefe, v obou případech se Vám poštovné bude účtovat. Leda, že byste si u jedné z objednávek zadal osobní odběr, který je zdarma a domluvil se předem s prodejcem, aby Vám druhou objednávku přibalil k té, u které se bude hradit poštovné. Zkuste se zeptat přímo prodejce a uvidíte jestli to bude možné :) Pěkný den

Václava Slachová

prosím, jak vypadá Frukvík, uvádíte jen gramáž.

Pharmind

Krásný den, v Adventním kalendáři se nachází 10 g tyčinky. Jinak má Frukvik 20 g. Pěkný den, Pharmind.

Jana

zdravím, kdo je výrobcem, prosím???

Pharmind

Dobrý den, výrobce je firma Pharmind Corporation. Přejeme hezký zbytek dne, Pharmind.

eva

Dobrý den,potřebovala bych vědět,jestli tyčinky neobsahují nějaké stopy mléka!!! Alergie!! Děkuji

Pharmind

Dobrý den, kalendáře jsou bez laktózy, bez lepku, bez dochucovadel, bez konzervantů. Neobsahují sóju, oříšky ani cereálie. Hezký den, Pharmind

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru