Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Útěk z vězení: hodina zábavy s únikovou hrou pro 4–6 dobrodruhů

4,8 / 5 útěky.cz Brno - Střed  (mapa) 197 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Marie Michalcova

Dobrý den prosím vás cena 1199 je za všech 6 hráčů nebo pouze za jednoho děkuji Michalcova

útěky.cz

Dobrý den, cena je pro celou skupinu 4–6 lidí.

Přeji pěkný den
Útěky.cz

Radek Klíma

Dobrý den, absolvovali jsme Utěk z vězení a bezvadně se bavili. Chtěl bych napsat recenzi na tuto hru i Vaše služby, ale nevím kam. Poradíte mi? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Radku, pokud jste si voucher zakoupil, tak v sekci Mé nákupy máte u dané objednávky možnost zhodnotit konkrétní zážitek. Přeji hezký den

útěky.cz

Dobrý den,
to nás velice těší! Další možnost recenzí je na FB Útěky.cz nebo zde https://www.tripadvisor.cz/Attraction_Review-g274714-d15099331-Reviews-Utek_z_vezeni-Brno_South_Moravian_Region_Moravia.html

Děkujeme a přejeme krásný den
Uteky.cz

Jana Pokladníková

Dobrý den zakoupila jsem si u vás unikovou hru.Platbu jsem poslala 29.10.Zatím nepřišel voucher.Děkuji za odpověd Pokladníková

útěky.cz

Dobrý den, platbu posíláte portálu Slevomat.cz, kteří Vám na základě platby pošlou voucher. Je tedy potřeba se obrátit na Slevomat.

Děkuji a přeji pěkný den
Kateřina Zemanová
Uteky.cz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru