Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Zažeňte hlad i žízeň: dvě křupavé pizzy a dva nápoje podle výběru

4,5 / 5 Pizza Fresco Ústí nad Labem  (mapa) 335 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Jan jarý

Dobrý den chtěla jsem se zeptat jestli stačí ten voucher napsat jen kód nebo vytisknout a jestli jsi mám nejdřív objednat den a čas nebo můžu přijet hned? Děkuji

Pizza Fresco

Dobrý den, nejlépe si kód vyfoťte do telefonu a potom si ho obsluha pohodlně přepíše. Jinak, není potřeba si objednávat termín, můžete přijít kdykoli. Poradím však si přeci jen alespoň 10 minutek dopředu zavolat, ať nečekáte na zhotovení pizzy, ale je to pouze na Vás.
Děkujeme a přejeme krásný den!

Ota

Dobrý den, právě jsem si zakoupil voucher. Dá se objednat i domů prosím?

Pizza Fresco

Dobrý večer,
voucher lze využít pouze při osobním vyzvednutí na naší pobočce.
Děkujeme za pochopení.

Miroslav Eibl

Dobrý den chtěl bych se zeptat v nabídce máte na výběr 2ks pizzu clasik za 199kc původní ceny 280kc. Ale na internetu máte pizzu clasik za 120kc, takže mě nesedí sleva na danou pizzu. Myslím že je to klamání zákazníků…
Děkuji za odpověď

Miroslav Eibl

Dobrý den omlouvám se špatný dotaz ale přehlídl jsem 2ks nápoje zdarma!!! děkuji za pochopení, ještě jednou se omlouvám, vše je v pořádku!!!.

Pizza Fresco

Dobrý večer, v klasické nabídce je cena 120,– Kč v pořádku. V nabídce zde na SLEVOMATU počítejte + 2× NÁPOJ k pizze, proto se cena liší.
Děkujeme za pochopení.

Slevomat.cz

Dobrý den, Miroslave, v pořádku nic se neděje :)) Krásný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru