Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Pozdravte rybky z Mořského světa: vstupenky pro jednotlivce i rodiny

4,4 / 5 Mořský svět Praha - Holešovice  (mapa) 680 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Karel Peclinovský

Dobrý den,
pokud si zakoupím vstupenku 2 dospělí a 1 dítě a přijdeme poze dvá dospělí, je možné voucher uplatnit?

Mořský svět

Dobrý den,

voucher 2+1 můžete samozřejmě uplatnit i je v dvou.

Olga Berková.

Dobrý den. 29.10.2018.jsem zaplatila převodem vstup do morskeho světa pro 2 dospělé a jedno dítě. Na email mi nepřišel
žádný voucher. Už je to dlouhá doba.A o víkendu ho chceme použít. Prosím o odpověď. Olga Berková. Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Olgo, objednávku vidím v pořádku zaplacenou a voucher jsme vám v pořádku zaslali. Pro jistotu Vám jej ale zašlu znovu :-) E-mail dorazí z naší e-mailové adresy hezkyden@slevomat.cz. Určitě prosím zkontrolujte sekci Spam, Hromadné nebo Promo. Pro vaše pohodlí si voucher můžete vždy také stáhnout kdykoliv ze svého uživatelského účtu po přihlášení, kde vložíte e-mail a heslo. Po přihlášení uvidíte vpravo nahoře tlačítko „Mé nákupy“, po kliknutí na něj se vám zobrazí účet se všemi zakoupenými vouchery. Pěkný den

Andreovská

Dobrý den, když sme dva dospělí a jedno dítě 14 měsíců tak jakou vstupenku?? A je možné sity vstupenky koupit přímo na místě u vás??

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Andreovská, vstupenky pro jednotlivé dospělé osoby jsou již vyprodané. Je tedy na Vás jestli si koupíte některou z nabízených rodinných nebo se podíváte na ceník na stránkách Mořského světa a koupíte si lístky na místě za plnou cenu. Děti do 80 cm výšky mají vstup zdarma. Pěkný den

Andy

Dobrý den, dá se uplatnit rodinný voucher v období od 21.12. do 23.12. 2018. Je v tomto období mořský svět otevřen? Děkuji Kluková

Mořský svět

Dobrý den,
vouchery z této akce platí do 11.12.
Jinak Mořský svět má otevřeno každý den v roce, takže i ve vámi určeném datovém rozmězí.

Petra

Dobrý den chtěla bych se zeptat jak by se daly uplatnit 3 nebo 4 dospěli ? Jestli by se dala ta jedna vstupenka dokoupit ? Páč jsme tři dospěli bez děti. Byly by jsme buď 3 dospěli nebo 4 dospěli a chci vědět cenu za jakou cenu by to bylo. Děkuji

Mořský svět

Dobrý den,

jednotlivé vstupenky pro dospělé jsou v této akci již vyprodané.
Pořád by pro vás ale bylo výhodnější si koupit například dva rodiiné vouchery a jít bez dětí.

GaBRielA Riegerova

Dobrý den,mohla bych vstupenku uplatnit v pondeli 29.10.?

Mořský svět

Dobrý den,

vouchery jsou platné po celou otevírací dobu každý den v týdnu.

Di Be

dobrý večer, koupila jsem dnes rodinné vstupné 2+2, ale nemám odkaz v e-mailu.
Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, objednávku vidím v pořádku zaplacenou a voucher jsme vám v pořádku zaslali. Pro jistotu Vám jej ale zašlu znovu :-) E-mail dorazí z naší e-mailové adresy hezkyden@slevomat.cz. Určitě prosím zkontrolujte sekci Spam, Hromadné nebo Promo. Pro vaše pohodlí si voucher můžete vždy také stáhnout kdykoliv ze svého uživatelského účtu po přihlášení, kde vložíte e-mail a heslo. Po přihlášení uvidíte vpravo nahoře tlačítko „Mé nákupy“, po kliknutí na něj se vám zobrazí účet se všemi zakoupenými vouchery. Pěkný den

Di Be

do kdy lze vouchery použít? díky

Mořský svět

Dobrý den,

tyto vouchery lze využít do 11. 12. 2018.

Martina

Dobry den, mohu vstupenku pro 2 dospele a 2 deti za 499 Kč (kterou nabizi slevomat) vyuzit pro 1 dospeleho a 2 deti? Dekuji

Mořský svět

Dobrý den,
zcela určitě můžete.
Těšíme se na vaši návštěvu.

Romana

Dobrý den, jsme dva dospělí a jedno pětiměsíční dítě, které ještě nemá 80 cm – bude to problém, při koupi vstupenky 2 dospělí + 1 dítě? Děkuji za odpověď

Mořský svět

Dobrý den,
zcela jistě žádný problém nebude.
Těšíme se na vaší návštěvu.

Barbora Z

Dobrý den, když mám jedno dítě do 80cm, a dvě do 15ti let, plus dva dospělé, mám si zakoupit vstupenku pro dvě děti nebo pro tři? Děkuji za odpověď

Mořský svět

Dobrý den,
za dítě do 80cm se neplatí, taže pro vás bude optimální vstupenka 2+2.

Petra

Dobrý den jake a za kolik bychom meli mít vstupenky 1dospely a 2 deti4 a 6 let? Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Petro, ve Vašem případě se podívejte přímo na ceník na stránkách Mořského světa zde: https://morskysvet.cz/. Pěkný den

Martin Bureš

Dobrý den, v kolik hodin probíhá o víkendu krmení žraloků.
S pozdravem
Martin Bureš

Mořský svět

Dobrý den,
krmení živočichů prbíhá v následujících dnech:
Úterý od 15:00 h Krmení žraloků
Středa od 15:00 h Krmení živočichů ve středové nádrži
Čtvrtek od 13:30 h Krmení v nádrži z rukou potapěče

Andrea Duspivová

Dobry den kdyz tam je ze to plati :!DO! 11.12. Tak je jedno jaky den přijdu? Jelikoz po zakoupeni tady vstupenky pro 2dospely a 3deti mi do zpravy přišlo ze vstupenku lze uplatnit Ut11
12. Tak mi to dost zarazilo a zajma mi jak to teda je?

Slevomat.cz

Dobrý den, Andreo, můžete přijít kdykoliv podle otevírací doby Mořského světa do 11.12. Pěkný den

Sylva

Jaké je vstupné pro seniora a 2 děti? Lze dokoupit 1 dětský?

Slevomat.cz

Dobrý den, Sylvo, na místě můžete zakoupit lístek pro seniora i děti podle výšky podle ceníku uvedeného zde: https://morskysvet.cz/. Pěkný den

Jiří

Do kdy platí tato akce ?

Slevomat.cz

Dobrý den, Jiří, platnost akce závisí na mnoha faktorech. Například na tom, jestli se nevyprodají všechny vouchery, které na tuto akci nabízíme. Proto na Váš dotaz nemám jednoznačnou odpověď. Když se nabídka blíží ke konci, zobrazí se u ní odpočet času, nebo počet zbývajících voucherů. Přeji krásný den.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru