Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Tvrzené sklo pro 120 typů telefonů a dárek v podobě microSD čtečky

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Pavel

Dobrý den, Honor 9 má zaoblené okraje displeje. Sklo které dodáváte je 3D a nebo obyčejné? Děkuji

AZ-Mobily

Dobrý den,

3D skla naleznete na našich stránkách. V akci jsou rovná skla.

J. Hájek
AZ-Mobily

Martina Veselá

Dobry den, mam telefon Samsung galaxy J5 r.2017 ktery typ mam objednat ten J500F nebo J530 , nevim presnektery typ to mam. Dekuji

AZ-Mobily

Dobrý den, J530 = J5 2017

J. Hájek

Michal Doležal

Jenže slevomat mě počítá opět cenu s poštovným.Teď jsem objednal sklo samsung j5 2016,a chci ještě samsung s mini 3 i 8190.

AZ-Mobily

Vložte všechno zboží nejprve do košíku a až poté přejděte k platbě, případně, pokud máte problémy, kontaktujte přímo pracovníka Slevomatu.

Díky

J. Hájek

Michal Doležal

Ještě dotaz.Jak to je s poštovným když vyberu ještě jedno jiné sklo?A sklo pro Samsung grand neo? Diky.

AZ-Mobily

Dobrý den, poštovné je 59 kč za celou objednávku. Je jedno, kolik sad koupíte, poštovné se nenavyšuje.

J. Hájek

Michal Doležal

Dobrý den.Sklo pro mobil Samsung galaxy s 3 mini 8190 ,je stejný na model 8200?Dík.

AZ-Mobily

Dobrý den, ano, i8190 je stejný jako i8200.
J. Hájek

Eliska Sedlmajerova

Dobry den. Nemuzu najit sklo na samsung j6+. Mate jej v akci? Nebo nějaké kompatibilni? Děkuji.

AZ-Mobily

Dobrý den, do této akce se nám ho nepodařilo zařadit. Mělo by se objevit v další akci zhruba v polovině prosince.

Díky

J. Hájek
AZ-Mobily

Michal Bednář

Dobrý den, mám Sony xperia g3121 nekde uváděny jako xa1, odpovídá tomu Vámi nabízený typ skla? Dekuji za odpověď. S pozdravem

AZ-Mobily

Dobrý den,

jsou nyní vyprodané, v průběhu cca 2 dnů bude zase v nabídce obnoven a půjde zakoupit (Sony Xperia XA1)

Díky

J. Hájek

Matadol Martinka

Dobry den,tvrzene sklo prodavate bez doplnku urcenym k nalepen(Lih,suchy hadrik,apod.)?
Dekuji Horova

AZ-Mobily

Dobrý den,

součástí každého skla je vlhký a suchý hadřík na přípravu plochy pro nalepení skla. Tento set je přímo v balení.

J. Hájek
AZ-Mobily

Zdeňka

dobrý den, nejsem si jistá s výběrem skla pro Samsung Galaxy J5 2017 (J530F) v nabídce máte J530, je to to samé?děkuji

AZ-Mobily

Dobrý den,

ano, vybrala jste správný model.

J. Hájek

Černý

Dobrý den,
dne 11. 10. 2018 jste přijali mojí objednávku s osobním vyzvednutím na prodejně, které mělo být do 22.10., jak je u objednávky uvedeno.
Zatím mi však nepřišlo žádné potvrzení, že si sklíčko mohu vyzvednout.
Nevím, když voucher není žádný generován, jestli mohu přijít bez potvrzení k vyzvednutí, když je již 24. 10. a stále se nic neděje.
Děkuji za informaci.

AZ-Mobily

Dobrý den,

kontaktujte nás prosím mailem na info@az-mobily.cz Do mailu prosím připište číslo objednávky. Díky

J. Hájek

Barbora Dítková

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat zda máte sklíčko na Samsung J7 2016.

Děkuji za odpověď a přeji hezký den
Dítková

AZ-Mobily

Dobrý den,

ano, ale v jiné akci… zde:
https://www.slevomat.cz/akce/1305636-sklo-a-pouzdro-pro-lg-samsung-sony-ci-xiaomi

Díky

J. Hájek

Vlastimil

Máte taky na HUAWEI nova 3.Děkuji.

AZ-Mobily

Dobrý den, zatím nemáme, chystáme do nové akce od listopadu.

J. Hájek
AZ-Mobily

Petr Nižolek

Dobrý den, potřebuji sklo na Aligator S5070 Duo 16 gb. Děkuji PN.

AZ-Mobily

Dobrý den,
na telefony Aligator bohužel nemáme v nabídce.

J. Hájek
AZ-Mobily

Kat

Dobry den,
muzete mi prosim poslat presne rozmery skla na Samsung Galaxy S7?

Dekuji K

AZ-Mobily

Dobrý den,

133×61mm

J. Hájek

Jana Petrželková

Dobrý den, potřebuji sklo na Nokii 3.1. Prosím, nevíte zda některý z vašich 120 typů jde použít i na tento přístroj? Nebo nemáte orig. sklo za běžnou cenu? Omlouvám se, ale je mi 60 pryč a v podobných záležitostech jsem úplně vedle :-(
Děkuji a zdravím!
Jana Petrželková

AZ-Mobily

Dobrý den,

v nabídce je přímo varianta Nokia 3.1

Díky

J. Hájek

Eliška

Dobrý den, je sklo pro Xiaomi Redmi Note 5 až do krajů tj. s bílým rámečkem? Děkuji

AZ-Mobily

Dobrý den,

všechna skla v nabídce jsou čirá, u modelů se zaoblenými okraji nepokrývá sklo 100% povrchu LCD, jak je v akci uvedeno.

J. Hájek

Zuzana Lidická

Dobrý den,
jak postupovat . . . sklo si mohu u vás rovnou koupit na prodejně za uvedenou cenu Slevomatu a nechat nalepit – za jakou cenu ? Nebo musím objednat a s doručeným sklem se u vás zastavit ?
Děkuji ZL

AZ-Mobily

Dobrý den, můžete si ho objednat s osobním vyzvednutím u nás na prodejně, při předání Vám ho rovnou nalepíme. Tato služba stojí 100 kč včetně DPH.

J. Hájek
AZ-Mobily

Zuzana Lidická

Dobrý den,
netroufám si sklo sama na telefon přidělat. Je možnost, tuto službu někde u vás využít ??? děkuji ZL

AZ-Mobily

Dobrý den,

ano, na naší prodejně Vám rádi sklo nalepíme za malý poplatek.

J. Hájek

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru