Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Romantika u Babiččina údolí: zimní či jarní pobyt ve Vile Čerych pro 2 osoby

4,7 / 5 Vila Čerych Východní Čechy (mapa) 102 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Sarka Jilemnicka

Dobry den.chtela bych se zeptat,zda je mozne ubytovat rodice v prizemi hotelu.Chteli by jsme jim dat poukaz k vanocum,ale spatne chodi do schodu.dekuji za odpoved.Jilemnicka

Vila Čerych

Dobrý den, v přízemí je pouze jeden pokoj, pokud bude ve Vámi požadovaném termínu volný, není problém v něm Vaše rodiče ubytovat. I přesto však počítejte, že několik málo schodů od bočního vchodu budou muset zdolat. S pozdravem Zvarová

Jitka Černá

Dobrý den, online rezervace neukazuje volné termíny o víkendu, ale podle dřívějšího dotazu jsem pochopila,že je lepší se zeptat. Byl by volný nějaký květnový víkendový termín pro dvě osoby? Děkuji

Vila Čerych

Dobrý den, v tuto chvíli je ještě volný v květnu víkend 4.-5.5. Zvarová

Naďa Vondráčková

Kde najdu prosím termíny?

Vila Čerych

Dobrý den,

pokud najedete na: https://www.slevomat.cz/akce/1359168-pobyt-v-historicke-vile-cerych-u-babiccina-udoli a najedete na ONLINE REZERVACE nebo po dohodě na telefonu 773 966 939. Zva­rová

Sarka Jilemnicka

Dobry den.Je mozne sebou i psa male rasy?dekuji Jilemnicka

Slevomat.cz

Dobrý den, Šárko, je možné vzít s sebou menší a krátkosrsté rasy s vlastním pelíškem za 100 Kč/den. Pěkný den, Honza

Bohdana Vítámvás

Dobrý den.
Disponujete jen pokoji pro dva, nebo máte i pokoje pro tři? Jen dospělí, bez dětí. Děkuji.

Vila Čerych

Dobrý den, ano máme, většinu vícelůžkových. Nejvíce lůžkový pokoj, který můžeme nabídnout je 6ti lůžkový.

Jarošová

Dobrý večer, kolik by stálo ubytování pro 10 letého syna,Děkuji

Vila Čerych

Dobrý den,

věkově nerozlišujeme, počítáme za obsazenou postel, tedy jde ještě o to, zda by se pobyt uskutečnil ještě letos nebo až příští rok. Od nového roku totiž měníme ceník. Letos je to 445 Kč, příští rok to bude 490 Kč/osobu/noc.

Zvarová

Karolína Keprtová

Dobrý den, děkuji za odpověď, měla bych zájem o 2 noci 12.-14.4.2019. Dekuji

Vila Čerych

Dobrý den, ano v termínu 12.-14. dubna 2019 by byl pobyt možný. Při zakoupení volného voucheru mě prosím kontaktujte na telefonu 773 966 939, kde si domluvíme podrobnosti a termín potvrdíte. Zvarová

Karolína Keprtová

Dobrý den, online rezervace nenabízí víkendové termíny. Je možné se ubytovat přes víkend? Děkuji

Vila Čerych

Dobrý den,

jen v některých. Máte zájem o nějaký konkrétní? Zvarová

DeniSa Samuelová

Dobrý den, mám středního pejska s krátkou a hladkou srstí, je mi po kolena. Je možné přijet i s ním?
Hezký den.
 Deni

Vila Čerych

Dobrý den,

pohyb pejska po vile by byl možný pouze po zadním schodišti k pokojům (ne po dřevěném schodišti), ne ke snídaním, a na pokoji mít vlastní pelíšek. Vila je přece jenom kulturní památka-děkuji za pochopení.

S pozdravem

Zvarová

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru