Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Pobyt ve 4* hotelu Eagle: luxusní ubytování, polopenze, sauna a bazén

4,5 / 5 Golf Rezidence Hotel Eagle**** Mariánské Lázně (mapa) 978 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Kateřina Holá

Dobrý den, rádi bychom navštívili váš hotel. V době dovolené bude dceři 8 měsíců. Zajímá mne jestli máte v hotelu možnost půjčení dětské postýlky nebo si máme raději přivézt naší cestovní? A zda budeme i za dcerku něco připlácet? Děkuji za odpověď

Golf Rezidence Hotel Eagle****

Postýlku máme, za minidítě se neplatí, těšíme se na Vás

Miloslava Valková

Hezký den, ráda bych se zeptala na dostupnost hotelu v termínu od 18. – 22. dubna 2019 – dvoulůžkový pokoj. Děkuji a jsem s pozdravem. Valková M.

Golf Rezidence Hotel Eagle****

Dobrý večer, můžete mi poslat maila na boscolo@tiscali.cz, něco tam ještě najdeme, Slevomat na Velikonoce nemá kapacitu

Iva Bendová

Dobrý den, chystáme se k Vám o víkendu 25.-27.1. se sestrou a moc se těšíme. Do poznámky jsme však zapomněly zmínit, že já nejím maso – bude problém u večeří? Snídaně jsou předpokládám formou švédských stolů. Děkuji a omlouvám se za komplikace.

Slevomat.cz

Dobrý den, Ivo, doporučuji se spojit přímo s hotelem na telefonním čísle: +420 354 673 3­47. Pěkný den, Honza

Martina

Termín by byl 10–12.2.2019

Golf Rezidence Hotel Eagle****

jistě

Martina

Dobrý večer, měla bychom zakoupili pobyt od 10.-12.3.2019 zda máte volno,ale měli bychom sebou 10.leteho syna,kolik by to stálo

Golf Rezidence Hotel Eagle****

žádný problém, syna dáme na přistýlce se snídaní a večeří za 600 czk (za pobyt)

Jan

Dobrý den,
je,prosím možné zakoupit pobyt na 4 noci zakoupením dvou poukazů na všední dny? Tedy s nástupem v neděli a odjezdem ve čtvrtek?
Děkuji za upřesnění.
 Jan

Slevomat.cz

Dobrý den, Jane, ano vouchery se dají sčítat. Pro přesné informace o dostupných kapacitách na Vámi vybraný termín kontaktujte přímo hotel rezervace@hoteleagle.cz
+420 354 673 3­47. Hezký den :)

Lucie Obdržálková

Dobrý den, chtěli bychom zakoupit pobyt jako dárek pro babičky. Je hotel dostupný MHD z Mariánek ? přijely by vlakem a potom kvůli výletu do centra Mariánek… p pěšky to neujdou. děkuji Obdržálková

Golf Rezidence Hotel Eagle****

autobus tu určitě je, lze domluvit odvoz, ale není to hotel v centru, je nutné brát na vědomí jeho polohu

Petra Sramkova

Dobry den, mela bych zájem s dcerou navštívit váš hotel, který me uchvatil. Zajímá me, (pri koupi 1 vouchru)jakou cenu zaplatim s dcerou , ktere je 7let? Samozrejme s polopenzi. S pozdravem Sramkova

Golf Rezidence Hotel Eagle****

Dobrý den,

pokoje jsou dvoulůžkové, je možné udělat 600 czk slevu na jídlo
Gabriela

Pavel Drahokoupil

Dobrý den , chtěl by jsem požádat o informaci zda jsou již ve velké míře rezervovány termíny v dubnu 2019 ve všedních dnech ( jedná se mi o pobyt pro 2 osoby na 3dny / 2 noci), nebo zda je ještě velká možnost výběru a zda je případně možnost si vybrat typ pokoje ? A zda v případě že si přivezeme kola , je možnost je někde umístit v době pobytu ? Děkuji
Hezký den

Slevomat.cz

Dobrý den, Pavle, pro co nejrychlejší informace o dostupných kapacitách kontaktujte přímo hotel. Hezký den :)

Golf Rezidence Hotel Eagle****

Není problém ani s umístěním kol a ani s termíny, volejte recepci

Martin Chmelenský

Dobrý den, v nabídce Vánočního pobytu lze využívat neomezeně i bazén?

Golf Rezidence Hotel Eagle****

jistě

Eliška Zdeňková

Měla bych zájem o víkendovou nabídku, v které stojí neomezený vstup do welness.. zajímalo by mě zda je wellness privátní. Děkuji

Golf Rezidence Hotel Eagle****

ne není, ale lze vybrat moment, kdy tam je málo lidí

Alexandra Braunová

Dobrý den, jsme 2 a máme 2 dcery (4 a 7 let). Rádi bychom u vás strávili pobyt od 18.1. – 20.1 2019. Ta menší by nocovala i s námi (často tomu tak je) pro větší bychom potřebovali přistýlku. Rádi bychom pro ně doplatili polopenzi. Bylo by to možné abychom pobyt strávili s nimi?
Děkuji za odpověď Martin Borovský
PS: Pokud bude situace řešitelná bude možné pobyt vyúčtovat přes Fksp (ZUŠ Starý Plzenec?

Golf Rezidence Hotel Eagle****

žádný problém, prosím kontaktujte mne na boscolo@tiscali.cz
Gabriela

Živná Naďa

Dobrý večer,ráda bych zakoupila pobyt synovi,prosím můžete mi nabídnout volný termín na tři dny leden až březen pro dvě osoby,jak máte uvedeno v nabídce?Jednalo by se o všední dny ,nejlépe od neděle -úterý.Pokud bude volný termín,hned bych si koupila přes slevomat.Předem moc děkuji za odpověď.

Golf Rezidence Hotel Eagle****

zatím je volno, můžete si zvolit termín, který Vám nejlépe vyhovuje

Jiří Šén

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda je možné vouchery spojit, že koupím dva a uplatím je na jednou tzn že bychom byli u Vás ubytování 4 noci.

Děkuji za odpověď

 Šén

Golf Rezidence Hotel Eagle****

Dobrý večer, jistě to není žádný problém

Eliška Páleníčková

Dobrý den, chtěla bych se prosím zeptat. Pokud bych si vybrala nabídku pro dvě osoby, je podmínkou, že obě osoby musí být starší 18-ti let? Nebo stačí pouze 1 dospělá osoba?
Děkuji za odpověď
Eliška Páleníčková

Golf Rezidence Hotel Eagle****

Jste určitě vítáni, i když jste ještě méně než 18 let

Babaeva Irina

Dobry den! Chtela jsem se vas zeptat. Mate volne misto na termin od 2.01–4.01.19? Kolik stoji u vas obed?

Slevomat.cz

Dobrý den, termín je volný. Ceny jídel si můžete prohlédnout v menu zde: http://www.hoteleagle.cz/menu/
Hezký den :)

Eva

Dobrý den, chtěli bychom k Vám přijet první týden v lednu. Bohužel, voucher je již vyprodaný… Nepotřebujeme termíny až na březen, proto se chci zeptat, zda je možné, že byste navýšily vouchery pro leden 2019? Děkuji mockrát za ochotu, Eva.

Golf Rezidence Hotel Eagle****

jistě není problém

Zdeňka

Dobrý den ,koupila jsem voucher pro dvě osoby víkendový od 30.11–2.12 a chci se zeptat zda je volný nějaký ten pokoj s terasou či předzahrádkou ,děkuji . . . Jo a zda je nějaký čas do kdy se člověk musí ubytovat ,děkuji :)

Golf Rezidence Hotel Eagle****

určitě ano, kontaktujte naší recepci

Petra Podolská

Dobrý den, před chvílí jsem si u Vás zakoupila pobyt a to od 18–20.1.2019.
Chci se jen zeptat, jaký typ pokoje budeme mít.
Děkuji s pozdravem a přáním krásného dne-Podolská.

Golf Rezidence Hotel Eagle****

podle toho zda jste dvě osoby nebo tři, ale pokoje jsou všechny pěkný.

Veronika

Dobrý den, pokud bych koupila dva vouchry celkem na 4 noci od neděle 10.2.19 + 1 dítě 9 let, kolik by stálo dítě s polopenzí? Trošku nechápu proč je v nabídce dítě jen se snídaní? Děkuji

Golf Rezidence Hotel Eagle****

protože dítě může být i čtrnáctiletý 70 kg hošík, který toho sní víc než oba rodiče dohromady.
Ve Vašem konkrétním případě poskytneme dítě v pokoji bez přistýlky s polopenzí zdarma

Monika

Dobrý den,

Chtěla bych se zeptat zda je možné si vybrat večeři z více jídel nebo je pouze jedno menu? Děkuji za odpověď

Golf Rezidence Hotel Eagle****

Dobrý den,

pátek a sobota je formou rautu, výběr je velmi pestrý, jinak je servírovaná tříchodová večeře, většinou typická česká a samozřejmě na základě masa, pokud jste vegetarián, není problém nahlásit to na recepci při příjezdu, rádi vyhovíme

Vojtěch

Dobrý den,
měl bych dotaz, zdali je možné využít voucher o všední dny čtvrtek – pátek a ne od neděle do středy.
Děkuji Vám

Slevomat.cz

Dobrý den, Vojto, je nám líto, tento voucher je koncipován tak, že je možné nastoupit na pobyt jen od neděle do středy. Přeji hezký den, Simča

Michala

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli je možno prikoupit jiné procedury např. Masáže atd. Děkuji za odpověď

Golf Rezidence Hotel Eagle****

jistě, domluvíte se přímo při příjezdu na recepci

Jaroslava Šimková

Dobrý den, zajímá mě, jak daleko je partnerský hotel s bázenem. Děkuji

Golf Rezidence Hotel Eagle****

asi 2,5 km

Michal Beneš

Dobrý den,

rád bych se zeptal, zdali je možné požádat o vegetariánskou stravu pro 1 osobu jak na snídani, tak na večeři? Děkuji za informaci.

Golf Rezidence Hotel Eagle****

jistě, na snídani si vyberete, mimo uzenin je pro Vás jedlé vše, na večeři prosím
se připomeňte při příjezdu na recepci

Eva Königsmarková
Golf Rezidence Hotel Eagle****

ano to je pro běžné hosty, dle Vašeho přání můžete využít wellness po dohodě s recepcí v jakýkoliv čas od 10:00 do 20:00

Eva Königsmarková

Dobrý den,
v nabídce uvádíte neomezený wellness, ale na stránkách hotelu uvádějí, že je wellness k dispozici od 17:00 do 20:00. Tak jak to tedy v této nabídce je? Děkuji za odpověď. Eva Königsmarková

Golf Rezidence Hotel Eagle****

na jakých stránkách??
děkuji

Antonín Straka

Dobrý večer, je možné platit bankovním převodem, máme to jako dar k narozeninám. Deuji za odpověd. A. Straka

Golf Rezidence Hotel Eagle****

pokud kupujete od nás přímo, tak ano, pokud hraadíte na Slevomatu přímo, musíte položit dotaz jim

Helena Kuníková

Dobrý den, bylo by možné zakoupit 4 dni 3 noci, koncem března? Na 3 noci máte bohužel jen Svatomartinskou a ta je vyprodaná. Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Heleno, bohužel v rámci této nabídky je již skutečně daná varianta vyprodaná. Můžete se obrátit ještě přímo na hotel s informacemi na dostupné varianty. Pěkný den

Denisa

Dobry den, 2 deti na pristylce se tedy nevlezou? Bylo by fajn toto napsat do popisu, nikde to nevidim. Priplatek za dite mate uvedeny a potom napisete,kam je dam v noci?

Golf Rezidence Hotel Eagle****

Dobrý den,
je tam napsáno domluvit se s hotelem, dva dospělí a dvě děti jsou vhodné do čtyřlůžkového pokoje a ne do dvoulůžkového, to jistě chápete. Můžete si objednat větší pokoj, kam se dají dát dvě přistýlky, ovšem balíček obsahuje i snídani a večeři, pro děti je to tedy 50% ceny z balíčku
S pozdravem Smékalová

Lenka

Dobrý den. Dneska jsem s přítelem objednala ubytování na přesny termín v Listopadu a zaplatila a zatím se nikdo neozval a ani nepřišel email. Jak dlouho asi trvá než se někdo ozve? Děkuji za odpověď a přeji hezký den.

Golf Rezidence Hotel Eagle****

poslala jste to na správný mail i s číslem voucheru?

Z P

Dobrý den, jak daleko km i časově je to třeba ke zpívající fontáně do centra ML a také jak daleko je muzeum miniatur.

Děkuji ZP

Golf Rezidence Hotel Eagle****

asi tak 2 km z kopce

Věra Madlová

Dobry den rádi bychom svatomartinsky pobyt a je zde vyprodano mohu zaridit jinak?Objednávala bych to na9 –11,11.Děkuji

Golf Rezidence Hotel Eagle****

ano zavolejte mi 606 622 978, podíváme se

Denisa

Dobry den,jaky je prosim priplatek za polopenzi pro deti (2, 5 a 7 let)? Dekuji.

Golf Rezidence Hotel Eagle****

Dobrý den,

otázka je spíš, kam uložíte ta děcka v noci?

Petr Janeček

Dobrý den, rádi bychom zakoupili Pobyt ve 4* hotelu Eagle: luxusní ubytování, polopenze, sauna a bazén pro dva na termín 16. – 18. 11. 2018. V on-line rezervaci jdou zarezervovat termíny jen od ledna 2019. Znamená to, že výše uvedený termín je již vyprodaný? Nechci kupovat voucher bez termínu, neboť můžeme právě jen 16.-18.11.2018. Děkuji za odpověď. Petr Janeček

Golf Rezidence Hotel Eagle****

prosím kontaktujte mne zítra po deváté 606 622 978

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru