Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Relax pro dva v Mariánských Lázních s neomezeným bazénem a saunou

4,4 / 5 Rezidence Goethe Hotel Eagle**** Mariánské Lázně (mapa) 855 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Jana Kratochvílová

Dobrý den.
Jsme dvě maminky, každá máme dvě děti (tzn. 2× dospělý + 4× dítě, nejstarší 8 let). Stačil by nám pokoj se dvěma dvojlůžky, máte takový? Případně měnilo by to cenu voucheru?
Děkuji za info, Kratochvílová
Máme zájem o víkend 3.-5. května.

Rezidence Goethe Hotel Eagle****

Ano máme, kontaktujte mne na boscolo@ tiscali.cz

Pavel Šrámek

Dobrý den, Měl bych zájem o 3 denní pobyt – víkendy v termínu 22.-24.3.2019 avšak když si chci hned zarezervovat termín, tak v nabídce chybí možnost rezervaci přes sobotu. Je tedy tato nabídky opravdu i přes víkend? Máte v tomto termínu volné kapacity? Předem děkuji za odpověď. Pavel

Rezidence Goethe Hotel Eagle****

ano máme, napište mi na boscolo@tiscali.cz děkuji

Kristýna Marešová

Pro hotel: no v nabídce na 3 denní pobyty máte buď všední dny, nebo víkendy. Ale když tedy rokliknu že chceme víkend, tak vikend nelze. Pouze pobyt v týdnu, resp od neděle do pátku. Ale vikend přeci zahrnuje i sobotu. Samozřejmě to je Vaše věc, jak nabídku uděláte, to jen že to je zavádějící nalákat na víkend a pak zjistit že nabídka soboty neobsahuje.

Rezidence Goethe Hotel Eagle****

kontaktujte mne na boscolo@tiscali.cz

Kristýna Marešová

Dobrý den, proč je u nabídky využíití o víkendu, možné pouze pobyt v týdnu? Sobotu do víkendu nezahrnujete? Je to dost zavádějící nabídka, když napíšete víkend, tak to má každý pátek-neděle

Rezidence Goethe Hotel Eagle****

Tomu nerozumím, kdy Vás pobyt zajímá?

Tejralovi

Dobrý den,
není v textu u ceny dětí náhodou chyba? Píšete u dětí do 12 let cenu 250,–Kč za den a u dětí nad 12 let cenu 625,–Kč, ale za noc. Znamená to, že pokud pojede s malým dítětem na 2 noci, zaplatí ne 2×, ale 3 × 250,–Kč? Děkuji.

Rezidence Goethe Hotel Eagle****

Dobrý večer,
do 3 let jsou děti zdarma
do 12 let za noc na přistýlce včetně snídaně bez večeře zaplatí 250 czk
od 12 let je dítě považováno za třetího hosta a zaplatí za noc se snídaní 650 czk ( večeře není v ceně zahrnuta)

Ondřej Droppa

Dobrý den,
Rád bych k vám přijel na tři dny. Jsou u vás i jednolůžkové pokoje? Díky za odpověď. Chtěl bych uplatnit voucher ze Slevomatu, ale v nabídce je jen pobyt pro dvě osoby na tři dny. Kdybych byl sám, platil bych za dvě osoby? Díky, s pozdravem Ondřej

Rezidence Goethe Hotel Eagle****

Dobrý večer,
určitě něco vymyslíme, napište mi datum na boscolo@tiscali.cz

Martin Pavlík

Proč nejde žádný víkendový pobyt na 3 dny objednat od pátku do neděle? Je tato nabídka platná?

Rezidence Goethe Hotel Eagle****

protože tento balíček je pouze od ne do pá, kontaktujte mne na 606 622 978

Jaroslav Stastny

včera 30.1. jsem vam zaslal zadost o pobyt na13.5.-15.5. a nevim co dal prislo akorát dotaz zverejnen

Rezidence Goethe Hotel Eagle****

prosím kontaktujte mne na 606 622 978

Jaroslav Stastny

termin-13.5–15.5.2019 pro 2 osoby a pejsek polopenze tel –606147287 –

Slevomat.cz

Dobrý den, Jaroslave, u nabídky je možnost online výběru termínu. Pokud Vám termín nejde zvolit znamená to, že má na tento termín hotel již plné kapacity. Hezký den :)

jaroslav stastny

mam zajem na pobyt na 3dny a 2noci termin 12.5–15.5. 2019 pro2osoby a pejska tel-602705941

Slevomat.cz

Dobrý den, konkrétní termín si můžete rezervovat v naší tabulce online rezervací „koupit na termín“. Tabulka je propojena s rezervačním systémem hotelu. Ubytování domácích mazlíčků je možné po domluvě s recepcí zdarma, velcí psi za 150 Kč/den. Hezký den :)

Zuzana Kočková

Dobrý den,jeste tam byla druhá casct dotazu.je nás pět,jak to mame nejlépe objednat?dekuji Kockova

Rezidence Goethe Hotel Eagle****

PROSÍM NAPIŠTE MI NA boscolo@tiscali.cz

Zuzana Kočkova

Dobrý den,rady bychom přijely v březnu s kamarádkami na wellness pobyt.bohuzel mam celiakii a chtela jsem se zeptat,zda myslíte,ze bude možné k veceri na vyber alespoň jedno jídlo bez lepku.na snídaně bych si pecivo přivezla.
A druhy dotaz,pokud by nás bylo pět,jak nejlépe to vyřešit?dekuji Zuzana Kockova

Rezidence Goethe Hotel Eagle****

Jasné, žádný problém, 2 dny před příjezdem mi pošlete sms s připomínkou na 606622978

Mirka Kotrousova

je možnost zakoupení pobytu i po 30 dubnu?

Slevomat.cz

Dobrý den, Mirko, prozatím takovou informaci nemáme. Můžete si nastavit upozornění na nové nabídky obchodníka a tak Vám případná další akce neunikne. Pěkný den

Rezidence Goethe Hotel Eagle****

Kdy máte zájem

Rezidence Goethe Hotel Eagle****

Ano je tam nova nabidka

Zuzana Schellongová-Musilová

Dobrý den zaujala mne Vaše nabídka. Ráda bych koupila na konkrétní termín 13–16.2 dva dospělí a dvě děti 4 a 7 let. Ráda bych se zeptala na konečnou cenu i s případnou večeři pro děti a jestli je možnost manželské postele plus přistýlka? Jedno dítě spí s námi v posteli. Moc děkuji za odpověď Schellongova

Slevomat.cz

Dobrý den, Zuzano, za děti od 3 do 11,99 let zaplatíte 250 Kč/den na přistýlce včetně snídaní.
Přistýlka pro děti nad 12 let a dospělé osoby za 625 Kč/noc včetně snídaně. Ohledně volné kapacity na vámi vybraný termín kontaktujte přímo hotel. Hezký den :)

Vojta

Dobrý den, chci se zeptat, zda se dá dopravit veřejnou dopravou do i z centra Mariánských Lázní a zda je případně omezena ve všední dny / víkendech. Děkuji za odpověď.

Rezidence Goethe Hotel Eagle****

ano je tam nějaká redukce

Ilona Brabcová

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda mohu u vás při koupi voucheru platit bankovním převodem, nebo zda ho lze zaslat na dobírku. díky

Rezidence Goethe Hotel Eagle****

určitě, kontaktujte nás na boscolo@tiscali.cz

Marie Vošmiková

Dobrý den, ráda bych zakoupila pobyt pro dvě dospělé osoby a 2 děti (narozeny v červnu 2006 a srpnu 2010). Jak by měla vypadat moje objednávka? Jedná se o dárek, tedy voucher na rok 2019, bez termínu. Děkuji.

Rezidence Goethe Hotel Eagle****

kontaktujte mne prosím na boscolo@tiscali.cz

Pavlata

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, zda máte i kuřácké pokoje, a jestli je možné si vybrat večeři z menu restaurace, nebo je daná. Děkuji

Rezidence Goethe Hotel Eagle****

V hotelu se nekouří, pokud si vyberete pobyt včetně pátku a soboty noci, večeře jsou formou rautu, jinak je servírovaná tříchodová večeře

Aleš Glanc

Dobrý den,
píšete že v pátek a v sobotu je večeře podávaná formou rautu., je tedy možnost výběru z více hlavních jídel, případně chodů?
Předem děkuji.

Rezidence Goethe Hotel Eagle****

ano jistě

marcela šipošová

Dobrý den, ráda bych čerpala voucher z fondu FKSP,tedy z příspěvku zaměstnanvatele, je to možné, vystavit fakturu na zaměstnanvatele? Děkuji Marcela Šipšová

Rezidence Goethe Hotel Eagle****

jistě, prosím kontaktujte mne na boscolo@tiscali.cz

Jan

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na možnosti lyžování v okolí. Chtěli bychom přijet na víkend v zimě, ale chtěli bychom se jeden den jít sklouznout na svah. Je někde v blízkém okolí nebo rozumné dojezdové vzdálenosti možnost lyžování? Děkuji za odpověď

Rezidence Goethe Hotel Eagle****

ano je tu malý svah s vlekem, nic prudkého, ale je to fajn především pro děti,asi 2 km od nás
Gabriela

Lucie K.

Dobrý den, je možné se s Vámi domluvit na vystavení proforma faktury pro zaměstnavatele? Děkuji Lucie K.

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucie, pokud potřebujete proforma fakturu pro svého zaměstnavatele, například pokud nakupujete přes FKSP, vytvořte objednávku na bankovní převod. Poté se obraťte na daného poskytovatele slevy (například hotel či CK). Pošlete mu platební údaje, tedy číslo účtu, částku a variabilní symbol dané objednávky spolu s fakturačními údaji vaší firmy. Kontaktní údaje na poskytovatele najdete vždy u dané nabídky v sekci „Kde uplatnit“."

V případě platby přes proforma fakturu dojde k úpravě doby splatnosti, není tak třeba uhradit do 2 pracovních dní, jak standardně píšeme. Samozřejmě chápeme, že vyřizování proforma faktury může zabrat trochu času a proto vám na připsání platby výjimečně počkáme týden.

Daniel Barák

Dobrý den,
Mohl bych tedy poprosit o víkendovou variantu voucheru, akorát místo zábalu by byla masáž (jak je to u varianty na všední dny) Stejně si zábal dokoupí rodiče na místě, ale radši bych ve voucheru masáž prvotně. Předem Děkuji za info, popř postup nákupu na email, Barák

Rezidence Goethe Hotel Eagle****

jistě není problém

Barák

Dobrý den, šlo by u víkendové verze voucheru domluvit masáž misto zábalu? :)

Rezidence Goethe Hotel Eagle****

jistě

Jana

Dobrý den, je možno si zarezervovat pokoj s balkónem? Děkuji.

Rezidence Goethe Hotel Eagle****

podle obsazenosti ano

Magdaléna Tomečková

Dobrý den,
vstup do wellness je veřejný, nebo privátní?
Děkuji
Tomečková

Rezidence Goethe Hotel Eagle****

jen pro naše hotelové hosty

Antonie Raschpichler

Dobrý den, jako kolektiv bychom chtěli koupit pobyt naší kolegyni k odchodu do důchodu. Potřebovali bychom vystavit Dárkový poukaz pro dvě osoby v německém jazyce na jméno Monika Nestler. Termín pobytu si určí sama do konce dubna kdykoli, tak jak máte ve druhé nabídce. Platit budu já převodem z účtu.
Děkuji a přeji krásný den
Antonie Raschpichler

Slevomat.cz

Dobrý den, Antonie, voucher v němčině bohužel neumíme vyrobit. Vlastní text si můžete zvolit jaký chcete. V případě potřeby se můžete obrátit na naše kolegy, kteří Vám s objednávkou rádi pomohou na vip.podpora@slevomat.cz. Pěkný den

Rezidence Goethe Hotel Eagle****

dobrý den, umíme vyrobit i voucher v němčině, kupte si normální voucher, po zaplacení Vám ho předělám
 boscolo@tiscali.cz

Taťana Krejčová

Dobrý den.Ráda bych si zarezervovala pobyt ve všední dny.3dny od18.11 –20.11.
Manžel dostal dárkoví poukaz,tak by jsme ho chtěli využít s doplatkem.Děkuji za správu.

Rezidence Goethe Hotel Eagle****

prosím kontaktujte mailem recepci, mailová adresa je uvedená v kontaktech Vámi vybraného hotelu

Marie Poláková

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat,zda máte bezbarierový přístup.
Děkuji Poláková Marie
 meripol@seznam.cz

Rezidence Goethe Hotel Eagle****

na Hoteu Eagle Rezidence Goethe ano

Zuzana Doskocilova

Dobry den, rady bychom prijely ve 3, potrebujeme 2 pokoje. Pobyt na 3 noci v terminu 4.11–7.11.
Jak mame koupit misto pro treti osobu?
Diky za odpoved.

Slevomat.cz

Dobrý den, Zuzano, Vámi vybraný termín máme k dipozici. Poradíme Vám, že dostupné kapacity si můžete ověřit přímo v nabídce, kde stačí kliknout na vybranou variantu, poté na kolonku Koupit na termín a před Vámi se zobrazí volné kapacity rezidence. Pro nákup druhého pokoje pro jednu osobu kontaktujte přímo recepci hotelu. Zkuste se tedy podívat a třeba najdete termín, který Vám bude vyhovovat :) Pěkný den

Rezidence Goethe Hotel Eagle****

Dobrý den,

až budete mít zakoupený pobyt, kontaktujte mne na boscolo@tiscali.cz, cena bude 50% z ceny balíčku, s pozdravem Smékalová

Vilém Peteřík

Dobrý den,
je možné u vás zakoupit v rámci pobytu i nějaké procedury, masáže atd…?

Děkuji za odpověď

Rezidence Goethe Hotel Eagle****

na hotelu Goethe určite, Golf je limitován prostorem a službami, ale můžete se v rámci společnosti přestěhovat

Lenka CHROMIKOVA

Dobrý den, ráda bych přijela na víkend v listopadu s manželem a se dvěma dětmi, 9 a 13 let. Máte rodinné pokoje, jaká by byla cena? Za odpověď děkuji. Lenka

Rezidence Goethe Hotel Eagle****

Dobrý večer, mohu nabídnout apartmá 2 x ložnice, cena je plus 50% z ceny voucheru
S pozdravem Gabriela

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru