Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Dárkové balení bonbónů M&M's s hrnečkem pro radost

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Tyler Orlík

Zdravim,mohu mit prosbu?
Nutne bych potreboval i posledni (zeleny) hrnek.Bylo by to mozne?
Muzete mi jej prodat i mimo slevomat ? (jelikoz nabidka uz skoncila?) Diky

Vsevyhodne.cz

Dobrý den,jedinou možnosti je objednat na našem e-shopu a do poznámky napsat o jakou barvu hrnku mate zájem,bohužel je to bez záruky,zelené hrnky ještě máme,ale vzhledem k vánočními šílenství nejsme schopni zaručit že na expedici bude mít někdo čas řešit barvu hrnečku🙄

Tyler Orlík

Dobry den,
nyni jdem rozbalil zasilku s Hrnky a jeden (orandzovy) je bohuzel obity.Jak prosim mohu reklamovat a pripadne hrnek zaslat prosim??
Dekuji. mohu zaslat i na email fotografie.Napiste mi na jaky.Diky

Slevomat.cz

Dobrý den, v tomto případě můžete zboží reklamovat. Doporučený postup přímo od prodejce naleznete v přiloženém odkazu: https://www.vsevyhodne.cz/clanky/reklamace/ . Pěkný den

Tyler Orlík

Ok.Diky za odpoved.Okamzite jsem objednal zbyle 2 hrnky co jeste nemam.Chybi mi pouze ten zeleny hrnek.Muzu se zeptat,slo by to koupit mimo slevomat?Jaka by byla cena a bude se akce s hrnkama opakovat i pristi rok? Dekuji za odpoved. PS: Miluju takoveto akce 😊

Slevomat.cz

Dobrý den, Tylere, prozatím takovou informaci nemáme. Můžete si nastavit upozornění na nové nabídky obchodníka a tak Vám případná další akce neunikne. Pěkný den

Tyler Orlík

Zdravim,
doufam ze hrnky jeste budou.Mam 2 motivy a chtel bych doplnit o zbyvajici 3.Je to krasne zpracovane a bonbony skvele chutnaji.Diky 😊👌

Vsevyhodne.cz

Dobrý den,bohužel akce na Slevomatu je jen do vyprodani zásob,

Lucie Trejbalová

Dobrý den, budou ještě hrníčky? Díky za informaci

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucie, to momentálně nevíme, ale doporučuji zapnout si upozornění na partnera (Vsevyhodne.cz) a případná další nabídka Vám neunikne :) hezký den

Radka Svobodová Švédová

Dobrý den,je možné spojit objednávku s objednávkou z eshopu? Dekuji

Vsevyhodne.cz

Bohužel to z technických duvodu momentálně není možné

Lenka Klikorková

Dobrý den, jak dlouho bude akce s hrníčkama a budete doplňovat vyprodané barvy?

Vsevyhodne.cz

Pravděpodobně ještě pár poslednich kusu tento týden doplnime, ale už to bude konečná nabídka

Romana

Dnes mi přišli 2 baleni a doporucuji vypadata krasne pro deti na Mikuláše je to supr.

Slevomat.cz

Dobrý den, máme radost, že vy máte radost :) hezký den

Svobodová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat,ohledně hrnku,je plastový nebo keramický?Děku­ji,Svobodová.

Vsevyhodne.cz

Dobrý den hrníček je keramický

Svobodová

Dobrý den, jaký je další postup po zaplacení když mi přijde voucher? Můžu už očekávat zboží, nebo musím znovu objednat? Děkuji L.

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Svobodová. Pokud si zakoupíte zboží, zaplatíte ho, tak poté už jen čekáte na to, až Vám obchodník výrobek zašle na Vaši adresu nebo Vás vyzve k osobnímu odběru, podle toho jaký typ doručení jste si zvolila :) Pěkný den

Tonda

Dobrý den,
budete ještě doplňovat zboží, které je vyprodané? Popř. dokdy zde bude nabídka? děkuji

Vsevyhodne.cz

Dobrý den,doplňovat budeme koncem příštího týdne,ale předem nejsme schopni říci,které barvy doplníme,výrobce je dává do balení zcela nahodile,takže až nám dorazí další zboží,uvidime

Hana

dobrý den, bylo by možné osobní vyzvednutí až v pátek 26.10. těsně před 14.hod? děkuji

Vsevyhodne.cz

Dobrý den,pokud máte na mysli osobní vyzvednutí v našem skladu ve Velké Bystřicí – pak to možné je,ale musim upozornit,že sklad je otevřeny pouze do 14.00

Tonda

budou ještě modré hrnky? díky

Vsevyhodne.cz

Dobrý den,ano,budou,ale až koncem příštího týdne,kdy nám dorazí další hrníčky z Německa

Tyler Orlík

Zdravim,
mel bych zajem o 2 hrnky.Jak to udelat aby v jedne objednavce byli oba? Jestli to teda jde.. Dekuji

Vsevyhodne.cz

Dobrý den,jde to,můžete si v rámci jedné objednávky objednat více balení,na to,jak to udělat kontaktujte prosím zákaznickou linku Slevomatu

Jana Rožkotová

Dobrý den,před chvíli jsem objednala merunky,myslela jsem,žže v poštovnémm budou i objednané hrnky a nejsou

Vsevyhodne.cz

Dobrý den Jano,hrníčky jsou pouze součástí balení M&M's nabízené v této akci,k ničemu jinému je nelze získat

Hana

Která váha tedy platí? 250g v popisku nebo 300g, které jsou vidět na fotce?

Vsevyhodne.cz

Dobrý den,platí co je v popisku = 250g,foto je jen ilustrativní

Kateřina Sýkorová

Dobrý den, jak je to s váhou balíčků? Na obrázcích konkrétních bonbonů jsou váhy jako 255 g nebo dokonce 300 g a v popisu nabídky jsou čísla jiná? Tak kolik to vlastně váží. Děkuji za odpověď.

Vsevyhodne.cz

Dobrý den,platí co je v popisku = 250g,foto je jen ilustrativní

Lenka Šlehofrová

Dobrý den, datum espirace máte uvedené březen 2018, to znamená, že bonbony jsou prošlé?
děkuji Lenka

Vsevyhodne.cz

Dobrý den děkujeme za upozornění hned to opravíme,správné datum je 03/2019

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru