Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Okouzlující pohled: odstranění nadbytečné kůže z horních či dolních víček

4,7 / 5 Jamarti Teplice Teplice  (mapa) 21 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Martina

Dobrý den,,je mi 34 mám problémy jak dědičný s převisem víček tak alergie kde mi otékají.Chtela bych zkusit tento zákrok.Kde je možné se objednat na konzultaci?Děkuji Martina

Slevomat.cz

Dobrý den, Martino, konzultaci si můžete domluvit individuálně na poliklinice na telefonním čísle 777 299 699. Pěk­ný den

Andrea Malecová

Dobry den,
zajima me,zda to funguje i na plna vicka. Nemam prazdnou tu kuzi,je tam predpokladam tuk,ale prekazi mi pri videni. Pokud zakoupim a zjistite,ze to nelze provest,dostanu zpet penize? Dekuji Malecova

Medicalcentrum Jamarti Teplice

Dobrý den, Klidně se můžete objednat na neplacenou konzultaci a podle toho se rozhodnete . Děkuji jamarti

Ilona Kočembová

Dobrý den, jaké čekací doby jsou na zákrok víček děkuji Ilona

Medicalcentrum Jamarti Teplice

Dobrý den, do dvou týdnů se lze objednat
Děkuji jamarti .

Věra

Dobrý den ,jsem z Mladé Boleslavi kam nejblíže bych mohla na zákrok?

Medicalcentrum Jamarti Teplice

Dobrý den, do Prahy mate nejblíže. Děkuji jamarti

Marcela Marcinova

za jak dlouho lze zopakovat zákrok , nejdříve ?? děkuji za odpověd ..

Medicalcentrum Jamarti Teplice

Dobrý den, je to individuální. Domluvíte se panem doktorem pokud bude třeba opakovat . Děkuji jamarti

Radka

A ještě kdybych si to zakoupila, je to možné udělat v Praze? Mám to nejblíž. Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Radko, ano je možné využít voucher i v Praze. Předem se rezervujte na na tel. 777 299 699. Pěkný den, Honza

Radka

Dobré ráno, chci se zeptat, proč máte v Teplicích menší slevu než v Karlových Varech? Děkuji.

pavla

když lékař doporučí 2 návštěvu musím zakoupit další voucher nebo je to v této ceně?

Medicalcentrum Jamarti Teplice

Dobrý den, zatím stačí jeden kupon .pokud bude třeba další ošetření to se domluvíte s doktorem . Jamarti . Děkuji

Pavla

dobrý den jak velký efekt po ošetření je na rozdíl od operace?Jedná se o horní víčka je mi 50 a jsou hodně přepadlé děkuji

Petra Červenková

Dobrý den, jak dlouho tento efekt vydrží?

Medicalcentrum Jamarti Teplice

Dobrý den, vydrží cca 3 až 5 let. Děkuji jamarti

Jiřina Bořecká

Dobrý den,zakoupila jsem si voucher na horní víčka a po telef.hovoru se budu objednávat koncem roku na termín po novém roce.Chci se zeptat zda po zákroku mohu druhý den do práce,nebo musím být nějaký čas doma?Děkuji za odpověď.

Medicalcentrum Jamarti Teplice

Dobrý den, 3–4 dní můžou být otoky kolem očí . Určitě 2.den do práce nebudete moct . Radši plánovat pár dní doma. Jamarti . Dekuji

MARIE KREJSOVÁ

TA CENA JE ZA OBÉ HORNI VIČKA ?A JAK DOLNÍ VÍČKA

Slevomat.cz

Dobrý den, Marie, ano cena je na obě horní víčka. Voucher lze využít na horní, anebo dolní oční víčka. Je tedy zcela na Vás jaká víčka si vyberete. hezký den, Simča

VENUŠE ŠUMICHRASTOVA

KDY SE MUŽU OBJEDNAT ZA TU SNIŽENOU CENU 2599 JESTLI TO JDE CO NEJDŘIVE JDE O HORNI VIČKA A SPODNI NA UVAŽENI PO KONZLTACI DIK.

Medicalcentrum Jamarti Teplice

Dobrý den, zavolejte nám zítra pro termín. . není problém. Mějte se hezky. Jamarti

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru