Nabídku Botox: vyhlazení či úprava vrásek v obličeji mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Vyhlazení či úprava mimických vrásek v obličeji botoxem

4,7 / 5 Medicalcentrum Jamarti Praha Praha - Krč  (mapa) 38 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Helena

Dobrý den.
Kolik jednotek na jeden voucher. Děkuji.

Medicalcentrum Jamarti Praha

Dobrý den. 40 jednotek dysportů na každou oblast. Děkuji jamarti

Aneta

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat,jestli dana látka je opravdu Botulotoxin ,nebo jeho evropská verze a jaká je popřípadě jeho sila( v jaké je koncentraci ) předem děkuji za odpověď.Aneta

Medicalcentrum Jamarti Praha

Dobrý den . Používáme botulotoxin dysport . Děkuji jamarti.

Beata Glovacka

Dobry den,

Do kokej robite tento piatok? Mozem sa objednat?
Dakujem
 B

Slevomat.cz

Dobrý den, Beato, otevírací doba Medicalcentra je nepravidelná. Pro více informací si můžete zavolat na tel. +420 777 299 6­99. Hezký den :)

Marta Šanderová

Dobrý den, chci se Vás zeptat. Velice se mi mastí pleť v oblasti čela. Píšete tu, že Ošetření botulotoxinem se používá i při nadměrném pocení. Je možné, že po zákroku ošetření botulotoxinem, by se mi čelo přestalo mastit. Děkuji za odpověď M.Š.

Medicalcentrum Jamarti Praha

Dobrý den, proti poceni se používá do jiné místa . Do čela se aplikuje k odstranění vrásky, Proti poceni nepomůže . Děkuji . Jamarti

Marta Šanderová

Dobrý den, děkuji za odpověď. Zeptám se Vás tedy, do jakého místa se aplikuje, aby se mi přestalo čelo nadměrně mastit. Děkuji M.Š.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru