Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

11 balíčků od největšího poskytovatele zážitkové střelby pro 1 i 2 osoby

4,6 / 5 NKTEAM shooting (15 poboček) Ostroměř  (mapa) 4 545 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Štěpán Bodešínský

Dobrý den, rád bych zakoupil balíček Grande. Obsahuje 16 zbraní, 12 pro obdarovaného a 4 pro doprovod. Můj dotaz je zda bych mohl nechat své rány obdarovanému a nechat si třeba jen 2 zbraně? Jelikož bych si také rád vystřelil, ale nepotřebuji 4 zbraně. Děkuji za odpověď.

NKTEAM shooting

Dobrý den

Ano, je to možné.

S úctou Petr Novák

Martin

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, je možnost si sestavit vlastní balíček? Například třeba pouze dvě zbraňe, ale více nábojů
 Děkuji

NKTEAM shooting

Dobrý den

Možné to je, zavolejte si na 722198635.

Petr Novák

Petra Smolová

Dobrý den, voucher jsem koupila jako vánoční dárek, bohužel špatně zvolený. Chtěla bych ho stornovat nebo vyměnit za jiný. V podmínkách stornování jsem našla pouze změnu rezervace. Jak prosím postupovat? Děkuji Smolová

NKTEAM shooting

Dobrý den

Záleží jestli chcete vyměnit za jiný balíček nebo úplně za jinou akci.

Petr Novák

Helena

Dobry den,
zaplatila jsem střelecký zážitek v hodnotě 749kc a chtěla jsem se zeptat. Osoba která poukaz dostala bude mít doprovod. Můžu na ten poukaz střílet i ten doprovod?
Děkuji

 Krbová

NKTEAM shooting

Dobrý večer

Pokud je to balíček pro jednu osobu, může střílet pouze jedna osoba.

Petr Novák

Jana Hanzlíčková

Dobrý den ,dne 17.12.2018 jsem platila převodem 1 voucher pro dva Light a dosud jsem neobdržela žádnou odpověď, nevím kde se stala chyba, měl to být vánoční dárek. Jana

NKTEAM shooting

Dobrý den

S tímto dotazem kontaktujte rovnou Slevomat. Na tel čísle 222 745 354.

S úctou Petr Novák

M.

Dobry den, je mozno voucher zakoupit i pro 13ti leteho kluka? dekuji M,

NKTEAM shooting

Dobrý večer

Ano střílet může osoba starší 10-ti let.

Petr Novák

Bubeníková

Dobrý den zaplatila jsem a dosud jsem nic nepřišlo zakoupila jsem balíček za 729.Dekuji za odpověď Bubeníková, Jičínska 23, Ostrava 70030,tel.732864592

NKTEAM shooting

Dobrý den

S tímto dotazem kontaktujte rovnou Slevomat. Na tel čísle 222 745 354.

S úctou Petr Novák

katka vyčítalova

Dobry den byli jsme u vas vloni a byla moznost strilet z te nejvetsi zbrane co jste meli byla to myslim nejaka odstrelovacka a dokupovali se do ni naboje … Je tato zbrań v nejakem balicku co nabizite? dekuji s pozdravem KV

NKTEAM shooting

Dobrý den

Tato zbraň není v žádném balíčku na slevovém portálu. Zavolejte na 722 198 635 a pokusíme se něco vymyslet.

Petr Novák

Filip

Dobrý den, u balíčku „Super výběr – Balíček Profi – 8 zbraní a 60 nábojů“ píšete, že bude možný výběr ze 70ti zbraní. Zajímalo by mě ze kterých. Děkuji

NKTEAM shooting

Dobrý večer

Z tohoto balíčku jsou vyjmuté zbraně z větší ráží než .44 Magnum a speciální viz OP. Můžete si namíchat zbraně z ostatních balíčků plus dalších 60. Na střelnici jsou zbraně vyložené a vy si vybíráte ze švédských stolů. Pokud chcete znát konkrétní zbraně je lepší si zavolat a domluvit se na tel. 722198635.

Petr Novák

Michaela

Dobrý den, chci se zeptat zda-li je balíček profi vhodný i pro začátečníky? Případně je možno využít tento balíček v Ostroměři? Děkuji za odpověď

NKTEAM shooting

Dobrý večer

Balíček je vhodný i pro začátečníky, střelec si vybírá zbraně sám, v případě potřeby mu instruktoři s výběrem pomohou. Využít mžete na jakékoliv střelnici, která Vám vyhovuje.

Petr Novák

Andrea Andrea

Dobry den,
Zvazuji balicek pro 2 Diamant, pujde manzel a syn 13 let, strelnice Sev Čechy Kamen: radi bychom termin kolem kvetnovych svatku, napr 9–10–11.5 2019.
Lze i tyto dny vyuzit? … jak moc dopredu je nutne rezervovat na tuto strelnici?- patri mezi hodne vytizene?

 Dekuji

NKTEAM shooting

Dobrý den

ZAvolejte si zítra od 8:00 na 722198635. Vše vysvětlíme a domluvíme.

Petr Novák

Andrea

Dobrý den, prosím jak je to se střelnici v Táboře? Ještě tam platí omezení? Jaký nejlépe zvolit balíček na tuto střelnici? Děkuji

NKTEAM shooting

Dobrý den

Zatím omezení platí, ale podle dnešních informací již od března by mělo být vše OK.
Rada k balíčkům, optimálně je zavolat na 722 198 635 a tam společně vymyslíme něco, popřípadě provedeme kombinace. :)

Petr Novák

Barbora

Dobrý den, je možno jeden balíček start rozdělit na půl pro otce se synem? Děkuji.

NKTEAM shooting

Dobrý den

Tento balíček je určen jen pro jednu osobu, proto jej není možné rozdělit.

Petr Novák

Michaela

Dobrý den, je možné využít u baličku průřez světem zbraní Perfect za 1.599 i střelnici u Terezína? Není přímo u balíčku uvedena.
Moc děkuji za info Kurková

NKTEAM shooting

Dobrý den

Ano.

Petr Novák

Zuzana

Dobry vecer,ve ctvrtek 6.12. jsem na pobocce Moneta Money bank uhradila hotove zakoupeny voucher.Do dneska ale nemam zadnou zpravu o prijeti platby,ani zadny email ohledne nakupu…Prosim vas o informaci,jak dlouho trva pripsani platby,popripade kdy dostanu voucher do emailu.Predem dekuji za odpoved.

NKTEAM shooting

Dobrý den

S tímto dotazem kontaktujte rovnou Slevomat. Na tel čísle 222 745 354.

S úctou Petr Novák

Patrik

Dobrý den, pokud zakoupím balíček pro dva diamond/light má každý daný počet zbraní nebo se nějak dělí ? A nábojů má každý 89/72 nebo se rozdělí napůl?
A lze uplatnit poukaz na střelnici u Plzně?
Pokud tu tento dotaz byl omlouvám se.
Předem děkuji za odpověď
 Čaj

NKTEAM shooting

Dobrý den

Balíček je pro dva, tak má každý psaný počet zbraní a nábojů (89 nebo 72). Balíček můžete využít na jakékoliv námi nabízené střelnici, tudíž i u Plzně.

Petr Novák

Bára

Dobrý den, chci se zeptat, jestli jde balíček Start uplatnit na střelnici v Olešku u Terezína? Děkuji.

NKTEAM shooting

Dobrý den

Ano. Balíčky se dají uplatnit na jakékoliv střelnici.

Petr Novák

marie coufalová

Dobrý den, chtěla bych zakoupit balíček střeleb k vánocům. Je možná střelnice Dukovany?

NKTEAM shooting

Dobrý den

Ano, ale tato střelnice je v provozu od dubna (počasí, špatný přístup).

Petr Novák

David Nvkv

Dobrý den, uvažuji o balíčku Gold na střelnici u Ostravy, chtěl bych se zeptat, kolik lidí se účastní střílení v jeden moment (průměrně) a zda je možné se pohodlně dostat ke každé z uvedených zbraní do časového limitu? Děkuji za odpověď.

NKTEAM shooting

Dobrý den

Střílení se účastní cca 10 osoba na 3 instruktory. Všechny zbraně si odzkoušíte úplně v pohodě a máte možnost si zkusit i zbraně jiné nad rámec voucheru.
Jenom balíček GOLD v naší nabídce není, asi jste si spletl nabídku.

Petr Nová

Štěpánka Machová

Dobrý den,ráda bych se zeptala,zda je možná rezervace na střelnici v Olešku u Terezína i o víkendech?Dě­kuji Š.Machová

NKTEAM shooting

Dobrý den

Ano

Petr Novák

Lucie

Dobry den.Pred chvili jsem dokoncila objednavku.Ale platit vkladem na ucet budu az v patek.Nestornuje se mi to do te doby?Dekuji

NKTEAM shooting

Dobrý den

S tímto dotazem kontaktujte rovnou Slevomat. Na tel čísle 222 745 354.

S úctou Petr Novák

Katka

Dobrý den. Mám voucher Průřez světem zbraní Platinum – 18 zbraní a 92 nábojů pro přítele pro jednu osobu. Chtěla jsem rovnou zarezervovat termin na střelnici u Mělníka a za boha mi to nelze dokončit, přitom tento voucher lze uplatnit i tam a proto jsem to také koupila, jelikož je to celkem blízko. Bod Vyplnit osobní údaje uz nevidim a nedostanu se. Jen do zadani typu voucheru. Jak je to prosim mozne? Nerada bych, aby termíny už nebyly. Ostatni střelnice jsou mimo nás opravdu daleko.

 Děkuji

NKTEAM shooting

Dobrý den

V horní části rezervace je návod, pokud i přesto budete mít z rezervací problém, zavolejte na 722198635, my Vás navedeme.

Petr Novák

Jindrich Hajda

Dobrý den,
chci se zeptat jaká je přesně adresa střelnice u Ostravy? Hledal jsem na internetu a nějak nemůžu najít.
Předem děkuji

NKTEAM shooting

Dobrý den
Jedná se o střelnici Stará Bělá. Pokud rozklepnete střelnice v nabídce tak v mapě je zobrazena.

Petr Novák

Zdena Halouskova

Dobrý den, před skoro 4mi týdny jsem si přes Slevomat objednala u vás poukaz na střelbu za 749,–, na 33 nábojů. Objednávala jsem více věcí, vše již dorazilo, jen poukaz od vás ne. Mám ho jako vánoční dárek, mohu se spolehnout, že dorazí??? Uhrazen byl.
Děkuji, jsem s pozdravem. Zdena Halouskova, Popelištná 39.

NKTEAM shooting

Dobrý den

S tímto dotazem kontaktujte rovnou Slevomat. Na tel čísle 222 745 354. Je to nejrychlejší

S úctou Petr Novák

Marie

Dobrý den,
kde lze najít ceny nábojů, určitě by jsme dokupovali 😃

NKTEAM shooting

Dobrý den

Dokoupení střeliva je po balíčcích – zásobnících. Cena je závislá na druhu střeliva- ráži, druhu zbraně a množství zásobníků. Ceny za zásobník se pohybují od 50,– Kč – do 200,–Kč.

Petr Novák

Jan

Dobry den.
Chtel bych koupit voucher pro dva. Muzete mi doporucit ktery? Jeden strelec ma po operaci ramene, takze zbrane ktere kopou by musel vynechat. Idealne, kde je malo techto silnych zbrani, ale aby si hodne zastrileli… Dekuji.

NKTEAM shooting

Dobrý den

Pro tento případ je vhodný např. Balíček GARDE.
Nebo si zítra zavolejte na 722 198 635 a pokusíme se něco na míru :) .

Petr Novák

Magdalena Hašplová

Dobrý den, pokud zakoupím balíček Platinum, dá se v klidu vyzkoušet všech 18 zbraní?

Děkuji Magdalena H.

NKTEAM shooting

Dobrý den

Ano.

Petr Novák

Dominik

Dobry den mam dotaz muze byt na jeden voucher 2 lidi mam to pro kamarada z pritelkyni jako vanocni darek. Predem dekuji

NKTEAM shooting

Dobrý den

Pokud zakoupíte voucher pro dvě osoby, tak ano. Pokud je voucher pro jednu osobu, může střílet jen jedna osoba.
Pro chlapa a jeho něžný doprovod (když chce jen pár výstřelů), je dobrý třeba balíček GARDE.

Petr Novák

Pavlína Brožová

dobrý večer, chtěla bych zakoupit voucher k Vánocum. Pokud vyberu jednu z nabídek, bude vše vypsané na voucheru, co vše obsahuje nabídka? Kolik zbraní, kolik naboju, jake zbraně? Aby věděl obdarovaný, co vše bude mít k dispozici. A je limitovaný čas na odstřílení? děkuji

NKTEAM shooting

Dobrý den

Zbraně a střelivo jsou na voucheru vypsány. Střelba trvá cca 3 hodiny se vším (Bezpečnostní školení, povídání o zbraních, manipulace, střelba)

Petr Novák

Ludmila Hánová

Dobrý den, zaplatila jsem si 2 střelecké balíčky po 749.- Kč 19.11., celkem 1498,– Kč a zatím mi nepřišel žádný voucher. Nemám žádnou zprávu o obdržení platby, ale z banky peníze odešly. Prosím o info,jak dlouho to trvá, než se ozvete. Je to vánoční dárek. Prosím o odpověď a vyřízení požadavku. Děkuji Dr.L.Hánová

NKTEAM shooting

Dobrý den

S tímto dotazem kontaktujte rovnou Slevomat. Na tel čísle 222 745 354.

S úctou Petr Novák

Pekárková

Dobrý den, mám zájem o Průřez světem zbraní Mini – 7 zbraní a 36 nábojů. Mohu ho využít v Olešku u Terezína? Děkuji Pek

NKTEAM shooting

Dobré ráno

Ano, můžete.

Petr Novák

Michaela Bendová

Dobrý den,
chci se zeptat. Pokud koupím nějaký střelecký balíček a budu chtít využít
na střelnici Dukovany, bude dostatek termínu, když se má střelnice otevírat
až v březnu a voucher platí do června? Děkuji za odpověď

NKTEAM shooting

Dobrý večer

Jelikož se jedná o novou střelnici, tak dle dosavadních zkušeností, nebývá první půlrok nikdy moc obsazen (klienti si zvykají ). Na této střelnici v době Vaší platnosti bude i tak vypsáno 450 míst. To by mělo být postačující.

S úctou Petr Novák

Lucka

Dobrý den,je možné uplatnit vocher na střelnici u Plzně (Žinkovy)?V nabídce upatnění tato možnost není.Děkuji.

NKTEAM shooting

Dobrý den

Možné to je. Můžete využít jakoukoliv námi nabízenou střelnici.

Petr Novák

Martina Koutná

dobrý den, prosím vás chápu dobře, že balíček light pro dva- obsahuje střelbu ze 13 zbrani pro kazdého? a opravdu je tam třináct zbraní? samonabíjecí puška je zde psaná dvakrát. dekuji za odpoved

NKTEAM shooting

DOBRÝ DEN

Ano je pro dva a každý má 13 zbraní. Puška samonab. je v tomto balíčku 2×.

Petr Novák

Jana

Dobrý den, chtěla bych koupit voucher jako dárek pro 17-letého syna. Můžu ho při střelbě fotit a natáčet a je zajištěna instruktáž a ochranné pomůcky? Moc děkuji J.

NKTEAM shooting

Dobrý den

Tato akce je plný servis. Takže i ochranné pomůcky, instruktáž, instruktor, povídání o zbraních. Fotografování je možné, ale dle instrukcí.

Petr Novák

Anna Sťahelová

Dobrý den, ráda bych koupila jako dárek, pan má i zbrojní průkaz, je možné, aby si přikoupit náboje? Diky

NKTEAM shooting

Dobrý večer

Z dokoupením nábojů nebo i zbraní není vůbec problém, vše záleží jen na Vás. A nepotřebuje ani ZP.

Petr Novák

Zuzana

Dobry den, prosim je mozne tento balicek uplatnit i na Strelnici u Plzne, ktera je vyznacena na mape vpravo nahore? Ve vyctu mist se sekci „Jak uplatnit“ uz jsem ji totiz nenasla. Diky za odpoved

NKTEAM shooting

Dobrý den

Nabídka platí pro všechny naše střelnice teda i na střelnici u Plzně.

Petr Novák

Kamila Smetanová

Dobrý den,

platí tato nabídka pouze pro střelnici u Terezína, nebo je možno využít poukaz i na Vašich jiných střelnicích?

NKTEAM shooting

Dobrý den

Nabídka platí pro všechny naše střelnice.

Petr Novák

Ren

Dobrý den,
pokud koupím balíček pro 2 osoby light a druhá osoba nebude chtít vystřílet všechny náboje, je možné, aby zbylé náboje vystřílela první osoba, aby náboje nepropadly?

NKTEAM shooting

Dobrý den

Je to možné.

Petr Novák

Veronika

Dobrý den, chtěla bych tento zážitek koupit k Vánocům. Chci se proto zeptat, zda-li je možné udělat voucher s datem do 30.6.2019 (jak ho máte napsané zde jeho platnost) a termín si pak rezervuje ten dotyčný sám? Děkuji

NKTEAM shooting

Dobrý večer

Ano, na voucheru máte datum platnosti do 30.6. a obdarovaný se může po vánocích sám rezervovat.

Petr Novák

Jakub Talácko

Dobrý večer,
Chtěl bych se zeptat, když si koupím balíček Průřez světem zbraní Platinum, bylo by možné si s sebou vzít kamaráda který by střílel se mnou? Takže by jsme si ten balíček rozdělili.

Díky za odpověď
Jakub Talácko

NKTEAM shooting

DOBRÝ DEN

Balíček Platinum je balíček pro jednoho střelce , bohužel není možné jej dělit mezi střelce dva.
Pro dva střelce je Balíček LIGHT, GARDE, DIAMONT.

Petr Novák

Petra

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda se balíček hodí i pro zkušeného policistu, který zkušenost se zbraněmi má, zda se dostane i pro něj, k netradičním zbraním a byl by pro něj některý z balíčků zajímavý. Děkuji

NKTEAM shooting

Dobrý den

Určitě jsou zde zbraně, ke kterým se běžný policista nedostane.
Doporučuji balíček Super výběr – PROFI – zde si střelec sestavuje svůj vlastní balíček. Popřípadě zavolejte na 722198635, tam něco sestavíme.

Petr Novák

Přikrylová Monika

Dobrý den, Jsem začátečník na slevomatu a jelikož strelbu chci dat jako dárek, mam mnoho dotazu a požadavku blbych i třeba dobrých :-) pokud bych Vám chtela zavolat, cca kdy mohu a jaké tel.cislo??? Díky moc za odpověď.

NKTEAM shooting

Dobrý den

Zavolejte na 722198635.

Petr Novák

Jakub

Dobry den mam jiz vybrany balicek ale chci se zeptat zda je mozne platit prez fakturu? Moje pani ma v praci benefity za ktere by jsme to chteli zakoupit ale podminkou je ze faktura musi byt vystavena na jeji zamestnavatele kteri to pote proplaci. Je u Vas mozne to takto udelat? Dekuji za odpoved Merkl.

NKTEAM shooting

Dobrý den

Zavolej te si během dne na 722198635 a domluvte se přímo.

Petr Novák

Monika Macáková

Dobrý den, jak dlouho bude jeste mozne zakoupit tyto balicky za tuto cenu? :-)

NKTEAM shooting

Dobrý večer

Prodávat budeme minimálně do konce roku.

Petr Novák

Lenka Castulikova

Dobry den nejde mi rezervovat termin,a ta vase linka na kterou se neda dovolat a ani na mobil je strasna!Chtela bych si objednat termin 19.10.2018 na 8:00 strelnice Morava.Tak snad se mi ozvete.Dekuji

NKTEAM shooting

Dobrý den

Rezervace se provádějí on-line. Místo na střelnici ještě je. Pro rezervaci je na stránce i návod. Číslo voucheru je nutné napsat ne kopírovat (viz návod). My jsme na střelnici telefon, třeba neslyšíme, ale vždy voláme na zpět. Rádi se Vám ozveme, ale bohužel nenechala jste tel. ani emailové spojení.

Petr Novák

Štěpánka Štufková

Dobrý den, bylo bymozne objednat balíček Diamond pro tři??

NKTEAM shooting

Dobrý den

Zavolejte si na 722198635 linka 2 a tam se vše dozvíte.

Petr Novák

Filip karas

Dobrý den,chtě jsem objedna balíček pro 2.Diamond,ale chtěl jsem se zeptat,kolik by stálo kdybych tam přijel s kamarády,kterým bych ten balíček koupil a pripojil se k nim..

NKTEAM shooting

Dobrý den

Zavolejte si na 722198635 linka 2 a tam se vše dozvíte.

Petr Novák

Naďa Honzíková

Dobrý den,

ráda bych se zeptala, zda ze střelby pořizujete fotografie či videa? Předem děkuji za odpověď

NKTEAM shooting

Dobrý den

Pokud máte zájem tak ano.

Petr Novák

Lenka

Dobrý den, přítel by si chtěl vyzkoušet střelbu na 1 km,je tady ta možnost?

NKTEAM shooting

Dobrý den

Zavolejte si prosím na 722198635.

Petr Novák

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru