Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Marvelovská trička: Avengers, Hulk, Strážci Galaxie nebo třeba Captain America

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Patrik

Dobrý den, kdy budou zase skladem trička Marvel – Avengers Infinity War: Team – Modrá velikosti M?

Děkuji, Liszok

Slevomat.cz

Dobrý den, Patriku, prozatím takovou informaci nemáme. Můžete si nastavit upozornění na nové nabídky obchodníka a tak Vám případná další akce neunikne. Pěkný den

Sabina

Dobrý den,
jsem z Ostravy a ráda bych si objednala tričko a pokud možno vyzvedla osobně. Jak tedy postupovat, když cena automaticky naskakuje s cenou přepravy 99 Kč?
 Děkuji

Curepink

Dobrý den, musíte zvolit osobní odběr na provozovně.
Curepink

Andrea Stejskalová

Dobry den.
22.11. jsem objednala tricko a datum doruceni uvadite 20.11.Dnes je 3.12. a triko stale nemam.c.objednavky je 7062070902
Dekuji Stejskalova

Slevomat.cz

Dobrý den, Andreo, zkuste kontaktovat přímo prodejce.
nikola@curepink.cz
+420 724 232 303
Hezký den, Simča :)

Veverka Kloboučková

Dobry den, objednala jsem triko Capitan Amerika velikost L, podle vasich meritek melo mit triko pres hrudnik a pas 51cm ale triko ma sirku 56 cm. Rada bych jen vymenu zbozi za spravnou velikost.

Curepink

Dobrý den,
prosím napište nám e-mail na nikola@curepink.cz a zboží Vám vyměníme.
Hezký den, Curepink

Katty Macháčková

Zdravím, prosím to máte jen velikost S? Potřebovala bych L, děkuji za odpověď

Curepink

Dobrý den,
nevím které tričko myslíte, ale pokud není ve variantách velikost L, tak nelze objednat. Curepink

Helca

Dobrý den, ráda bych se zeptala ohledně uvedených mír u dámského trička Groot and tape. U délek a šířek máte uvedeno, že triko M je delší a širší než triko L, jedná se o jen o překlep nebo je to skutečně tak?měla bych totiž zájem o triko s délkou 73,5 cm a to odpovídá podle Vašich měřítek velikosti M. Děkuji

Curepink

Dobrý den, tričko již není v nabídce a na našem webu si rozměry upravíme. Děkujeme za upozornění. Curepink

Eva

Dobrý den,
když nakoupim přes voucher, je možný osobní odběr?
Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Evo, bohužel je u této nabídky doprava možná pouze přes PPL. Hezký den :)

Růžičková

Dobrý den,
jak objednat ze slevomatu i z Vašich stránek?
 Děkuji

Curepink

Dobrý den, v takovém množství objednávek je pro nás tohle komplikace, jelikož na Slevomat.cz platíte dopředu a na našem webu se platí dobírkou. Rozdíl je i v ceně dopravného. Pěkný den, Curepink

Tera Bera

Dobrý den,

je možné si tričko osobně vyzvednou v OV bez poplatku?

Díky Tereza

Curepink

Dobrý den,
osobní odběr je ZDARMA.
Curepink

Peter Steiner

jak provést objednávku více triček a platit dopravu jen jednou?

Curepink

Dobrý den, stačí si vložit do košíku první tričko a vrátit se tlačítkem Zpět zpátky do nabídky. Vložíte do košíku další tričko a tak to opakujete tak dlouho dokud nemáte v košíku vše o co máte zájem. A poštovné tím pádem platíte jen jedno. Curepink

Markéta Mikettová

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat, na Marvelovské trička, které máte v nabídce. Chtělaj jsem si objednat tento motiv : https://www.slevomat.cz/akce/1357162-filmova-trika-avengers-hulk-i-strazci-galaxie#3918874 , ale bohužel na velikost „XL“ nevidím míry jako šířka v pase, hrudníku a výška, je tam zmíněná jen velikost „L“.

Mohli by jste mi prosím napsat míry tohoto trička na velikost „XL“

Děkuji

S pozdravem

Mikettová Markéta

Curepink

Dobrý den, u této varianty jsou už upravené míry.

Velikost trička: pánské XL
délka: 74 cm
šířka v hrudníku: 56 cm
šířka v pase: 55 cm

Hezký den, Curepink

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru