Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Šitá fotokniha s pevnou vazbou ve velikosti A4

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Doris

Dobrý den, voucher mi platí do 30.11.2018 – co ale pak, když se mi do té doby kniha vytvořit nepodaří ??? Voucher na fotoknihu mi propadne ???

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den,

je možné prodloužení voucheru o 1 měsíc, pokud nestihnete knihu vytvořit. O prodloužení je ale třeba zažádat v době, kdy ještě voucher není propadlý.

S práním příjemného dne
Dana Daberkowová CDSM.cz

Martina Katolická

Dobrý den,
je možné s programem pracovat i na macbooku?
 Děkuji

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den,
ano je to možné.

S přáním příjemného dne
Dana Daberkowová CDSM.cz

Sofie

Dobrý den, jaký je prosím přesně rozměr fotoknihy A4 na výšku? 210 × 297 mm? Děkuji.

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den,

rozměr fotoknihy uvnitř je klasická A4. Desky jsou o malinko větší, aby chránily listy uvnitř.

S pozdravem CDSM.cz

Lucie

Dobrý den, chtěla ybch se zeptat zda si mohu koupit fotoknihu 80 stran a udelat fotoknihu s 68 stranami. Nebo koupit 48 stran a pak dokoupit dalsi strany. Dekuji za odpoved

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den,

je možné koupis si voucher na 48 stran. Strany navíc doplatíte až při obdržení knihy. Fotoknihu s 68 stranami ale vytvořit nelze. Počet stran knihy musí být dělitelný osmi. Každých osm stran navíc je zpoplatněno částkou 89,– Kč.

Mekišová

Mohu mít za jedno poštovně fotoknihu a kalendář?
 Děkuji

Centrum digitálních služeb Mino

Vážena paní Mikešová,

ano je to možné. Předpokladem je, že nám objednávky přijdou v jeden den a ze stejého emailu.

S přáním příjemného dne
Dana Daberkowová

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru