Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Roční předplatné časopisu Šikulka a elektronické předplatné časopisu Svět na dlani

4,8 / 5 RF Hobby 1 342 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Veronika Camfrla

Dobrý den, kolik čísel ŠIKULKA už prosím vyšlo? DĚKUJI moc Veronika

RF Hobby

Dobrý den, první číslo Šikulky bylo 9/2018 s pozdravem, Vašková

Jana Radimáková

Dobrý den, zakoupila jsem voucher na roční předplatné, zadala objednávku dle pokynů, přišel potvrzující mail. V pondělí přišla první obálka a v ní místo časopisu šikulka byl časopis svět na dlani, který má být pouze v el. podobě… Dcera byla po rozbalení obálky hodně zklamaná. Jak mám situaci řešit? Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, to je mi velice líto, poprosím Vás o kontaktování přímo partnera na tel: +420 281 090 6­21. Pěkný den. Honza

RF Hobby

Dobrý den, pravděpodobně došlo k omylu při zpracování Vaší objednávky. Prověříme a upravíme.
Děkujeme za upozornění.
I.Přibyslavská

Alena Holoubková

Dobrý den, je možné zakoupit dva vouchery a použít je pro předplatné na dva roky? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Aleno, nabídka se pouze vztahuje na roční předplatné, takže nelze si zakoupit předplatné na dva roky, ani když si koupíte vouchery dva. Pěkný den

Michaela Kulenová

Dobrý den ,objednala jsem předplatné ,ale potřebuji aby časopis hodil na jinou adresu ,mám to jako dárek.kdy se zadává adresa .děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Michaelo, přes Slevomat jste si koupila pouze voucher na přeplatné, který je třeba dále uplatnit podle podmínek uplatnění, které na voucheru najdete. Adresu pro doručení předplatného vyplníte až při jeho uplatňování na webu poskytovatele předplatného. Přeji krásný den.

RF Hobby

Dobrý den, doručovací adresa se zadává přímo v objednávkovém formuláři při uplatnění slevového kupónu.S pozdravem Lajblová

Nina K.

Dobrý večer.
Koupili jsme jako dárek, je k dispozici dárkový certifikát?
Děkuji za odpověď.

RF Hobby

Dobrý den, ano darovací list je k dispozici na www.predplatne.cz tam si ho můžete stáhnout a vytisknout. S pozdravem,
Vašková

Helena

Dobrý den, je možné jako první zaslat až číslo, které bude v distribuci v březnu, i když je to po skončení platnosti voucheru? Objednávku samozřejmě uděláme ještě v době platnosti voucheru. Děkuji.

RF Hobby

Dobrý den, ve formuláři jsou určené varianty k objednání a posun na později není možný. S pozdravem, Vašková

Kateřina Levá

Dobrý den,
jaká je gramáž papíru použitého v časopise pro děti? Děkuji

RF Hobby

Dobrý den, papír je bezdřevý a gramáž je 170gr. S pozdravem, Vašková

Petra Komanová

Dobrý den, když budu chtít předplatné od ledna 2019, stačí při zakoupení to zadat do poznámky? Děkuji za odpověď.

RF Hobby

Dobrý den, ano do poznámky napište od kterého čísla by jste chtěla nechat zasílat předplatné. S pozdravem, Vašková

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru