Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Bavlněná jersey prostěradla v prvotřídní kvalitě: 29 barev a 5 velikostí

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Věra Dvořáková

Dobrý den mohla bych se zeptat jestli bych mohla zaplatit zboží celou částku přímo na zásilkovně byla bych moc ráda děkuji

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den,
bohužel není možné přes Slevomat objednat na dobírku. Nám se zobrazí objednávka v systému až když je uhrazena Slevomatu. S pozdravem tým Aaryan Trade, s.r.o.

Michaela

Dobry den,jde zbozi vyzvednout nekde osobne na VASI centrale? Dekuji

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den,
zboží lze vyzvednout na naši provozovně v Brandýse nad Labem, Pražská 298/59, každý prac. den od 9,00 – 17,00 hod., po telefonické domluvě. Podmínkou je, že objednávka musí být uhrazena přes Slevomat, jinak se nám v systému nezobrazí. Zakoupit zboží u nás nelze.
rtým Aaryans Trade, s r.o.

lenka svehlova

Do kdy plati tato nabidka prosteradel?

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, termín ukončení akce na slevomat.cz závisí na prodejnosti zboží. Přesný termín tedy bohužel nedokážeme stanovit. Děkujeme za pochopení. Tým AARYAN TRADE

Inka Švábenská

Jak vložit do košíku na slevomatu více prostěradel (odlišné barvy a různé rozměry)? Abych platila jen jednu dopravu. Do košíku mi jde vložit pouze jedna barva, nikoliv více barev a rozměrů.

Slevomat.cz

Dobrý den, Inko, stačí si vložit jednu variantu produktu do košíku tlačítkem Koupit, poté se vrátit třeba tlačítkem zpět, zpátky do nabídky. Vyberete si další druh a opakujete postup tolikrát, až máte v košíku vše potřebné. Nákup poté dokončíte výběrem dopravy a platbou :) Pěkný den

KATEŘINA ČERNEKOVÁ

Dobrý den. Potřebuji u jednoho prostěradla v objednávce změnit rozměry. Číslo objednávky nemám, je tam pouze variabilní symbol.

Slevomat.cz

Dobrý den, Kateřino, pokud máte objednávku již zaplacenou, obraťte se přímo na info@supersale.cz
+420 777 973 803 a změnu v objednávce řešte přímo s nimi. Pokud ale objednávku ještě zaplacenou nemáte, kontaktujte naši zákaznickou linku 222 745 354, ideální by bylo udělat storno celé objednávky a objednat vše znovu. Hezký den :)

Vlasta

Dobrý den potřebovala bych změnit rozměry u dvou prostěradel bílé,tmavo fialové na rozměr 220×200 ještě před zaplacením ale není tam číslo objednávky děkuji Domesová

Slevomat.cz

Dobrý den, Vlasto, největší nabízená velikost ve variantách vouhceru je 180×200 cm. Hezký den :)

Radka

Dobrý den budete nabízet i velikost prostěradel 200×220 ?
Děkuji za info

Slevomat.cz

Dobrý den, Radko, u některých barev prostěradel je i tato velikost možná objednat, například: červená, bílá, zelená, hnědá, tmavě fialová a další. Pěkný den :)

Kateřina

Pokud dnes objednám prostěradla přijdou mi do Vánoc?

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, je nám velice líto, ale bohužel již negarantujeme doručení do Vánoc. Děkujeme za pochopení. Tým AARYAN TRADE

Inka Švábenská

Chci přes slevomat objednat 5 ks prostěradel různých barev. Do objednávky mi jde vložit pouze 1 barva. Jak to udělat, abych pro každou barvu netvořila zvlášť objednávku a vše bylo za 1 dopravu?

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den. Je nezbytné všechny požadované položky vložit do jednoho nákupního košíku a poté uzavřít nákup. Objednávka bude odeslána za jedno poštovné. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Marie Janečková

Dobrý den objednala jsem si u vás prostěradla dne 15.11. a stále mi nebyly doručeny, zdá se mi že je to už dost dlouho,peníze chcete ihned na účet a zboží nikde, mám to jako dárek k Vánocům.

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den. Kontaktujte nás prosím e mailem (info@supersale.cz) a uveďte číslo Vaší objednávky. Její stav prověříme a budeme Vás obratem informovat. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Martina

Dobrý den, máme matrace o výšce 20 cm, jsou tato prostěradla na tyto matrace vhodné? Předem děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Martino, ano, tyto prostěradla jsou vhodná na matrace o výšce 20 cm. Pěkný den :)

Luděk

Dobrý den. Výška našich matrací je 15 cm. Jsou vaše prostěradla na tento typ použitelná, když uvádíte, že vaše prostěradla jsou vhodná na výšku 20 cm?
Děkuji.

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den,
ano, naše prostěradla jsou použitelná na vaše matrace s výškou 15 cm, bez problémů.
Hezký den přeje tým Aaryan Trade, s r.o.

Blanka Turínová

Dobrý den, psala jsem Vám mail a nikdo se mi od Vás neozývá. Objednala jsem si dvě tmavě šedé a dorazily dvě modré. Jak to budeme řešit?

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, Vaši reklamaci evidujeme a vyřešíme vše na naše náklady včetně svozu chybně dodaného zboží. Budeme Vás kontaktovat v pondělí 19/11/2018. Děkujeme za pochopení. Tým AARYAN TRADE

Petra M.

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, budete mít v akci i prostěradlo s dětskými motivy? V dubnu jsem od Vás koupila synovi jedno s požárníkem Samem a nechce spát v jiném.. Pokud ho nebudete mít v akci, šlo by objednat zboží tady přes Slevomat a k objednávce přidat jedno prostěradlo z vašich webových stránek? Předem děkuji za odpověď!

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, akce na licenční bytový textil se budou ještě opakovat do konce roku, konkrétní termín uveřejnění však nemůžeme garantovat. Bohužel objednávky přes slevomat.c a e shop neslučujeme. Děkujeme za pochopení. Tým AARYAN TRADE

Radim Hofmann

kolik vlastně prostěradlo stojí

Aaryan Trade s.r.o.
Jarmila Beranová

Mám u vás objednané zboží za 820,–kč.Ještě jsem ho nezaplatila a chci se zeptat jestli k tomu můžu ještě objednat:dvakrát bavlněné jersey prostěradlo
světle fialové gramáž190g/m² ks za 129,–kč.Byla bych ráda kdyby to přišlo v jednom balení.Děkuji Beranová

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den. Kontaktujte nás prosím e mailem (info@supersale.cz) a uveďte číslo Vaší objednávky. Dohodneme se na dalším postupu. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Leona Všianská

Dobrý den je možné i prostěradla na vyšší matrace?

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, všechna naše prostěradla v nabídkách na slevomat.cz jsou vhodná na matrace o výšce 20 cm. Pokud máte vyšší matraci, doporučujeme zakoupit větší rozměr prostěradla.

Lucka Vrátná

Dobrý den, chtěla bych si objednat více kusů prostředek v různých barvách a velikostech. bohužel nelze vložit do jedné objednávky a poštovné na každé zvlášť platit nechci. je prosím nějaké řešení? moc dekuji

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den. Je nezbytné všechny požadované položky vložit do jednoho nákupního košíku a poté uzavřít nákup. Objednávka bude odeslána za jedno poštovné. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Angela Klusoňová

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat -objednala jsem si prostěradla 160 × 200cm – jsou pěkná ,ale vůbec neodpovídají barvě.
Jedno bych si nechala ,ale druhé se mi nelíbí ani nehodí.
Mohu požádat o radu jak postupovat.
Ráda bych prostěradlo vrátila.
Děkuji Klusoňová

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den. Kontaktujte nás prosím e mailem (info@supersale.cz) a uveďte číslo Vaší objednávky , reklamaci vyřídíme na naše náklady . Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

hrubonova rossana

objednala jsem si 2×2ks 140×200
obě mají míru 150×150
bohužel jsem je před povlečením vyprala na 60stupnů
a pak jsem zjistila že jsou malé

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den. Kontaktujte nás prosím e mailem (info@supersale.cz) a uveďte číslo Vaší objednávky , reklamaci vyřídíme na naše náklady . Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Jaroslava Javůrková

Dobrý den, chci si objednat prostěradla, ale chtěla bych je zaplatit dobírkou. Jde to?
Javůrková

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, bohužel na dobírku zboží zaslat nelze. Veškeré objednávky přes slevomat.cz jsou hrazeny předem. Děkujeme za pochopení. Tým AARYAN TRADE

Macháčková Jana

Dobrý den, včera mě přišla zásilka dvou prostěradel a jedno je na reklamaci,jsou na něm vybledlé fleky.Kde mám zboží reklamovat u Vás nebo přímo výrobce? Děkuji Macháčková J.

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den. Velice se omlouváme za dodání nekvalitního výrobku. Kontaktujte nás prosím e mailem (info@supersale.cz) a uveďte číslo Vaší objednávky , reklamaci vyřídíme na naše náklady . Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Eva

Dobrý den, ráda bych objednala 2–3 ks jiné barvy, jak na to, prosím?

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den. Pokud jste již objednávku vytvořila a zaplatila , kontaktujte nás prosím e mailem (info@supersale.cz) a uveďte číslo Vaší objednávky včetně změn, které požadujete. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru