Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

A přece se točí: Pohyblivá stavebnice Toy Set Box pro zvídavé kluky i holky

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Děti
Veronika Ceselkova

Dobry den,chtela bych ze zeptat,zda pujde stavebnice skladat dohronady se stavebnici kaleido gears ??mame ji doma a nevim,zda jsou vase dilky stejne velke,dekuji

Holidaysport.cz

Dobrý den, na tuto otázku vám bohužel nedokážu odpovědět, protože stavebnici kaleido gears neznám a nemám s ní žádné zkušenosti. S pozdravem, Blažek

Pája

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli máte možnost zjistit z jakého materiálu je stavebnice vyrobená? Mám na mysli, jestli je z plastu nového, anebo z recyklovaného? Ptám se z toho důvodu, že stavebnice je vyrobená v Číně a tam, jak je známo mají občas problémy s ftaláty, bisfenoly a podobnými toxickými látkami a limity škodlivých látek jsou v Evropě pro oba použité materiály nastavené naprosto odlišně. Děkuji mockrát. S pozdravem, Beranová

Holidaysport.cz

Dobrý den, stavebnici Toy Set Box nakupujeme v Itálii od italské firmy, která je jejím dovozcem do EU. Tento typ informací (materiál, složení, certifikace, atd.) má vždy k dispozici pouze přímý dovozce (italská firma), který uvádí výrobek na trh Evropské Unie a který zodpovídá za shodu s evropskými směrnicemi. My jsme pouze řadový prodejce v rámci EU a tento typ informací k dispozici nemáme. Na výrobku je logo CE, a tudíž výrobek by měl být ve shodě se všemi evropskými směrnicemi na hračky. S pozdravem, Blažek

Zuzana Jakubcová

Dobrý den, prosím přijde mi stavebnice přímo a nebo pouze voucher za který pak stavebnici vyměním? Děkuji za info.

Holidaysport.cz

Dobrý den, přijde rovnou stavebnice. S pozdravem, Blažek

Marketa Kubartová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Ve fotografiích jsou ukázky, co se dá ze stavebnice postavit (moje zahrádka, autobus…). Kolik je na to potřeba stavebnic? Zdá se mi, že jedna by nestačila. Děkuji Kubartová

Holidaysport.cz

Dobrý den, tyto ukázky pro inspiraci jsou převzaty přímo z návodu, který je přiložen ke stavebnici, takže předpokládám, že by se měly dát z jedné stavebnice postavit, ale osobně jsem to nezkoušel. Obrázky s bílým pozadím a stavby na videu jsou postaveny některé z jednoho balení (ty menší) a některé ze dvou balení (ty velké a složité). S pozdravem, P. Blažek

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru