Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Přírodní vonné oleje do aromalamp i domácích lékárniček: maxibalení 20 ml

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Jana Korytářová

Také si chci koupit na jedno poštovné více olejíčků.Vami zveřejněný návod jak na to nefunguje.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, stačí si vložit jednu variantu produktu do košíku tlačítkem Koupit, poté se vrátit třeba tlačítkem zpět, zpátky do nabídky. Vyberete si další druh a opakujete postup tolikrát, až máte v košíku vše potřebné. Nákup poté dokončíte výběrem dopravy a platbou :) Pěkný den

Veronika Valaskova

Dobrý den. Dnes jsem si převzala olejicek do aromalampy, ale až doma jsem si všimla, ze má dobu spotřeby jen do 2.1.2019. Takto krátká doba spotreby je u Vašich oleju běžná?

Rožnovské pivní lázně - Pivovarský obchůdek

Dobrý večer,

datum spotřeby je do 3 let od data výroby, nezdá se mi, že by na lavičce bylo uvedeno datum 2.1.2016, oleje jsou čerstvě plněny před spuštěním a také v průběhu slevové akce. Ale pokud tomu náhodou tak je, ozvěte se nám na e-mail: eshop@roznovskepivnilazne.cz a chybu rádi napravíme.

Hezký večer

Veronika

Dobrý den, v textu nabídky je uvedeno, že jsou oleje vhodné i na kloktání, masáže, do koupele atd. A na olejíčcích, které mi přišly, je uveden způsob aplikace odpařováním a „chraňte oči a kůži“. Mohu tedy použít třeba do koupele nebo jsou pouze na odpařování?
Děkuji za odpověď.
Veronika

Rožnovské pivní lázně - Pivovarský obchůdek

Dobrý den,

informace „chraňte oči a kůži“ má pouze informativní charakter, ale přesto raději doporučujeme esenciální oleje s něčím naředit. Jinak je jejich využití všestranné, čili tak jak píšete, na masáže, do koupele, ke kloktání..

Hezký den.

Lenka Popelková

Dobrý den znova.
Bohužel jste mi neodpověděli jasně na můj poslední dotaz. Vidím, že i ostatní zákazníky by to zajímalo. Můžete, popsat blíže zmiňovaný proces přípravy a složení jednotlivých lahviček. Děkuji.

Rožnovské pivní lázně - Pivovarský obchůdek

V případě esenciálních olejů se jedná o 100% čístý esenciální olej – přírodní silici a to garantujeme. Neředíme jinými oleji, nepřidáváme žádné parfémové složky. Sami tyto oleje používáme v našich lázních a protože nádherně provoní už v malém ředění, byli jsme vyzvání klienty, abychom je plnili do malospotřebitel­ských balení, což s úspěchem děláme. Hezké dny

Ondra Skapa

Dobrý den,
taky by mě zajímalo složení olejů, případně způsob výroby. Už jsem si sice dva objednal, ale jelikož je to pro přítelkyni, která velice dbá na složení kosmetiky, rádi bychom tyto informace věděli, než začneme oleje používat. Můžete, prosím, tyto informace uvést? Určitě to zajímá všechny. Děkuji.

Rožnovské pivní lázně - Pivovarský obchůdek

V případě esenciálních olejů se jedná o 100% čístý esenciální olej – přírodní silici a to garantujeme. Neředíme jinými oleji, nepřidáváme žádné parfémové složky. Sami tyto oleje používáme v našich lázních a protože nádherně provoní už v malém ředění, byli jsme vyzvání klienty, abychom je plnili do malospotřebitel­ských balení, což s úspěchem děláme. Hezké dny

eva Střálka

Dobry den,

mozete mi prosim napsat presne zlozeni na oleje: medunka, pomeranc a ylang ylang. Koukala som aj priamo na vasich strankach zial marne, neuvadzate to. Dekuji.

Hezky den.

Slevomat.cz

Dobrý den, Evo, v případě esenciálních olejů se jedná o 100% čistý esenciální olej – přírodní silici a to garantujeme. Neředíme jinými oleji, nepřidáváme žádné parfémové složky. Sami tyto oleje používáme v našich lázních a protože nádherně provoní už v malém ředění, byli jsme vyzvání klienty, abychom je plnili do malospotřebitel­ských balení, což s úspěchem děláme. Hezké dny

Lenka Popelková

Děkuji za odpověď. Proč je tedy psáno v nabídce, že se jedná o oleje české výroby?
Je to celé trochu zavádějící. Kupovat produkt, u kterého je natolik důležitá kvalita, když je určen pro styk s pokožkou, o kterém nejdou sehnat nikde žádné recenze nebo informace, složení, firmu, která jej vyrábí, jakým způsobem… Při této ceně se nechce věřit, že se jedná o nezávadný produkt. Existuje k němu nějaký certifikát? Kdo je, prosím, výrobcem? Prosím pochopte mé obavy. Třeba můžete příště tyto informace uvést rovnou v inzerátu, popř. na eshopu, kde je prodáváte. Děkuji za odpovědi.

Rožnovské pivní lázně - Pivovarský obchůdek

Dobrý den,
proces přípravy probíhá v České republice, tudíž se jedná o produkt české výroby.
Hezký den.

Lenka Popelková

Dobrý den. Můžu se, prosím, zeptat, kdo je výrobcem těchto olejů? Když zadám Home therapy, žádnou firmu mi to nevyhledá.:-( Nikdy jsem se s těmito oleji nesetkala, tak sháním nějaké informace. Děkuji.

Rožnovské pivní lázně - Pivovarský obchůdek

Dobrý den,
vonné esence jsou dováženy z různých koutů světa, např. Indie, Bali, Čína nebo Francie.
Hezký den.

Petra Marešová

dobry den jak mohu prosim udelat objednavku vice oleju? kdyz si jeden vyberu pokazde to po mne chce zaplatit poatu. dekuji za informaci

Rožnovské pivní lázně - Pivovarský obchůdek

Dobrý den, do košíku postupně přidávejte vybrané druhy a na závěr si zvolte způsob dopravy, účtováno Vám bude pouze jedno poštovné.

Hezký den.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru