Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Pobyt na 2 nebo 3 dny v plně vybavených apartmánech přímo v centru Prahy

4,5 / 5 Pragapart Praha (mapa) 18 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Nicol

Dobry vecer

Nebude akce prodlouzena treba jeste v prosinci 1–2.12.?

Pragapart

Hezký den,

Pokud máte zájem o ubytování v tomto termínu, obratťe se na mě po telefonu 728708028.

Děkuji

Jiří Mirzoev

Nikola

Pragapart
před 9 hodinami
Hezký den,
Pokud máte zájem o ubytování v tomto termínu, obratťe se na mě po telefonu 728708028.
Děkuji
Jiří Mirzoev ---: A nemohli by jste mne kontaktovat e-mailem? Psala jsem Vám i e-mail.

Ivana Stárková

Dobrý den,
je možno vyžádat k pobytu i dětskou postýlku, prosím?
 Děkuji

Pragapart

Hezký den,

Ano, dětskou postýlku máme k dispozici na vyžádání.

S přáním hezkého dne,

Jiri Mirzoev

Pragapart

Marta

Dobrý den,
prosím Vás je možná rezervace v termínu 28.10.-29.10.2018. Za jakou cenovou nabídku?

Slevomat.cz

Dobrý den, Marto, Vámi vybraný termín bohužel není k dispozici. Poradíme Vám, že dostupné kapacity si můžete ověřit přímo v nabídce, kde stačí kliknout na vybranou variantu, poté na kolonku Koupit na termín a před Vámi se zobrazí volné kapacity studia. Zkuste se tedy podívat a třeba najdete termín, který Vám bude vyhovovat :) Pěkný den

Hana

Dobry den, bylo by mozne voucher vyuzit pro jednu osobu na 2 noci? Dekuji za odpoved.

Pragapart

Dobrý den,
Voucher je platný maximálně pro dvě osoby. Tudíž rezervace pro jednu osobu je za stejnou cenu, jako za dvě. Pokud byste chtěl více informací, můžete mě kontaktovat na 728 70 80 28.
Děkuji,

Jiří Mirzoev
Pragapart

Jaroslava Hajná

Dobrý den.Máme rezervován pobyt v apartmánu v termínu 20.12–21.12 a chtěly bychom využít pristylku.Jaká by byla cena a jestli je možno zaplatit při příjezdu.
Děkuji Hajná.Je to pro dospělou osobu.

Pragapart

Hezký den,

Děkujeme za rezervaci Vašeho pobytu právě u nás. Přistýlka je možná za 390 Kč. Zaplatit můžete při příjezdu.

S přáním hezkého dne,

Jiří Mirzoev

Eva Procházková

Dobrý den. Mám dotaz ohledně studia . Jsme dvě a potřebujeme termín 4,5, –11. 2018 A volné v tomto termínu je pouze studio. Apartmán by byl asi lepší. A cena za studio 999,– je za 1 osobu nebo pro dvě. Děkuji

Pragapart

Hezký den,

Již jste si rezervovala apartmán skrz jiný rezervační portál. Nicméně rezervace je za 2 osoby. V tento termín jsme měli volné pouze studio.

Budeme se na Vás těšit

Hana Lorencová

je možné v apartmánu pro 2 osoby ubytovat tření na přistýlce a jaká bude potom cena?

Pragapart

Hezký den,
Ano, ubytovat třetí osobu je možné na přistýlce. Příplatek za přistýlku je 15 euro / 390 Kč za noc.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru