Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Velké sedací vaky Omni Bag s popruhy o objemu 450 l

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Lenka

Dobrý den,
ráda bych vak zakoupila pro syna, ale máte už jen pink, což není moc vhodné. Budete mít ještě barvy např. hnědé?
 Lenka

Omnipuls

Dobrý den,
bohužel v letošním roce již další varianty sedacích vaků nebudou. Děkujeme. S pozdravem tým Omnipuls

Pavel Kratochvíl

dá se zaplatit kredytovou kartou slevomat? jestli ano jak postupovat?

Omnipuls

Dobrý den,
platba je možná online platební kartou nebo peneženkou Masterpass. Variantu platby si zvolíte v košíku při tvorbě objednávky.
Děkujeme.
S pozdravem
tým Omnipuls

Jana Vlčak

Dobry den ,je modra a oranzova barva skutecne tak vyrazna nebo je tmava ?

Omnipuls

Dobrý den,
modrá barva je klasicky sytě modrá, oranžová barva je svítivá.
Děkujeme.
S pozdravem
tým Omnipuls

Martin

Dobry den, pozeral som sa na ponuku vo Vasom obchode ale mal by som zaujem o inu farebnu variantu, je to mozne alebo sa tato zlava vztahuje iba na presne tu definovane modely? pripadne viete mi napisat zoznam farieb na ktore sa zlava vztahuje a zaroven ich mate SKLADOM? (+pripadne moznost zaslania na Slovensko). Dakujem

Omnipuls

Dobrý den, slevy se týkají pouze sedacích pytlů v této akci. Kompletní nabídku sedacích pytlů najdete na našich internetových stránkách www.omnipuls.cz. Při odběru většího množství sedacích pytlů lze domluvit individuální množstevní slevu. Na Slovensko sedací pytle
posíláme také, doprava je ve výši 303,– Kč. Děkujeme.
S pozdravem tým Omnipuls

Ivana Limberková

Dobrý den, z jakého materalu je svrchní potah vaku? Děkuji za odpověď

Omnipuls

Dobrý den, paní Limberková,
materiál sedacího vaku Omni Bag je polyester Oxford 420D. Děkujeme. S pozdravem tým Omnipuls

Eva

Dobrý den , vak 191krát 141 mě nejde objednat . Jak postupovat , v košíku mám fialový jeden kus a tím to končí .

Slevomat.cz

Dobrý den, Evo, bohužel nevím, v čem by mohl být problém. Jaké vaky si přejete objednat? Mohu udělat objednávku za Vás :) Napsala jsem Vám e-mail. Hezký den, Tereza

Marcela

dobrý den, jaký je rozměr vaku? Na stránkách máte ten samý s rozměrem 181×141cm děkuji

Omnipuls

Dobrý den,
rozměr vaku v akci je 191×141 cm. Děkujeme.
S pozdravem tým Omnipuls

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru