Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Mariánskolázeňská léčebná kúra plná blahodárných procedur a dobrého jídla

Populární
Nabídka, která má velmi vysoké hodnocení našich zákazníků a má dostatečný počet recenzí.
4,7 / 5
Spa & Wellness Hotel Harmonie Mariánské Lázně (mapa) 184 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Jana Ledvinová

Dobrý den, máte prosím volno v termínu od 24.2.2018 na čtyři noci pro dva dospělé? Děkuji Ledvinová

Spa & Wellness Hotel Harmonie

Dobrý den paní Ledvinová, ano – máme. Hezké sváteční odpoledne. Spa & Wellness Hotel Harmonie

Lucie Urbánková

Dobrý den, uvažuji o koupi voucheru jako dárek pro mámu. Všechno vypadá skvěle jen bych chtěla vědět, jestli se k vám dá dostat jiným způsobem než vlastním autem? Bohužel jsme nepojízdné a jinou alternativu jsem nenašla 🤷. Předem děkuji za odpověď

Spa & Wellness Hotel Harmonie

Dobrý den paní Urbánková, Srdečně zdravíme, pokud budete cestovat vlakem nebo autobusem: doporučujeme, aby si vzali od nádraží taxi, které Vás dopraví až k hotelu.
Taxi stojí zpravidla u nádražní budovy nebo si taxi můžete telefonicky objednat na čísle 800621111 je to bezplatná linka ( cesta k hotelu stojí ca. 150,–Kč ) . Další možností je využít trolejbus č. 5 nebo č.10 na zastávku Mírové náměstí a zbytek cesty k hotelu dojít pěšky. Spa & Wellness Hotel Harmonie

Klara

Dobrý den,chtěla bych se zeptat, jestli se k vám dostaneme s invalidním vozíkem

Slevomat.cz

Dobrý den, pro vozíčkáře není ubytování vhodné. Recepce Spa Hotel Harmonie

Miloš Bednář

Dobrý den, rád bych poptal pobyt pro své rodiče 71 a 72 let na 4 noci nejlépe od 30.11. 2018 v plné penzi (pokud to nejde tak v polopenzi) s 2–4 léčebnými léčebnými procedurami každý den na pohybové ústrojí. Děkuji s pozdravem M. Bednář tel. 777210250

Spa & Wellness Hotel Harmonie

Dobrý den pane Bednáři, ano – léčebný lázeňský pobyt pro vaše rodiče je možné objednávat (nyní je v akční nabídce u firmy Slevomat CZ) pobyty začínají od neděle. V jiném termínu např. víkendový od 30.11. 2018 objednávejte na: www.spahotelharmonie.cz , bude se jednat o wellness pobyt. Recepce Hotel Harmonie

Jana

Dobrý den ,mohla bych vás poprosit, o zaslání nabídky na 3dny 2noci pro 2 osoby.Děkuji

Spa & Wellness Hotel Harmonie

Dobrý den paní Jano, všechny last minute nabídky najdete na: www.spahotelharmonie.cz
recepce Hotel Harmonie

Novák

Dobrý den,chtěl bych koupit pobyt pro otce,který je ale po operaci (odstranění močového měchýře) tedy nosí nalepovací sáčky do kterých mu odchází moč.
Je tento pobyt pro otce vhodný či nikoliv.
Děkuji.

Spa & Wellness Hotel Harmonie

Dobrý den pane Nováku, náš rehabilitační lékař přizpůsobí celý léčebně-lázeňský pobyt aktuálnímu zdravotnímu stavu pana Nováka. Je dobré, aby byl při nástupu do lázní zdráv – bez nachlazení. recepce Hotel Harmonie

Spa & Wellness Hotel Harmonie

Dobrý den pane Nováku, náš rehabilitační lékař přizpůsobí celý léčebně-lázeňský pobyt aktuálnímu zdravotnímu stavu pana Nováka. Je dobré, aby byl při nástupu do lázní zdráv – bez nachlazení. recepce Hotel Harmonie

Zdeněk Prášek

Dobrý den. Letos v září jsem byl na 7+1 pobytu u Vás v hotelu Harmonie včetně 15 procedur a byl jsem velice spokojen a chtěl bych toto opakovat příští rok. Jenom mne překvapila fin.nabídka??? Já jsem zaplatil za pobyt 9900.- plus nějaký příplatek. A nyní toto nabízíte před slevou za 16 160,– a po slevě 11890,–Kč.To je velký rozdíl,ne??? ( je to nabídka pro 1 osobu) Promiňte, že jsem tak zvědavý ale zajímá mne to. Děkuji Prášek

Spa & Wellness Hotel Harmonie

Srdečně zdravíme pane Prášku, moc jsme váš dotaz nepochopili. Nabízíme pobyt také s různým stravováním: snídaně, polopenze, plná penze, ceny se liší. Rádi vám zodpovíme dotazy, kontaktujte recepci hotelu 354 62 09 90

Guzek

Dobry den.Jakou formou se u vas podavaji priplacene obedy do plne penze? Dekuji

Spa & Wellness Hotel Harmonie

Srdečně zdravím, podávanou formou. recepce Spa Hotel Harmonie

Jana Horka

Dobrý den,
bylo by možné si objednat welnes balíček na 3 dny a 2 noci nebo 4 dny a 3 noci??

Spa & Wellness Hotel Harmonie

Dobrý den, ano – i tyto balíčky nabízíme. recepce Spa Hotel Harmonie

Josef

Pokud bych měl zájem o pobyt pro dva od 14. dubna, mohu si dle této nabídky vybrat pouze 5 denní nebo je možný i 8 denní (konečné datum nabídky je den zahájení nebo ukončení pobytu)?
 Děkuji

Spa & Wellness Hotel Harmonie

Dobrý den, můžete mít pobyt i 8 denní :-) recepce Spa Hotel Harmonie

Klára

Dobrý večer chtěla bych se zeptat jestli máte ubytování i vozíčkáře

Spa & Wellness Hotel Harmonie

Hezký večer, pro vozíčkáře není ubytování vhodné. Recepce Spa Hotel Harmonie

Helena Moravcova

Prosim o informaci 15 Prozedur je pro jednoho nebo pro oba.?Dekuji Moravcova

Spa & Wellness Hotel Harmonie

Dobrý den paní Moravcová, jedná se o 15 procedur pro každou osobu.
Recepce Spa Hotel Harmonie

Pavel

Dobrý den.
Je možno dostat se k hotelu MHD z nádraží? Děkuji

Spa & Wellness Hotel Harmonie

Ano – lze z nádraží na kolonádu a pak 15 min pěšky nebo vzít si taxi (bezplatný tel.:800621111 ) od nádraží na hotel.
Recepce Spa Hotel Harmonie

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru