Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Pánské polokošile Hugo Boss, Fred Perry a Lacoste v mnoha barvách

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Jíťa

Dobrý den, já o trička zájem mám. A velký. Tedy měla bych, kdyby byly skutečně pánské veilkosti. I vzhledem k tomu, že je to doprodej, se jedná ve velikosti „S“ spíše o velikosti dětské. A to i vzhledem k připomínce pana „Gaunera“ o velikosti XXL. V této velikosti máte pouze jediné triko s dl. rukávem. A to již opravdu hodně dlouho. Proto se ptám, jestli budete mít v nabídce i tyto značky s krátkým rukávem a ve velkých velikostech? Děkuji za odpověď.

aGa Brands (Svet-trampolin.cz, Svetprodeti.cz)

Dobrý den, momentálně máme toto zboží ve větších velikostech vyprodáno. Prosím sledujte i nadále naši akci na portálu Slevomat, pokud dané zboží naskladníme, budeme ho ihned přidávat k prodeji. Hezký den

Peter Petr

musím se pousmát, tady je pánska kolekce a nějak mi to nejde opomenout ale prodávat tady trika jen velikost S je ubohé

aGa Brands (Svet-trampolin.cz, Svetprodeti.cz)

Dobrý den,

jedná se o doprodej zboží a není na tom nic zvlášního. Pokud o zboží nemáte zájem, nekomentujte to. Děkujeme.

Gauner

Bude to slim, mám několik polokošil Fred Perry, všechny velikost XL a jsou mi akorát, XXL od vás je velikostně tak L, nevím jestli to není výrobou v Číně, což mě taky dost překvapilo… i když mám i jiné originální a ty jsou „Made in Bangladesh“

aGa Brands (Svet-trampolin.cz, Svetprodeti.cz)

Dobrý den, prosím objednávejte vždy podle velikostí tabulky aby Vám zboží sedělo. Míry daných triček se můžou lišit. Hezký den

Anna

Skoda, ze fredd pery mate jen v S :(

aGa Brands (Svet-trampolin.cz, Svetprodeti.cz)

Dobrý den Anno,

ano, bohužel standardní velikosti se rychle doprodaly, ale nezoufejte, jistě budeme mít brzy k dispozici také jiné značky v nabídce.

Hezký den.

Zdeněk

Proč máte převážně jen velikost S. TO JE VÝPRODEJ?
DĚKUJI ZA ODPOVĚD

aGa Brands (Svet-trampolin.cz, Svetprodeti.cz)

Dobrý den Zdeňku,

ano, jedná se o doprodej oblečení.

Hezký den.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru