Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dovolená v Demänovské dolině: 3–6 dní s polopenzí a slevovou kartou

4,5 / 5 Hotel SKI ** Nízké Tatry - Slovensko (mapa) 85 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Pavel

Dobrý den,

zakoupil jsem voucher podle vašich pokynů a poslal rezervaci s č. voucheru na uvedený hotel mailem, ale nemám potvrzení.
můžete to prosím prověřit?

Hotel SKI **

Dobrý deň, dnes neevidujeme žiadny mail s číslom voucheru. Skúste nám ho znovu preposlať=
hotelski.info@gmail.com
S pozdravom, Henrieta.

Ladislav Velíšek

Dobrý den je parkoviště v ceně ubytování děkuji Lada

Hotel SKI **

Áno, bezplatné parkovisko je súčasťou hotela. Recep., Nataša.

Pavel

Dobrý den, pobyt jsem si v hotelu rezervoval, mám nyní koupit voucher bez rezervace pro 2 a třetí osoba doplatí pobyt na místě?

Hotel SKI **

Dobrý deň, presne tak ako píšete. Po zakúpení vouchera nám pošlite jeho číslo prostredníctvom emailu. Tretia osoba dopláca na mieste.

Recep. Lukáš

Pavel

dobrý den, je možný pobyt na víkend od 30.3.?

Hotel SKI **

Dobrý deň. Volnú kapacitu máme. Pre rezerváciu na pobyt si napíšte mail na adresu: hotel.ski@gmail.com
Recep., Nataša.

Pavel

Dobrý den, je možnost přistýlky pro dospělou osobu?

Hotel SKI **

K dispozícii máme izby dvojlôžkové s možnosťou prístelky, trojlôžkové izby a izby rodinné – dvôjlôžková plus dve prístelky/ poschodová posteľ/ Ak by ste si vytvárali rezerváciu, treba opomenúť dospelú osobu na prístelke. Recep.,Nataša.

Hana Korčáková

Dobrý den. Máte ještě volný 2 lůžkový pokoj pro 2 osoby na velikonoční poby? 19.-22.4.?
A je možné vzít s sebou malého pejska?
Děkuji.

Hotel SKI **

Dobrý deň, všetko ohľadom rezervácií poprosíme napísať priamo na recepciu: hotelski.info@gmail.com
S pozdravom, Henrieta.

Irena Kusáková

Dobrý den, měla bych zájem o tento pobyt ( Pod Chopkom). Zatím nevím konkrétní termín, ale měla bych zájem min. o 3 noci – v záhlaví nabídky je uvedeno 3–6 dní, ale dále již není možnost volby – resp. pouze 2 noci? Děkuji za odpověď. Kusáková.

Hotel SKI **

Dobrý deň,
neviem o aký termín máte záujem, ale vždy máte na výber z viacerých možností čo sa týka počtu nocí. Ak by ste chceli dlhší pobyt, je možnéí zakúpiť si viac voucherov a do poznámky napíšete, že si chcete spojiť pobyt.
S pozdravom, Henrieta.

Jaromír Opiela

Dobrý den. Proč je nabídka ve vašem hotelu s polopenzí na 2 noci za nějakých 2600kc, když ve skutečnosti se jedná pouze o snídani? Klamete zákazníka a hrozí vám pokuta jestli vás to zajímá.

Hotel SKI **

Dobrý deň. V ponuke máme pobyty s raňajkami alebo s polpenziou. Patrične nerozumieme vašemu dotazu. Boli ste u nás ubytovaný a dostali ste len raňajky a pobyt ste mali zaplatený s polpenziou. Ako tomu máme rozumieť? Ďakujeme za skorú odpoveď. Recep., Nataša.

žaneta

Prosím vás máte volno pro 9 lidi stoho 2 deti na termín 22.2 AZ 24.2 Děkuji Niklova

Hotel SKI **

Dobrý deň,
Bohužiaľ, daný termín je už plne obsadený .
S pozdravom Júlia

Jirka Blahutka

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda by nebyl volný termín od 13.1 do 17.1 2019 pro dva dospělé a dvě děti. Děkuji Jirka

Hotel SKI **

Dobrý deň, prepáčte ale v danom termíne nie je možné zakúpiť voucher. Všetky informácie ohľadom termínov nájdete priamo na zľavovom portály. Ak si prajete rezervovať daný termín, poprosíme napísať priamo na recepciu na hotelski.info@gmail.com
S pozdravom, Henrieta.

Jana Blahutková

Dobrý den, chci se zeptat, jak daleko od hotelu je lyžařský areál a jestli se dají u vás koupit skipasy? Děkuji Jana.

Hotel SKI **

Dobrý deň, 100 metrov od hotela sa nachádzajú lyžiarske vleky a zjazdovky.
Naši hostia si môžu zakúpiť zvýhodnené skipassy na recepcii (po registrácii).
S pozdravom, Henrieta.

Pavel Krejčí

Dobrý den,

před hodinou jsem si chtěl zamluvit na Slevomatu termín 26.10–29.10, popřípadě 27.10–30.10, ale momentálně už mi to nejde, opravdu je tento termín plný?
Jednalo by se o dvoulůžkový pokoj s přistýlkou.

Děkuji za odpověď.

Pavel Krejčí

Slevomat.cz

Dobrý den, Pavle, skutečně v rezervačním systému je již obsazeno. Můžete však kontaktovat ještě recepci hotelu a poptat se jestli se nějaký host třeba neodhlásil. Pěkný den

Hotel SKI **

Prosím s Vašou žiadosťou nás kontaktujte na emailovej adrese : hotelski.info@gmail.com. Recepcia

Helena Kotopulu

Dobrý den, prosím Vás, máte volný termín od 26.10–30.10?
Děkuji
Kotopulu

Hotel SKI **

Dobrý večer.
S Vašou požiadavkou sa prosím obrátte priamo na mailovu komunikáciu s hotelom Ski. A to na:
 hotelski.info@gmail.com

Veronika Vítková

Dobrý den, objednala jsem on-line pobyt pod Chopkom s polopenzí a dítětem do 12 let + aquapassem. Do poznámky jsem chtěla uvést počet a věk dětí. Bohužel nikde jsem tuto možnost nenalezla. Zasílám Vám tedy upřesnění objednávky: termín: 27/10 – 29/10. 2018, 2× dospělé osoby, 1 dítě – 9 let, 1 dítě – 12 let. Bylo by možné staršímu dítěti doobjednat polopenzi pro dospělého? Doplatek za 4. osobu za ubytování a polopenzi se platí až na místě? Voucher máme za 3390,– Kč. Moc Vás prosím o potvrzení termínu a celkovou kalkulaci pobytu. Velice děkuji a jsem s pozdravem! Veronika Vítková

Hotel SKI **

Dobrý deň, doteraz nám ale neprišla Vaša online rezervácia, čiže ste ju ešte neuhradili?
Doteraz každý vedel napísať do poznámky, že cestuje s deťmi a vypísal vek detí.
Ak si voucher zakúpite a nedá sa Vám vypísať počet a vek detí, informujte nás na hotelski.info@gmail.com
Ďakujeme. S pozdravom, Henrieta

Krivankova

dobrý den,chtěla jsem se zeptat jestli máte volný termín od 19.10. do 21.10.18 pro 2 dospělé a 1 dítě 8 let.Děkuji za odpověd Křivánková

Hotel SKI **

Dobrý deň,
Áno, daný termín je k dispozícii. Na vytvorenie rezervácie je potrebné zaslať nám email na hotelski.info@gmail.com alebo zakúpiť si pobyt online s termínom .
S pozdravom Recepcia

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru