Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Podzimní Jeseníky: 3denní pobyt v rodinném penzionu s polopenzí

Populární
Nabídka, která má velmi vysoké hodnocení našich zákazníků a má dostatečný počet recenzí.
4,7 / 5
Restaurace a penzion Bludoveček Severní Morava (mapa) 24 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Dorota Dobeš

Dobrý den,

Vaše nabídka mě oslovila, jen hledám vánoční dárek pro své rodiče. Potřebovala bych tedy možnost zimního pobytu. Je možné mi podobný pobyt nabídnout v zimním období? Jsou někde poblíž lyžařské areály?
Děkuji, Dorota Dobeš

Restaurace a penzion Bludoveček

Dobrý den,
zavolejte mi na tel. 723528682 (po-pá 7–16 hod.) Domluvíme se na podrobnostech.
Pěkný den, Maturová

Petra

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, zda je možné si u večeře vybrat z bezmasého (vegetariánského) jídla?
Předem děkuji za odpověď.

Restaurace a penzion Bludoveček

Dobrý den,
ano, je to možné. Připravíme vám i bezlepkové jídlo. Pěkný den, Maturová

Edita Pašková

Dobrý den, je povolen domácí mazlíček, a v jaké ceně je příplatek? děkuji za odpoveď.

Restaurace a penzion Bludoveček

Dobrý den, zvířata na penzionu nejsou povolena.Pěkný den, Maturová

HANA WILLASCHKOVÁ

Dobrý den, prosím o info kolik platí na noc s polopenzí dítě 15let a kolik dítě 11let? Máte i čtyřlůžkové pokoje? Děkuji Hana W.

Restaurace a penzion Bludoveček

Dobrý den,
čtyřlůžkové pokoje nemáme, ale mohu nabídnout apartmán, který se se skládá ze dvou samostatných pokojů spojených společnou chodbou. Pokud byste chtěli pro děti, je zde doplatek 990 Kč/ noc se snídaní + příplatek za 1 dítě polopenzi/ den 90 Kč. Cena celkem za 2 denní pobyt by byla 2340 Kč. Pěkný den, Maturová

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru