Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Ze života pilota: Komentovaná prohlídka letadel letecké školy v Brně

4,7 / 5 HERBST AERO Brno  (mapa) 39 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Lucie

Dobry den, jeste dotaz, kdyz mam vouchery zakoupeny jako darky na Vanoce, musim rezervovat termin uz ted, nebo staci, az obdarovany po Vanocich? Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucie, termíny jsou vypsány až do konce března, což je i platnost voucheru. Takže je to na vás. :) Hezký den!

Lucie

Dobry den, pokud je to darek staci cislo OP pred zacatkem akce? A kolik stoji vyhlidkovy let? Dekuji

Herbst Aero

Dobrý večer,
ano číslo OP bude stačit před začátkem akce. Podrobnosti ohledně vyhlídkových letů naleznete zde:
http://www.herbstaero.cz/vyhlidkove-lety/

S pozdravem Tomáš Sláma

František Gutten

Dobrý den, rád bych asi zakoupil, chtěl jsme se cvičně podívat na nabízené termíny, ale odkaz nikdy nefungoval...­...zkoušel jsem několikrát. Víte o tom, nebo je problém třeba u mně:(

Herbst Aero

Dobrý den,

děkuji za informaci. Mrzí mne, že Vám odkaz nefungoval. Nám to funguje. Zkuste to prosím ještě jednou. Adresa odkazu je: http://www.herbstaero.cz/terminy-exkurze/

Pokud by Vám odkaz stále nefungoval, můžete si termín rezervovat i přes e-mail: info@herbstaero.cz

Štěpán

Dobrý den, k čemu potřebujete číslo občanského průkazu?

Herbst Aero

Dobrý den,

děkuji za Váš dotaz. Jméno a číslo občanského průkazu musíme evidovat u každé osoby vstupující do našich hangárů. Důvod je ten, že hangáry a plocha před hangáry se nachází v neveřejné části letiště Brno-Tuřany. Číslo občanského průkazu se vyplňuje v našem formuláři při rezervaci termínu, ať se s tím nemusíme společně zdržovat na začátku exkurze. Jedná se o jedno ze standardních bezpečnostních opatření na mezinárodních letištích. V případě dalších dotazů nás bez váhání kontaktujte. S pozdravem Jan Peřan

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru