Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

3–5 dní v Beskydech s plnou penzí, procedurami a neomezeným wellness

4,6 / 5 Hotel Odra Beskydy (mapa) 377 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Labudkova Lucie

Dobrý den. Máte volný termín 18 až 20 ledna 2019? Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Luci, pro přesné informace ohledně dostupných kapacit hotelu kontaktujte přímo hotel. Hezký den :)

jaja

Dobry den, mate jeste volno na nejaky unorovy vikend ? dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Jajo, pro co nejpřesnější informace o dostupných kapacitách kontaktujte přímo Hotel. rezervace@hotel-odra.cz
+420 558 682 287

Nikola Vašková

Dobrý den, v úterý jsme zasílali platbu pro tento wellness na 3 dny. A chtěla jsem se zeptat jesli mi příjde na email nějaký voucher nebo něco čím se to pak dá uplatnit?

Slevomat.cz

Dobrý den, Nikolo, objednávku vidím v pořádku zaplacenou a voucher jsme vám v pořádku zaslali. Pro jistotu Vám jej ale zašlu znovu :-) E-mail dorazí z naší e-mailové adresy hezkyden@slevomat.cz. Určitě prosím zkontrolujte sekci Spam, Hromadné nebo Promo. Pro vaše pohodlí si voucher můžete vždy také stáhnout kdykoliv ze svého uživatelského účtu po přihlášení, kde vložíte e-mail a heslo. Po přihlášení uvidíte vpravo nahoře tlačítko „Mé nákupy“, po kliknutí na něj se vám zobrazí účet se všemi zakoupenými vouchery. Pěkný den

Milan Štelcl

Dobrý den,
Hledáme pobyt pro tři osoby s welnes na 4 dny, začátek 26/27.12.
S pozdravem
Milan Štelcl

Hotel Odra

Vážený pane Štelcl,
je mi to velmi líto, ale ve Vámi zvoleném termínu máme hotel uzavřen. Po Vánocích začínáme Silvestrovský pobyt
27.12.2018. Další informace o volných termínech Vám poskytneme na hotelové recepci na tel.číslech: 558 682 287,
602 788 371
Přeji krásný den Provozní hotelu Odra – Kocurková Lenka

Dana

dobry večer,chtěla by jsem se zeptat na otvírací dobu bazénu,saun a Wellness.Také jestli je vše v jednom komplexu nebo se musí na Wellness docházet jinam.Take jestli je možno zapůjčit si župan,prostěra­dlo.Děkuji za odpověď

Hotel Odra

Dobrý den,
wellnes, bazén i sauny jsou součástí hotelu. Bazén je otevřen od 08:00 do 21:00, Hotelový wellnes po+út,
pá-ne 15:00 – 21:00, hotelová sauna od 09:00 do 11:00 ve st + čt od 15:00 do 21:00.
Na hotelové recepci si můžete půjčit prostěradlo za 20,–Kč a župan za 59,Kč/os. na celý pobyt.
Přeji krásný den Provozní hotelu Odra – Lenka Kocurková

Lucie Štenclova

Dobrý den.
Jak mohu přidat k objednávce dárkové balení voucheru i s doručením prosím?
Děkuji Štenclova

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucie, dárkové balení si vyberete v průběhu objednávky před platbou. Hezký den :)

ladislava

dobrý den můžu využít voucher od 22.12.-26.12?

Hotel Odra

Dobrý den,
je mi to velmi líto, ale ve Vámi zvoleném termínu je hotel uzavřen. Po Vánočních svátcích nám začíná Silvestrovský pobyt
od 27.12.2018 do 01.01.2019. Ten je již plně obsazen.
Děkuji za pochopení a přeji krásný den Provozní hotelu Odra – Kocurková Lenka

Barbora Horakova

Dobry den,mela bych zájem o pobyt u vas.A mam dotaz,jestli jde u vas platit přes FKSP?A jestli mi můžete napsat volné víkendové termíny?Dekuji

Hotel Odra

Dobrý den,
informace o platbě přes FKSP a volných termínech Vám poskytneme na tel. číslech 558 682 287, 602 788 371
Přeji krásný den Provozní hotelu Odra – Kocurková Lenka

Monika Bukovčáková

Dobrý den ,lze prosím v nabídce místo plne polopenze jen polopenze? A cena prosím? Děkuji. Monika

Hotel Odra

Dobrý den,
cena je s plnou penzí. Nelze upravit! Místo oběda si můžete přímo na hotelu objednat balíček. Další informace Vám poskytneme na tel. číslech 558 682 287, 602 788 371
Přeji krásný den Provozní hotelu Odra – Kocurková Lenka

Petr

Včetně víkendů znamená, že se nedá uplatnit na víkend?

Slevomat.cz

Dobrý den, Petře, slovo včetně je volně řečeno "počítano i s. Takže i s víkendy. Pěkný den

Dagmar Vernerová

Dobrý den, je možný pobyt pro dvě osoby 21.12 – 23.12. máte ještě otevřeno/volno?? Děkuji za odpověď, Dagmar Vernerová

Hotel Odra

Vážená paní Vernerová,
je mi to velmi líto, ale ve Vámi zvoleném termínu je hotel z důvodu rekonstrukce uzavřen.
Děkujeme za pochopení Provozní hotelu Odra – Kocurková Lenka

Marek Ludvík

Dobrý den,máte volno pro 4 osoby ve dvoulůžkových pokojích v termínu od 16.11.-18.11.18?
Děkuji,s pozdravem p.Ludvík

Zbyněk Holinka

Dobrý den. Mám zájem o Pobyt kdykoli včetně víkendů
2 osoby, 3 dny (2 noci) – Období do 31. 5. 2019.
Je prosím volby termín do konce listopadu ? Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Zbyňku, termín pobytu si můžete zamluvit dostatečně předem na e-mailu rezervace@hotel-odra.cz nebo na tel. 558 682 287 (113) či 602 788 371. Pěk­ný den

Veselá

Dobrý den.Mám dotaz.Jak vyřešit situaci ,když chceme přijet TŘI ŽENY a poukazy jsou pouze pro dvě osoby?Máme zájem o 3dny-2noci.S pozdravem a díky Veelá

Hotel Odra

Vážená paní Veselá,
objednáte si pouze jeden poukaz pro 2 osoby a třetí doplatí pobyt (poloviční cenu poukazu)
na místě v hotovosti nebo kartou.
Bližší informace Vám poskytneme na tel.číslech: 558 682 287, 602 788 371
Přeji krásný den Provozní hotelu Odra – Kocurková Lenka

Andrea Kurajska

Dobrý den mám dotaz ohledně děti…2+2deti (7a9let)chceme je mít sebou jak používat woucher… Děkuji

Hotel Odra

Vážená paní Kurajská,
objednáte si pouze jeden poukaz a pobyt za děti doplatíte v hotovosti nebo kartou na hotelové recepci.
Cena pro děti: ubytování s plnou penzí 940,–Kč/noc.
Bližší informace Vám poskytneme na tel.číslech: 558 682 287, 602 788 371
Přeji krásný den Provozní hotelu Odra – Kocurková Lenka

Petr Kubica

Dobrý den je možno využít poukaz v termínu 23–25.11? Děkuji Kubica

Slevomat.cz

Dobrý den, Petře, vocher je platný až do 31.05.2019. Pokud máte zájem o tento konkrétní termín, bude nejlepší domluvit se přímo s hotelem Odra na telefonním čísle +420 558 682 2­87. Přeji hezký den, Ivet

Petra Lolková

Dobrý den, je prosím volný termín od 26.10–28.10.2018 pro dva – manželé s možností využití woucheru slevomatu.

Hotel Odra

Dobrý den,
je mi to velmi líto, ale ve Vámi zvoleném termínu máme již plně obsazeno.
Bližší informace o volných termínech Vám poskytneme na hotelové recepci na tel. číslech:558 682 2­87, 602 788 371.
Přeji krásný den Provozní hotelu Odra – Kocurková Lenka

NB

Dobrý den, je možné připravit stravu v bezlepkové formě? Děkuji.

Hotel Odra

Dobrý den, pro naše hosty připravujeme různé diety (vegetarián, celiakie, diabetes, lactosa atp.)
Jen je nutné před příjezdem dietu nahlásit na recepci hotelu na tel. číslech: 558 682 287, 602 788 371.
Přeji krásný den Provozní hotelu Odra – Kocurková Lenka

Marie Matýsková

Dobrý den , chceme koupit pobyt pro syna na vánoce. Po koupi si datum pobytu může domluvit sám až po vánocích. Posíláte taky formou dárkové poukázky

Hotel Odra

Dobrý den, pobyt si syn po obdržení poukazu objedná na hotelové recepci na tel.číslech: 558 682 287, 602 788 371
Poukaz Vám vystaví Slevomat.
Přeji krásný den Provozní hotelu Odra – Kocurková Lenka

Jana

Dobrý den, je mozne platit pobyt formou fksp? Můžeme vzit i psa?

Hotel Odra

Dobrý den, psa si na pobyt můžete přivézt za poplatek 150,–Kč/den. Informace o platbě přes FKSP Vám poskytneme na
tel.číslech: 558 682 287, 602 788 371
Přeji krásný den Provozní hotelu Odra – Kocurková Lenka

Ivana Glasová

Dobrý den, je u vás možný pobyt pro dva od 27. 10. – 31. 11.?
Děkuji.

Hotel Odra

Dobrý den,
bližší informace o volných termínech Vám poskytneme na hotelové recepci na tel. číslech:558 682 2­87, 602 788 371.
Přeji krásný den Provozní hotelu Odra – Kocurková Lenka

Denisa

Dobrý den, lze využít o Vánocích nebo Silvestru ? Děkuju

Hotel Odra

Vážená paní,
o Vánočních svátcích je hotel uzavřen a Silvestrovský pobyt je již plně obsazen.
Přeji krásný den Provozní hotelu Odra – Kocurková Lenka

Kristina Halfarova

Dobry den,ja bych chtěla prijet na ctyri dny tri noci,jde to taky.Dekuji,a­hezky den.

Hotel Odra

Vážená paní Halfarová,
určitě si můžete pobyt o den prodloužit. Cena na osobu činí 1440,–Kč s plnou penzí.
Bližší informace Vám poskytneme na tel. číslech: 558 682 287, 602 788 371
Přeji krásný den Kocurková Lenka – Provozní hotelu Odra

Kristina Halfarova

dobry vecer,mam dotaz na ctyri dny a tri noci to nejde.Dekuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Kristino, bohužel ne. Je možné zakoupit pouze varianty, které vidíte v nabídce. Přeji krásný den.

Jiří

Dobrý den,
je možný pobyt s malým vychovaným pejskem?

Hotel Odra

Dobrý den,
pejska na hotel můžete přivézt. Poplatek na den činí 150,–Kč
Přeji krásný den Kocurková Lenka – Provozní hotelu Odra

Josef MASLAŇAK Ing.

Mám zájem o wellness pobyt s využitím dárkové karty slevomat ve Vašem hotelu na 3 všední dny pro 2 osoby (důchodci 70 let manželé) v týdnu od 6.11. do 9.11. 2018.
Děkují !
tel. 605 542 011

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru