Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Neomezená konzumace v mašinkové kavárně: 1, 2 či 4 diamantové jízdenky

4,6 / 5 Golden Pacific Café Praha - Jinonice  (mapa) 345 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Prskavcovi

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda smí do vaší restaurace také pejsek? Děkuji

Golden Pacific Café

Dobrý den,
je nám líto, ale jsme součástí obchodního centra, kam pejsci nesmí … GPC

Kateřina Procházková

Zdravim. Chtela bych se zeptat – zakoupili jsme diamantovou jizdenku pro 2 osoby a nakonec bysme chteli s sebou vzit jeste 2 zname. Jidla nam celkove staci malo. Meli jsme refundovane kredity a posledni nam zbyly na jizdenky pro 2 osoby. Tak sem se chtela zeptat jestli je mozne jit na 2 jizdenky ve 4 osobach pripadne jestli by se to nedalo nejak udelat. Pokud ne, nic se nedeje. Radsi se ptam predem :) dekuji

Golden Pacific Café

Dobrý den,
jedna jízdenka je vždy pro jednu osobu. Můžete jízdenky dokoupit na místě. GPC

Márty

Ráda bych využila vaší nabídku, i přesto že jsme mimopražští, byla by to nezvyklá oslava jejích jmenin, jsme 2 dosp. a 8-letá dcera, jaký voucher si mám zakoupit???Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Márty, kupte si lístek pro 2 dospělé a za dítě doplatíte na místě podle ceníku :) Ať se oslava povede :) Krásný den

Renata Dlouha

Dobry den, kdyz pujdu na diamantovou jizdu (dospela osoba) mohu sebou vzit dite, 3 roky bez nutnosti detske diamantove jizdy? Syn temer neji, nema tedy smysl platit diamntovou jizdu i za nej, pripadne bych objednala neco z menu pro nej, co by mozna pozrel. Rada bych mu doprala zazitek s masinkou a detsky koutek. Dekuji za odpoved.

Golden Pacific Café

Dobrý den, ano jistě … takto je to možné a také myšleno … GPC

Gábi Šrámková

Dobrý den, do kdy lze tento poukaz využít? Mohu věnovat jako dárek až v lednu? Bude stále platný? Děkuji

Golden Pacific Café

Dobrý den,
platnost u této akce je do 31.1.2019. GPC

Ivana Rybková

Dobrý den, jsme 2 dospělí a 2 děti (1 rok a 5 let). Jaké vouchery je nutno pro naši skupinu zakoupit?
Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Ivano, kupte si lístek pro 2 osoby. Diamantová jízdenka pro dítě do 120 cm stojí na místě 179 Kč. Pěkný den

Jana Durcová

Dobrý den, 7.12.2018 bychom chtěli využít diamantovou jízdenku u Vás,chtěla bych se zeptat jestli si to můžeme rezervovat již dnes, jsme 2 dospělé osoby na 18hod. Díky za info JANA

Golden Pacific Café

Dobrý den,
jistě můžete … poprosím rezervaci přes náš e-mail … GPC

Michal Grus

Dobrý den, je prosím možné u Vás zařídit i sezení pro 6 osob u jednoho stolu?

Golden Pacific Café

Dobrý den,
je nám líto, ale to možné není … máme stoly po 3 až 4 osobách. 6 hostů u nás většinou sedí u 2 stolů umístěných naproti sobě přes kolejiště. Hosté jsou pak od sebe maximálně 1m , tak si mohou povídat. Pro 6 hostů by bylo jedno nádraží málo … GPC

Broulik Lubos

dobry den nerozumim vasi odpovedi psal jsem ze mam diamantovou jizdenku pro 2 osoby kde jsem chtel rezervaci na vikend ale pry to nejde a vy mi napisete ze o víkendu je možné využít diamantové jízdenky přímo u vás nebo přes váš e-shop. GPC

Golden Pacific Café

Dobrý den,
ano tedy z odpovědi plyne, že Váš voucher je možné uplatnit jen po – pá od 14.00 do večera . GPC

Broulik Lubos

dobry den mam diamantovou jizdenku pro 2 osoby ale rezervace na vikend nelze udelat nejsme z PRAHY tudiz nemame takovou moznost se v tydnu dostat do PRAHY a ani nejsme z okoli pisete ze z diamantovou jizdenkou lze rezervaci udelat dekuji za info

Golden Pacific Café

Dobrý den, je nám líto, ale v akci jsou vouchery jen přes týden. O víkendu je možné využít diamantové jízdenky přímo u nás nebo přes náš e-shop. GPC

Minarikova

Dobrý den.
Chtěla jsem koupit poukaz a chtěla jsem se zeptat jestli si mohu udělat rezervaci na neděli. V popisu máte jen od pondělka do pátku.
Děkuji Minaříková

Golden Pacific Café

Dobrý den, je nám líto, ale v akci jsou vouchery jen přes týden. O víkendu je možné využít diamantové jízdenky přímo u nás nebo přes náš e-shop. GPC

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru