Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

S dětmi na vláčky plné dobrot: neomezená konzumace v mašinkové kavárně

4,6 / 5 Golden Pacific Café Praha - Jinonice  (mapa) 512 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Jaroslava Svačinková

Dobrý večer ,chci se zeptat ,jestli jde voucher zrušit ,protože jsem nemocná a nemohu přijet.

Golden Pacific Café

Dobrý den, u nás zrušte objednávku nebo rezervaci, u Slevomatu pak zrušte voucher jako takový . GPC

Ali

Dobrý den, jakou mají vouchery platnost, do kdy je nutné je využít? Díky!

Golden Pacific Café

Dobrý den,
platnost těchto voucherů je do 30.11.2018. GPC

Rudolf Carvan

Dobrý večer,
prosím o info, jak získat voucher pro dva dospělé.
Děkuji, R.Carvan

Golden Pacific Café

Dobrý den,
je třeba koupit dvě varianty pro dospělé á 199,– Kč. GPC

Soňa

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat zda by bylo možné po předchozí domluvě dorazit i o víkendu..Už jsem tu párkrát četla že bylo některým zákazníkům takto vyhověno..Bude nás 6 a máme to k vám trochu z ruky abychom dorazili v týdnu …děkuji za odpověď

Golden Pacific Café

Dobrý den,
nikoli, vyjimky jsou po dohodě jen v létě. O víkendu můžete diamantové jízdenky využít také, ale bez uplatnění kuponu za plnou u nás v kavárně. GPC

Barbora

Dobrý den je možné vstup platit flexi pasy

Golden Pacific Café

Dobrý den,
jen Gastro pasy … GPC

Markéta Horká

Dobrý den, pokud jsem dobře pochopila, do 14 hod vláčky nejezdí. Nebo obědové menu servírujete pomocí vláčků? Děkuji za odpověď. MH

Golden Pacific Café

Dobrý den, ale jezdí a ano některé pokrmy k obědu vozí mašinky. Pití vozí skoro vše … GPC

Martina

Dobry den, synovi je 2,5roku, je pro nej tedy nutne zakoupit detskou jizdenku? Dekuji

Golden Pacific Café

Dobrý den,
pokud nebude s vámi jíst z mašinek pak mít jízdenku nemusí. Třeba mu na místě objednáte něco malého z jídelního lístku … GPC

Jitka Balounová

Dobrý den, budou prosím vouchery někdy i na víkend? Děkuji za rychlou odpověď.

Golden Pacific Café

Dobrý den,
je nám líto, ale v akci jsou vouchery jen přes týden. O víkendu je možné využít diamantové jízdenky přímo u nás nebo přes náš e-shop. GPC

Mirek Zukal

Dobrý den
Zajímalo by mě jak dopředu musim udělat rezervaci?
Dále když objednám jidlo za jak dlouho dorazí abych stihnul ochutnat co nejvíce? Voucher se stahuje na celý jídelní lístek?
Děkuji Zukal

Slevomat.cz

Dobrý den, Mirku, stačí se podívat do rezervačního systému, kdy je volno, který naleznete zde: https://www.restu.cz/widget-beta/?source=www.goldenpacificcafe.com&restaurant_id=22047. Veškeré informace k tomu jaký je jízdní řád vláčku najdete zde: https://www.goldenpacificcafe.com/e-shop/darkove-kupony.html. Pěkný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru