Nabídku Aplikace botulotoxinu pro vyhlazení vrásek mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Aplikace botulotoxinu pro vyhlazení vrásek mezi obočím, okolo očí či na čele

4,9 / 5 RenEsthé, MUDr. Zbyněk Bittner Praha - Vysočany  (mapa) 138 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Mgr.Renata Klapkova

Dobrý den. Je u vás možná operace horních a dolních vicek??

RenEsthé, MUDr. Zbyněk Bittner

Dobrý den. Chirurgické zákroky neprovádíme. S pozdravem Dr. Bittner

Lenka

Dobrý den, postupovala jsem dle instrukcí a neumožňuje mi to při objednávce kredity využít. Proč?

Slevomat.cz

Dobrý den, Lenko, je to z toho důvodu, že tato nabídka je uvedena v sekci „Estetické zákroky“, zatímco Vaše kredity je možné uplatnit na kategorie Cestování, Zábava a volný čas, Masáže, Sauna a wellness, Péče o zuby, Péče o zdraví, Solná jeskyně, Kroužky, tábory a kurzy, Kino a divadlo pro děti, Muzea a výstavy pro děti, Sport pro děti. Tyto omezující kategorie platí vždy při nákupu pomocí Sodexo bodů. Veškeré informace k této problematice najdete i pod tímto odkazem: https://www.slevomat.cz/sodexo. Hezký den :)

Lenka

Dobrý den, ráda bych využila na nákup Sodexo kartu. Jakým způsobem to mohu udělat? Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Lenko, podrobný návod najdete pod tímto odkazem: https://www.slevomat.cz/sodexo Přeji krásný den :)

Oresta

Dobrý den,
aplikujete Dysport nebo obyčejný Botulotoxin? Dysport dele vydrží.
Děkuji za odpověď.

RenEsthé, MUDr. Zbyněk Bittner

Dobrý den. Používám jen Dysport. S pozdravem Dr. Bittner

Marie

Dobry den,

jelikoy jsem mlada a botox mam jako prevenci, pan doktor ke kteremu chodim pravidelne mi obvykle opichne ocka a zbytek rozdeli, tak si s tim heykz pohraje, aby to nebylo nikde moc, ale aby to fungovalo.
Bohuzel ma se snim uz neshodnu casove a nechci dal cekat. Zajimaly by mne tedy taky jednotky a jestli to muzete takto udelat.
U jinych doktoru, aby vydelali jsem dostala plne injekce vydz na jedno misto a oblicej se mi nehybal, dokonce me partie dlouho tlacily.

RenEsthé, MUDr. Zbyněk Bittner

Dobrý den. Tato akce se týká vždy dané oblasti bez vazby na určitý počet jednotek. S pozdravem Dr. Bittner

Jitka

Dobrý den, kolik max. jednotek botulotoxinu lze aplikovat za tuto cenu? Běžně si dávám ke každému oku 30j, celkem tedy 60j. Dostanu toto množství za tuto cenu také? Nebo méně? Děkuji.

RenEsthé, MUDr. Zbyněk Bittner

Dobrý den. V této akci je za tuto cenu aplikováno takové množství botulotoxinu, aby bylo dosaženo požadovaného efektu. Takže dostanete kolik jste zvyklá. S pozdravem Dr. Bittner

Jarkovska Ilona

Mohu platit hotově

Slevomat.cz

Dobrý den, Jaroslavo, hotově se u nás bohužel platit nedá. Platební varianty jsou buď: kartou online, bankovním převodem a nebo kartou u nás na pobočce Butterfly – přízemí, budova B
Pernerova 691/42
Praha 8 – Karlín . Hezký den :)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru