Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Romantika v soukromí: infrasauna a hydromasážní vana, třeba i láhev sektu

4,8 / 5 iRelax studio Praha - Vršovice  (mapa) 180 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Marta

Dobrý den,
vím, že je nabídka koncipována pro 2 osoby (90 min. wellness), bylo by však možné využít tuto nabídku ve 3 osobách? Případně jaký je příplatek za tuto možnost? Děkuji a přeji příjemný den!

iRelax studio

Krásný dobrý den paní Marto :),
Dekujeme za dotaz. Myslím, že by neměl být problém se domluvit, v našem wellness je vše pro dvě osoby, ale pokud se budete střídat, nevidím v tom problém, kontaktujte mě na čísle 728 033 306 a domluvíme detaily. Díky a budeme se na vás těšit! :) příjemny den a pohodový víkend, vaše IRelax Studio

Alena

Dobrý den,
vím, že je nabídka koncipována pro 2 osoby, nicméně, dalo by se prosím využít 90 min. wellness ve 3 osobách? Případně jak by se lišila cena oproti původní? Děkuji a přeji příjemný den!

iRelax studio

Krásný dobrý den pani Aleno, :)

Dekujeme za dotaz. Na stejnou, nebo dost podobnou otázku jsem už odpovídala je to v diskuzi, ale určitě je nejlepší když mi zavoláme a můžeme se domluvit co a jak. Díky a budeme se těšit. :)

Hana

Dobry den, chtela jsem se zeptat kolik je teplota vody v hydromasazni vane a zda mate volno 6.11. od 20 do 22. Dekuji za odpoved Hana

iRelax studio

Krásný dobrý den Hani :),
Dekujeme za dotaz, voda má 36C°, pokud chcete teplejší nebo studenejsi, není problém, musíte mi to ale nahlásit alespoň 24h dopředu, ale voda je akorát :). 6.11. Jsme již na večer obsazeni, může setí ale ještě změnit. Doporučuji se podívat na naše webové stránky, kde máme k nahlédnutí nás rezervacni kalendář. Můžete tedy vidět kdy máme volno a kdy obsazeno, nebo mi zavolejte a já si vas napíši do náhradníků ;), pokud trvate na tomto konkrétním termínu.. Příjemný den! :) Denisa

Zdeňka Vandirkova

Zdravim…nez si koupim jeden s tech balicku …mate volno na 25.10?? Dekuji Zdenka

iRelax studio

Krásný dobrý den paní Zdenko, :)
Dekujeme za Vás zájem :), koukala jsem do kalendáře a termín je volny. Zavolejte si pro rezervaci :), díky a budeme se na vás těšit! :), Denisa

Zuzana

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda se voda mění po každém návštěvníkovi? Děkuji a přeji hezký den, Zuzka

iRelax studio

Krásný podvečer Zuzko, :)
Díky za dotaz, pokud je potřeba, tak ano, jinak čistota vody se neustále hlídá, měří se pH, chlor a máme kvalitní filtraci. Přijďte vyzkoušet :).

Adéla Widholmová

Dobrý den,
dá se přikoupit k 90 min. wellness pro 2 osoby láhev sektu/ovoce? Případně za kolik?
Děkuji a přeji hezký den,
 Adéla

iRelax studio

Krásný dobrý den Adelo :) , díky za dotaz, ano dá se dokoupit na místě jak láhev sektu 0.7l 230kc, pivo za 50kc, tak i talíř s ovocem a miska s jahodama za 180kc. Určitě mi to prosím nahlaste dopředu, ať vám to mohu pripravit :). Krásný zbytek vikendu prejeme

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru