Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Sama sobě vizážistkou: kurz líčení s možností balíčků kosmetiky

4,8 / 5 Rady pro krásu - I.P.Pavlova Praha - Nové Město  (mapa) 266 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Sylwia Kusa

Dobrý den napsala jsem špatný datum:/ chtěla bych sobotu 9.03. bude to taky dostupný termín?

Rady pro krásu - Petra Zemanová

Dobrý den, to bohužel již nemám k dispozici celý den. Mám nevěstu a již naplánované akce. Mohu 10.3. Prosím, klidně mě kontaktujte skze email pet.zemanova@gmail.com. Děkuji

Sylwia Kusa

Dobrý den chtěla bych se zeptat o termín 8.03 v rámci balíku pro 2 ženy ;)

Rady pro krásu - Petra Zemanová

Dobrý den Sylwi, 8.3 mám, zatím, celý den k dispozici. Děkuji, Petra

Jiřina Kolackova

Po absolvování kurzu dostane účastník nějaký doklad že absolvoval kurz?

Rady pro krásu - Petra Zemanová

Dobrý den paní Kolacková, děkuji za dotaz. Pro tento typ kurzu – tedy dvouhodinový kurz, kde se učíte líčit sama certifikát nevystavuji. Pokud se chcete naučit pokročilejší líčení, neváhejte mě kontaktovat na pet.zemanova@gmail.com, můžeme si pohovořit o možnostech.
Děkuji a pěkný den, Petra

Kateřina

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, zda nebude 25.1. odpoledne kurz líčení? Tento termín by mi vyhovoval, protože jsem mimopražská a zrovna budu na služební cestě v Praze.
Děkuji za odpověď.

Rady pro krásu - Petra Zemanová

Dobrý den, může být :-) Prosím, kontaktujte mě na emailu pet.zemanova@gmail.com a domluvíme přesný čas :-) Děkuji za zájem a pěkný den, Petra

Tomas Dufek

Dobry den, dcerky dvojcata 12 let maji o kurz zajem, ale obavam se, ze 2hod nevydrzi udrzet pozornost ( adhd – nevydrzi v klidu ). Napadlo mne pokud zakoupime voucher, je mozno program upravit napr na 60 minut? Chtel bych jim to doprat. Dekuji. Tomas

Rady pro krásu - Petra Zemanová

Dobrý den Tomáši, není problém. Při rezervaci termínu, prosím, sdělte tyto specifické požadavky. Případně jsem také k dispozici na emailu pet.zemanova@gmail.com. Hezké adventní dny, Petra

Pavlína Drábová

Dobrý den, kolik je maximální počet na kurzu? Koukala jsem, že v jiných nabídkách 5 i 6. U vás opravdu pouze 4? Díky

Rady pro krásu - Petra Zemanová

Dobrý den Pavlíno, děkuji za dotaz. Ano, na mých kurzech líčení je maximální počet účastnic 4. Jiné nabídky jsou asi jinak koncipované, já preferuji osobnější a individuálnější přístup, který bych při velkém počtu účastnit nemohla zaručit. Tedy takto. V případě dalších dotazů jsem k dispozici na pet.zemanova@gmail.com. Pěkný den Petra

Eva Lešikarová

Dobrý den. Chtěla bych voucher pro dceru 17 let.,aby se naučila správně se o svou pokožku starat je to možné? A musím koupit voucher i pro sebe nebo může přijít sama. Děkuji Eva

Rady pro krásu - Petra Zemanová

Dobrý večer Evi, děkuji za zájem. Ano, dcerku to ráda naučím, navíc, vždy se ptám účastnic co by rády a podle toho se řídím. Může přijít sama, nemusíte si koupit druhý voucher. Pokud byste ji chtěla doprovodit, ale nejít na kurz, můžete na ni počkat v kavárničce v budově. Samozřejmě ale ráda poznám i Vás 😃 Pokud byste potřebovala více informací, neváhejte mě kontaktovat na pet.zemanova@gmail.com. Děkuji Petra

Vendula Kovářová

Dobrý den,
lze kurz koupit pro dceru a její 2 kamarádky ve věku 11 a 12 let? Nebo je to pro vás komplikace?
Děkuji
Vendula

Rady pro krásu - Petra Zemanová

Dobrý den Vendulo, v zásadě není, ráda je přivítám :-) Pokud je maminka/y, či jiná dospělá osoba bude chtít doprovodit, může v budově, kde je studio, navštívit velmi příjemnou kavárnu, kde nelze držet dietu :-) a kde může na malé dámy počkat. Pro více informací mě neváhejte kontaktovat na email pet.zemanova@gmail.com. Hezký den, Petra

Pavla

Dobrý den, můžeme přijít na kurz nalíčené? Pochopila jsem správně, že máte k dispozici věci na odlíčení? Bez make-upu nevycházim :-) Děkuji Pavla

Rady pro krásu - Petra Zemanová

Dobrý den Pavli, já také ne 😃 Vážneji, samozřejmě klidně přijďte nalíčená, jak jste zvyklá. Vše k odlíčení i hydratační krémy mám k dispozici (hypoalergenní, nekomedogenní a neparfémované). Navíc budeme hned patrné co je třeba ještě doladit k dokonalosti. Moc se na Vás těším, kdybyste cokoli potřebovala, můžete mě kontaktovat zde, či na emailu: pet.zemanova@gmail.com. Hezký víkend, Petra

Janka

Dobrý den, je kurz pro starší? Chtěla bych ho dát mamce k Vánocům, ale je ji přes 50 let, takže má vrásky, jde mi o to, jak je zakrýt a tak. Jak kurz probíhá? Máte termíny i víkendu a kdy a o vánočních prázdninách? Jak postupovat po zakoupení? Můžu jít dát nějaký poukaz? Jaký je postup? Díky moc Janka

Rady pro krásu - Petra Zemanová

Dobrý den Janko, děkuji za zájem. Věk není naprosto žádný problém, s líčením žen ve věku 45+ mám zkušenosti nejen z kurzů, ale často je líčím na různé příležitosti. Jste tedy správně :-)
Kurz probíhá následovně: zjistíme typ pleti, připravíme pleť a vysvětlím, na co si u dané dávat pozor, vybereme make-up, poté názorně ukážu každý krok a dáma se už líčí sama. Líčíme oči dle tvaru/barvy, učíme se pracovat se spadlým víčkem, vráskami kolem očí apod. doplníme obočí, zakryjeme kruhy pod očima, vybrereme správnou řasenku, tvářenku a rtěnku. Vše postupně fixujeme, aby dámy věděly, jak si udělat make-up voděodolný. Maminka se může na cokoli zeptat, prostoru i času na to dávám vždy dost a navíc jsem i k dispozici kdykoli po kurzu na doplňující osobní/telefo­nické/emailové dotazy. S sebou nic nepotřebuje, štětce, make-upy, stíny, rtěnky apod. jsou k dispozici. Naučí se tedy vše co potřebuje, aby se uměla nalíčit i na den i na večírek :-)
Co se týká termínů, k dispozici jsou jak ve všední den (dopo/odpo/večer), tak i v sobotu a neděli, není problém se domluvit na termínu mezi 27.-31.12. Po zakoupení voucheru Vám na email přijde potvrzení v podobě, kterou můžete vytisknout a věnovat mamince. Je tam unikátní číslo a vlastně vše co je v nabídce, kromě ceny. Na základě něho se maminka ke mně na kurz objedná. Pokud byste se ještě na cokoli chtěla doptat můžete zde či na emailu pet.zemanova@gmail.com. Děkuji moc a budu se na maminku těšit :-) Petra

Janka

Dobrý den, jsou vaše kurzy pro starší? Chtěla bych dát kurz mamce k Vánocům, které je přes 50 let. Jde mi nejvíce o krytí vrásek. Máte kurzy i o víkendu, nebo třeba o vánočních prázdninách a v týdnu opravdu do večera? Jaký je postup po zakoupení voucheru? Děkuji Janka

Slevomat.cz

Dobrý den, určitě je tento kurz vhodný i pro starší ženy. Tento typ kurzu je vhodný pro ženy všech věkových kategorií. Domluvení kurzu je velmi individuální, záleží na dohodě (Po–Ne: 8–20 hod.) a je možný i víkend. Přeji hezký den :-)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru