Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Sportovní pánské svetry Alpine Pro v černé, červené, modré i šedé barvě

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Jana Burešová

Dobrý den,nebyl by.k.dispozici cislo uctu?nemam povoleni platit kartou pres internet a ten.svetr se mi moc líbí.dekuji

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Jano,

s tímto dotazem se obraťte přímo na Slevomat. Děkuji.

Přeji Vám hezký den. Petra

Zuza Gűtlerová

Dobrý den. Chtěla bych si tyto svetry objednat dva. Ale každý jiný (velikost i barva) a v nabídce tato možnost není, jen pouze více kusů v jedné barvě a velikosti. Mám vytvořit ty objednávky dvě?? Ale chci jeden balíček za jedno poštovné. Děkuji za odpověď.

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Zuzo,

objednávka by měla jít vytvořit i pokud chcete každý jiný (v jiné barvě i velikosti). Pokud Vám opravdu nejde objednávka vytvořit, obraťte se prosím přímo na Slevomat.

Přeji Vám hezký den. Petra

Zuzana

Dobrý den, osobní odběr ve Slaném je možný? když objednám dnes,bude v sobotu k převzetí? Děkuji

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Zuzano,

bohužel u této akce zatím není možnost osobního odběru, prosím kontaktujte mě na objednavky@k-sporting.cz nebo na tel. číslo 777300734.

Přeji Vám hezký den. Petra

Stanislava Vodrážková

Dobrý den, zobrazuje se mi pouze doprava DPD a pošta, osobní odběr v Lounech není možný?

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Stanislavo,

děkujeme za upozornění, již pracujeme na nápravě.

Přeji Vám hezký den. Petra

Zdenka

Dobry den. Nezobrazují se mi velikosti.

Slevomat.cz

Dobrý den, Zdenko, kde konkrétně se Vám velikosti nezobrazují na internetových stránkách nebo v aplikaci v telefonu? V jakém kroku? Dívali jsme se na nabídku a velikosti tam vidíme. Dejte nám vědět na vip.podpora@slevomat.cz, kde se na to podíváme. Pěkný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru