Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Dejte si spravit zub fotokompozitní plombou z nejkvalitnějšího materiálu

4,8 / 5 Fastum Euro smile s.r.o Praha - Vršovice  (mapa) 21 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Daniela

Dobrý den, je možné nabídku využít na výměnu amalgámové plomby za fotokompozitní? Děkuji za odpověď.

Fastum Euro smile s.r,o

Dobrý den,
ano, určitě.
S pozdravem, Fastum Dent

Pavel Pohl

Dobrý den. Mám poměrně na hodně zubech narušenou sklovinu a někde i krčky. Zuby drží poměrně dobře, dásně nekrvaci. Je mi 53 let šlo by to nějak spravit vaší novou metodou., zatím bez korunek?

Fastum Euro smile s.r,o

Dobrý den,
poškození skloviny jakéhokoliv původu se dá obyčejně snadně opravit pomocí fotokompozitní výplně. V tomto případě je to mnohem lepší řešení než korunka. Podle vašeho popisu nevidím žádný problém. Čekáme na vás. Ohledně termínu prosím zavolejte na 739 912 998.

S pozdravem
Fastum dent

Sona Kubinova

Dobrý den, mám dva zuby (dvojky ) výrazně kratší než ostatní zuby. Byla by možnost tímto kupónem resp. dvěma vymodelovat zuby do stejne délky jako ostatní zuby? Děkuji předem za odpověď Kubinova

Fastum Euro smile s.r,o

Dobrý den,
myslim, ano, to by šlo udělat.
S pozdravem,
Fastum Dent

Helena Suchá

Dobrý večer, chci se zeptat, Zda je to vhodné, když mám mezeru mezi zubem. Mám paradentozu, zub se mi mírně kyve, mám to na přední části zubu. Také mám zuby částečně obnažené krčky. Je mi 47 let. Potřebuji zub vyplnit že strany, aby ta mezera tam nebyla. Děkuji za odpověď, paní Helena.

Fastum Euro smile s.r,o

Dobrý den,
Podle vašeho popisu se jedná o složitou situaci a samozřejmě by bylo lépe, kdybych se na to podívala, udělala rentgenové snímky a poté se rozhodla,jaký zvolit postup. Omlouvám se.
S pozdravem FastumDent

Simona

Dobrý den, je prosím Vás tato metoda/nabídka vhodná i jako náhrada korunky? A další – zda by se dal vymodelovat zub na zavedený hřeb? Děkuji za odpověď.

Fastum Euro smile s.r,o

Dobrý den,
prosím, zavolejte 739 912 998
S pozdravem, FastumDent

Martina Svěchotová

Dobry den,jak dlouho bych cekala?ma zubarka me objednala az na 7.2.dekuji

Fastum Euro smile s.r,o

Dobrý den, první volný termín máme na 20.12.2018
s pozdravem,
FastumDent

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru