Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Vyhlazení vrásek bipolární radiofrekvencí – partie dle výběru

4,7 / 5 Estetické centrum ToWell Brno Brno  (mapa) 24 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Dagmar Pospíšilová

Dobrý den,je mi 53 let, chtěla bych odstranit vrásky na krku a v obličeji, která procedura je pro mě vhodná?
Léčím se s ulcerózní kolitidou a je mi aplikována biologická léčba.Nyni jsem v pořádku,informují Vás o tom, protože nevím,zda_li to není kontraindikace.
Děkuji za odpověď. Pospíšilová D.

Estetické centrum To well Brno

Dobrý den paní Pospíšilová, moc děkujeme za váš email a zájem o naše služby. Pokud je Vám aplikována biologická léčba, tak bych se nejdříve zeptal vašeho ošetřujícího lékaře, jestli by tyto liftingová ošetření doporučil, ve vašem případě. Poté bychom Vám určitě u nás doporučili jednorázové ošetření HIFU Ultheralift a nebo CPT Thermage pro výraznější redukci vrásek. S pozdravem Mgr. Vladimír Žitný Estetické centrum To well

Ilona

Dobrý den,dcera trpí atopickým ekzémem…je toto ošetření vhodné pro atopickou pleť díky za info Ilona

Estetické centrum To well Brno

Dobrý den paní Ilono, moc děkujeme za váš dotaz a zájem o naše služby. Ošetření je možné aplikovat na atopickou pleť, je vhodné na tuto skutečnost před ošetřením upozornit ošetřujícího. Hezký den Mgr. Vladimír Žitný Estetické centrum To well

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru