Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Nástěnné fotokalendáře z vlastních fotografií

4,8 / 5 AZ FOTO (3 pobočky) Brno  (mapa) 374 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Ivana

Dobrý den, cena po slevě se mi zobrazí až po vložení voucheru? Zatím mi to ukazuje 299,– za digi tisk a 499,– za foto tisk. Lze obracet fotografie?
Děkuji.

AZ FOTO

Dobrý den Ivano, vyberte kalendáře v digi tisku. Cenu uvidíte standardní, voucher bude uplatněn až obsluhou při zpracování. Fotky ve sběrně otočit nelze, pokud by byl problém, připište prosím do poznámky v objednávce požadavek na otočení. Děkujeme

dali

Neplanujete trochu vylepsit svuj program na vyrobu kalendaru? Kalendare od vas mam a mozna si udelam dalsi, ale je skoda male variability programu (treba ze jsou fixni rozmery fotek – nemuzu roztahnout/zmensit, oriznout, posunout apod.). Konkurence ma casto mnohem propracovanejsi programy na sestaveni kalendare, nemelo by byt takovy problem vas program upgradovat a ziskat vice klientu.

AZ FOTO

Dobrý den dali, na nové aplikaci (online sběrně) se již pracuje. Děkujeme za Váš podnět.

Kuba Tocháček

Dobrý den, chci se zeptat jestli mě program nějak upozorní na horší kvalitu nebo menší formát fotky než má být nebo musím hlídat sám? Pak také jestli se dají vepisovat k datu i poznámky, třeba něčí narozeniny? Děkuji

AZ FOTO

Dobrý den Kubo, na nízké rozlišení Vás program upozorní. K datu poznámka vepsat nelze, ale požadované datum lze barevně odlišit. Děkujeme

Jana Novotná

Dobrý den, ráda bych si zakoupila voucher na kalendář. Nebyl by problém s pozdějším vyzvednutím? Nejsem z Prahy a cestu do Prahy plánuji až 18.prosince.

AZ FOTO

Dobrý den Jano, pozdější vyzvednutí nevadí, ale je potřeba počítat s tím, že v tomto termínu se pravděpodobně na prodejně trošku zdržíte. Děkujeme

Zorka Šimralová

Dobrý den, je možné na jednu stránku dát libovolný počet fotografií nebo pouze jednu? Jená se o nástěnný fotokalendář A3. Děkuji.

AZ FOTO

Dobrý den Zorko, na jednu stránku kalendáře lze vložit 1 až 4 fotografie (dle vybrané šablony). Děkujeme

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru