Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Fotokniha s pevnou vazbou, formát A4, A3 nebo 20×20

4,8 / 5 Colorland 3 121 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Monika

Dobrý den, musím fotoknihu udělat najednou a nebo je možné si jí uložit a za pár dní se k ní vrátit a pokračovat ve vkládání fotek? Děkuji

Colorland

Dobrý den,
můžete knhu tvořit po částech Pokáždé, když se do ní editaci vrátíte a opět uložíte, doba uložení se automaticky prodlužuje na 90 dnů. Hezký den Colorland

Lucie

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda máte zkušenost se staršíma fotkama, které jsem naskenované. Bojím se, aby to poté nevypadalo katastrofálne­. Dekuji

Colorland

Dobrý den,
samotný editor vám bude hlásit kvalitu fotografie. Když si fotografii nahrajete, podívejte se do Náhledu – tam nejlépe uvidíte jak ve finále bude fotografie vypadat. Pokud budete spokojená, posléze si teprve mlžete zakoupit voucher. Náhrát fotografie můžete nezávazně. Hezý den Colorland

Jana Hauserová

Dobrý den, je v ceně potisk desek vlastni fotkou nebo lze to za příplatek u voucheru?de­kuji.hauserova

Colorland

Dobrý den,
cena je aktuální pro celou knihu, Rovněž pro tisk desek fatografií. Hezký den colorland

Klára Andělová

Dobrý den, budu dělat fotoknihu,bude darem k vanocum,ale budu ji potrebovat 8×, je tedy mozne abych vytvorila jen 1 a vy ji udelaly 8×? Nebo ji budu muset delat 8× ja? dekuji

Colorland

Dobrý den,
pokud věšechny knihy maj být stejné STačí vytvočit jeden projekt, uložit jej do NÁKUPNÍHO KOŠÍKU, kde pouze zvolte požadované mnonžstív na 8 ks. Hezký den Colorland

Dominika Roženková

Dobrý den, chtěla bych se informovat ohledně zaslání voucheru. V sobotu jsem zaslala platbu za 2 fotoknihy. Dodnes mi ještě žádný email s voucherem nedorazil, kdy mi prosím bude zaslán? Předem děkuji za odpověď. Roženková

Colorland

Dobrý den, kontaktujte pčímo info linku Slevomatu – Oni maji celou částku vašich penízků. cololrnd

Paju Ritterová

Dobrý den, lze zaslát dvě knihy na jedno poštovné? Jedna kniha již hotová a zaplacená s poštou a druhá odeslána dnes?

Colorland

Dobrý den,
za jedno poštovné lze odesla t dva i více produktů. .Je ovšem důležité, nejprve všechny produkty vytvořit, uložit do NÁKUPNÍHO KOŠÍKU a posleze zvolit volbu OBJEDNVÁVÁM – Hezký den . colorland

Paju Ritterová

Dobrý den, již mám zakoupený jeden voucher na knihu, která platí dodnes. Je možné koupit ještě 2 poukazy, vytvořit knihu dnes a poslat na jedno poštovné?

Colorland

Dobrý den,
bohužel platnost voucheru nelze prodloužit. Hezký den. Colorland

Danka Steinová

Dobrý den. Pokud si koupím voucher teď, do jaké doby ho musím uplatnit? Můžu až začátkem prosince? Dekuji

Colorland

Dobrý den,
aktiuální akce má platnost voiucheru do 31.12.2018
Hezký den. Colorland

Veronika

Dobrý den, vytvorila sem fotoknihu a chtela bych vytvorit jeste jednu, ale velice podobnou. Je nejaka moznost zkopirovat vytvorenou knihu a zmenit u druhe fotoknihy jen nektere strany / fotografie? dekuji

Colorland

Dobrý den,
aktuální projekt najdete v záložce HISTORIE OBJEDNÁVEK, tam zvolíte NÁHLED a dále ZNOVU OBJEDNAT. Kniha se vám zkopíruje do nákupního košku, kde jej EDITACI můžete upravit. Hezký den, Colorland

Eva

Dobrý den, když chci 3 úplně stejné fotoknihy tak si koupím 3 vouchery a udělám si jen 1 návrh jde to takhle udělat ??

Colorland

Dobrý den,
přesně tak – pro 3 kusy knih, potřebujete uplatnit tři slevové kódy. Po dokončení porjektu a uložení ho do NÁKUPNÍHO KOŠÍKU, zvolíte požadované množství a postupně budete vpisovat slevové kódy až se cena upraví na 0,–Kč. Hezký den . Colorland

Veronika

Dobrý den, před chvílí jsem koupila voucher na fotoknihu A4, 28 stran, postupuji dle návodu, ale mám problém vložit fotografie. Otevřu soubor ve kterém mám fotky uloženy, ale žádné fotky se mi nezobrazí, nějaké řešení nebo rada? děkuji

Veronika

Dobrý den, ještě doplním k předchozímu dotazu, že jsem na zkoušku zkusila přidat fotku z facebooku a to se povedlo, ale fotky z mého počítače přidat nejdou…děkuji

Colorland

Dobrý den,
pro práci s našim editorem doporučujeme použít prohlížeč Google Chrome. Rovněž tento problém může být způsoben zastaralou verzí Flash Player. Pokud problém bude přetrvávat, napište mi na info.cz@colorland. com – přepošlu vaši přihlašovací adresu aby se na to podívali. Děkuji. Colorland

Lucie

Děkuji za odpověď. Vouchery zakoupené :) .. Jen ještě takový dotázek, nebo spíš prosbička – přidáte nějaké dýňové / haloweenské kliparty / pozadí? Je to teď aktuální a hrozně mi tam chybí :)… Jinak máte skvělou kvalitu fotoknih a už nechci jiné :) …

Colorland

Dobrý den – Halloweenské pozadí : https://www.colorland.com/cz/fotokniha/halloween?format=9
A bude na FB Halloweenska zábava :)
https://www.facebook.com/colorlandCZ/?ref=bookmarks

sledujte nás :)

Hezký den

Lucie

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, kdybych zakoupila 2 vouchery na fotoknihu A4 – 60 stran, mohu využít na jednu fotoknihu, která bude mít cca 110–120 stran? A jelikož budu mít tyto fotoknihy i pro všechny babičky / prababičky, tak bych zakoupila voucherů 10 a bylo by to na 5 fotoknih :)? Děkuji moc.

Colorland

Dobrý den,
bohužel to funguje 1 voucher = 1 kniha. Stránky, kterou budou navíc, vám systém dopočítá 30,–Kč za každé další 4 strany, Hezký den . Colorland

Radka

Dobrý den, nabízíte knihu 20×20 32 stran, ale na stránkách máte pouze 28 nebo 36 stran. Mám tedy zvolit 36 stran a hlídat si počet stran. Nebo jak? Děkuji

Colorland

Dobrý den,
je jedno zda zvolíte 28 nebo 36 stran, V samotném editoru, vpravo dole, je možnost přidat stránky nebo odstranit. Tam si počet stránek upravíte. Hezký den. Colorland

Eva Pašková

Dobrý den, nějak nerozumím vaší odpovědi u dotazu ohledně kvality nahraných fotografií. Počet DPI je údaj, se kterým pracuje tiskárna a udává kvalitu tisku, nikoli rozlišení fotografie, ne? Předpokládám, že se musím pouze zaměřit na dostatečné rozlišení v pixelech vzhledem k velikosti vložených fotek a případných výřezů.

Colorland

Dobrý den,
čím větší rozlišení, tím lépe. Doporučujeme těch 50Mpx.
Hezký den. Colorland

Pavla K.

Dobrý den, nejpozději zítra (v neděli) budu mít fotoknihu hotovou. Vím, že dodací lhůta je delší než potřebuji, chci se tedy zeptat, jestli by bylo možné knihu vyrobit a doručit do pátku 12.10.? Samozřejmě s příplatkem bych počítala.

Colorland

Dobrý den,
garantujeme dodání do 8 pracovních dnů.
Colorland

Martina

Dobrý den. Nabízíte formát knihy 20 × 20 s 32 stranami. Na Vašich stránkách ale pak nelze tento počet stran objednat. Na výběr je pouze 36 stran.

 Děkuji

Colorland

Dobrý den,
před editováním zvolte počet stran 28 nebo 36. Pak v editoru vpravo dole, bude možnost stránky přidat nebo odebrat.
Děkuji Colorland

Veronika

Dobrý den, je možné při editorování vložit do fotoknihy kromě fotek také text? Například krátké popisky k fotkám, případně nadpisy apod. Děkuji za informaci.

Colorland

Dobrý den,
ano, text lze vložit k fotografiím, Zvolíte se velikost, kurzivu, barvu písma… dá se vložit do fotoknihy i kliparty, rámečky, samolepky. Vyzkoušejte co editor vše nabízí, Hezký den. Colorland

Michaela Langerová

Dobrý den, je možná fotokniha A4 60 stran rovněž na šířku? Děkuji

Colorland

Dobrý den, Kódy zafungují na oba formáty, jak na výšku tak na šířku. Hezký den, Colorland

Karla

Dobry den,je možné si popsat hřbet knihy? Dekuji

Colorland

Dobrý den,
ano, hřbet knihy je možné popsat. Pokud u projektování budete mít problém, napište mina info.cz@colorland.com
ráda vám ukážuu nejsnažší cestu. Hezký den. Colorland

Veronika

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat v jakém rozlišení popřípadě velikosti doporučujete fotky nahrát aby byl tisk kvalitní ? Děkuji

Colorland

Doporučujeme 180dpi. Použijete-li fotografie s nižším rozlišením, výsledný efekt po vytištění nemusí vypadat dobře. Čím vyšší je kvalita fotografie, tím lépe!. Hezký den . Colorland

Jana

Dobrý den, bylo by možné zaslat fotoknihy i do zahraničí? Děkuji.

Colorland

Dobrý den,
Výchozí náklady na dopravu do České a Slovenské republiky jsou ve výši 129,– CZK. Pro následující země:Belgii, Francouzskou republiku, Litevskou republiku, Spolkovou republiku Německo, Italskou republiku, Irskou republiku, Nizozemska, Rakouska, Polska a Austrálie náklady na doručení jsou 209,–CZK. Zemi doručení si zvolíte po dokončenií projektu v NÁKUPNÍM KOŠÍKU,. Hezký den, Colorland

Zuzana

Dobrý den,
pokud má kniha 28 stran, tak to znamená 28 listů, tedy 28 dvojstran? Nebo má pouze 14 listů? Velice děkuji za odpověď.
S pozdravem
 Zuzana

Colorland

Dobrý den,

28 stran znamená 14 dvojlistu.
Hezký den . Colorland

Marcela Ehlová

Dobrý den,

je možné mít fotoknihu s pevnou vazbou 28 stran za cenu 219 Kč také ve formátu na šířku? Nikde tuto možnost nevidím.
Děkuji.

Colorland

Dobrý den,

cena za fotoknihu A4 , 28 stran je stejná jak na výšku, tak šířku – vyberte si formát před zahájením projektování v editoru – kód vám zafunguje.
Hezký den. Colorland

David Volný

Dobrý den, počítáte u 2 ks knihy (dva vouchery) i 2× poštovné?

Slevomat.cz

Dobrý den, Davide, u této nabídky můžete objednat neomezený počet knih na jedno poštovné. :) Pěkný den

Monika

Dobrý den, potřebovala bych 2 ks, mám si každý kus objednat zvlášť? :)
 Díky.

Colorland

Dobrý den,
na každý produkt potřebujete slevový kód, Pokud chcete 2 ks, kupte si, prosím, dva vouchery. Děkuji. Colorland

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru