Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

5 nebo 10 párů vysokých pánských bambusových ponožek v mnoha barvách

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Jaroslava Zbořilová

Dobrý de ,také bychom ocenili pouze jednu barvu.Muži většinou černou nebo tmavě šedou. Přeji pěkný den.

ONOFF Shop - Prodejna Praha 6 - Dejvice

Dobrý den,
děkujeme za připomínku, věřte nám, že bychom rádi vyšli vstříc všem, ale jak se říká 100 lidí x 100 chutí. Tato akce je velmi oblíbená možná právě proto, že máte více barev (na každý den jinou:-). Neváhejte akce využít, budete spokojena. Hezký den

Radek

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat čím je zaručeno to, že se jedná o 100% bambus?

Z minulosti mám zkušenosti z jiných akcí, kde byly znatelně levnější ponožky, než je běžné, že když jsem si kupoval 100% bavlnu, tak tam nebyl snad ani náznak bavlny.

Díky za odpověď

ONOFF Shop - Prodejna Praha 6 - Dejvice

Dobrý den, uvádíme informace z etikety produktu. Pokud vám nebude zboží vyhovovat, můžete jej do 14 dnů vrátit. Hezký den

Ota Janíček

Dobrý den,chtěl bych si objednat 10 párů,ale pouze černé.Je to možné?

ONOFF Shop - Prodejna Praha 6 - Dejvice

Dobrý den,
akce resp. barevnost balení je mix barev, tzn. nemůžeme vám dodat pouze jednu barvu. Děkujeme za pochopení. Hezký den

jan klimeš

Dobrý den, v nabídce stále není možnost os. odběru ? s pozdravem jk

ONOFF Shop - Prodejna Praha 6 - Dejvice

Dobrý den,
osobní odběr je již od pondělka k dispozici, při nákupu zvolte tuto variantu, osobní odběr zdarma, poté vyzvedáváte u nás na pobočce. Hezký den

jan klimeš

Dobrý den, mám 60 kreditů, ale mohu uplatnit pouze 10, proč tomu tak je, když těch 50 je určeno na zboží ? Proč není možný os.odber primo na prodejně, když jsem z Prahy, poštovné zbytečně prodražuje zakázku ? s pozdravem jk

ONOFF Shop - Prodejna Praha 6 - Dejvice

Dobrý den,
dotaz ohledně kreditů vám zodpoví přímo podpora slevomatu. Dále co se týče osobního odběru, od 15.10. by měla být prodejna již otevřena, bude přidána do akcí další možnost dodání (osobní odběr) zdarma. Hezký den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru