Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Omlazení pokožky nebo odstranění rozšířených žilek či pigmentových skvrn

4,7 / 5 Estetické centrum ToWell Brno Brno  (mapa) 19 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Jaroslav Kobliha

Dobrý den, mám rozšířené žilky na nose a tím pádem bývá v zimě červený. Dokáže váš zákrok odstranit tyto potíže? Díky za informaci , s pozdravem Jaroslav Kobliha

Estetické centrum To well Brno

Dobrý den pane Jaroslave, moc děkujeme za váš dotaz a zájem o naše služby. Ošetření je v tomto případě možné provést a rozšířené žilky bychom mohli tímto ošetřením stáhnout. Budeme se těšit na případné návštěvy. Hezký den Mgr. Vladimír Žitný Estetické centrum To well

Pavlína

Dobrý den v názvu nabídky je uvedeno omlazení pokožky, ale v nabídce jsem nic takového nenašla. Nabízíte pouze odstranění žilek, akné nebo odstranění pigmentových skvrn. Ani jedno z toho mě netrápí, avšak ráda bych zakoupila voucher právě na omlazení (vrásky). Kamarádka mi metodu IPL vřele doporučovala právě na tento problém. Je Vaše nabídka takto koncipována nebo ne? Děkuji za odpověď.

Estetické centrum To well Brno

Dobrý den paní Pavlíno, moc děkujeme za váš dotaz. Jedná se o v tomto o druhou varintu : 3× zmírnění následků akné a fotorejuvenace pokožky – právě fotorejuvenace pokožky je v překladu omlazení pokožky. Budeme se moc těšit na vaše návštěvy. Hezký den Mgr. Vladimír Žitný Estetické centrum To well

Hana Wünschová

Dobrý den,
prosím o zodpovězení dotazu, omlazení pokožky a odstranění rozšířených žilek
je zahrnuto v jedné částce 999Kč za 3 návštěvy?
Pokud ano, mám zájem se objednat. Děkuji za odpověď. Hana Wünschová

Estetické centrum To well Brno

Dobrý den paní Wünschová, děkujeme za Váš dotaz. Ano, v rámci jednoho kuponu v ceně 999 Kč jsou zahrnuta 3 ošetření, které je vhodné podstoupit s rozestupy 3–4 týdnů. Ošetření je možné zakoupit přímo přes slevomat. Po zakoupení obdržíte voucher, na kterém jsou uvedeny pokyny k objednání.
S pozdravem Micková, Estetické centrum To Well

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru