Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Zažijte pátou dimenzi: lístek na libovolný film v 5D Cinema MAXIM

4,7 / 5 5D Cinema Maxim (11 poboček) Olomouc  (mapa) 14 687 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Hana Holková

Dobrý den prosím pěkně chtěla bych se zeptat koupit dárek pro 2 osoby do kina v Brně na libovolný film dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Hano, nabídka obsahuje 1 vstupenku na 1 libovolný film do 5D Cinema Maxim. Film trvá 5–6 minut a vyberete si ho na místě. Pokud chcete vstupenky dvě, stačí v „košíku“ změnit počet kusů. Hezký den :)

Michaela

Dobrý den,
když zakoupím zítra voucher, obdržím do do 23.12?

 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Michaelo, voucher vám bude obratem zaslán na email. Hezký den :)

Jana Dudkovcová

Dobrý den,dne 5.12 jsem zaplatila 3 vstupenky a doposud mi nepřišlo nic nepřišlo.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, vouchery jsem Vám na email zaslala znovu, najdete je i v sekci Mé objednávky u Vás na profilu :-) krásný den

Jana

Dobrý den, chci se prosím zeptat jestli mohu koupit voucher přes kartu benefit plus.Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, určitě ano – pro nákup na Slevomat.cz pomocí vašich benefitů z cafeterie Benefit Plus je potřeba benefity nejprve převést na kredity :-)

Pavlína

Dobrý den, v Liberci již není možné do kina na 5D?

Slevomat.cz

Dobrý den, Pavlíno, bohužel partner pobočku v Liberci nemá. Přikládám vám seznam položek:
https://www.kino-5d.cz/kina/. Pěkný den, Honza

MH

Dobrý den, je možné využít tuto nabídku i v Cinema Maxim i v OC Krakov v Praze 8? Děkuji předem za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, nabídku lze využít pouze v 5D Cinema Maxim Praha. Pěkný den

Martina Joklová

Dobry den, jak mam postupovat. Koupili jsme 4 vouchery a chtela bych je v darkove podobe k tisku,ale zatim mi nic na mejl neprislo:(

Slevomat.cz

Dobrý den, objednávku vidím v pořádku zaplacenou a voucher jsme vám v pořádku zaslali. Pro jistotu Vám jej ale zašlu znovu :-) E-mail dorazí z naší e-mailové adresy hezkyden@slevomat.cz. Určitě prosím zkontrolujte sekci Spam, Hromadné nebo Promo. Pro vaše pohodlí si voucher můžete vždy také stáhnout kdykoliv ze svého uživatelského účtu po přihlášení, kde vložíte e-mail a heslo. Po přihlášení uvidíte vpravo nahoře tlačítko „Mé nákupy“, po kliknutí na něj se vám zobrazí účet se všemi zakoupenými vouchery. Pěkný den

Pavel Zapletal

Dobrý den, chodili jsme občas do 5D kina v Karlových Varech (Varyáda). Nyní už toto kino v nabídce není. Je snad zrušené? Díky za info.

5D Cinema Maxim

Dobrý den, ano kino v Karlových Varech je bohužel zrušené.

Libor

Může do vašeho kina i dítě s brýlemi

Slevomat.cz

Dobrý den, Libore, ano může, 3D brýle nasadíte přes brýle dioptrické. Hezký den, Simča

Petr Horčička

Provozovna v Ústí nad Labem již nefunguje, či jste ji zapomněli do nabídky připsat a nebo je ústecká provozovna prostě výjimka a voucher se tam uplatnit nedá?

Slevomat.cz

Dobrý den, Petře, partner má 15 poboček a žádnou v Ústí nad Labem. Nabídka se vztahuje na všech 15 poboček. Pěkný den, Honza

Monika Fojtová

Voucher je n ekove omezeny?

Slevomat.cz

Dobrý den, Moniko, obchodník doporučuje návštěvu 5D kina od věku 4 let. Ovšem záleží na výběru filmu. Hezký den :)

Martina

Dobrý den, vím, že je to nejspíš hloupý dotaz, ale může na to jít těhotná žena? Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Martino, samozřejmě do 5D kina můžete, ale na vlastní nebezpečí. Je totiž na výběr z více filmů a některé by obchodník těhotným nedoporučoval. Hezký den :)

Martina Kubešová

Dobrý den, 19.11 jsem odeslala peníze přes účet, ráda bych se zeptala, za jak dlouho vouchery / objednala jsem 4× / dorazí. Mám je jako dárek .Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, vouchery jsem Vám zaslala znovu na email. Najde ho i u sebe na profilu v sekci Mé objednávky. Přeji hezký den

Petra Kolomberová

Dobrý večer. Prosím Vás, když objednáme 10× voucher, dostaneme 1kód nebo 10kódů? Chtěli bychom objednat jako darečky. Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Petro, každý voucher má svůj kód, v tomto případě se na místě prokážete pomocí kódu, který bude na každém voucheru jiný. Pěkný den, Honza

Zdenka Pézová

Dobrý den.Mám dotaz na 28.12.2018 Bude zde film vhodný pro 9letý děti v NC Královo Pole? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Zdenko, bohužel nedokážeme odhadnout vkus vašeho dítěte, ale přikládáme stránky partnera, kde se můžete podívat na aktuální nabídku filmů a otevírací dobu.
https://www.kino-5d.cz/filmy/
Pěkný den, Honza

Jana Vránová

Dobrý den, měla bych dotaz, je vhodné jít do 5D kina i pokud nosím brýle? Lze dát přes klasické brýle vaše 3D brýle a přitom nepřijít o kvalitu zážitku? Děkuji za odpověď.

5D Cinema Maxim

Dobrý den, 3D brýle si můžete nasadit i přes dioptrické brýle, nemusíte se bát, o kvalitu zážitku určitě nepřijdete. Hezký den

Markéta

Dobrý den, mohu se zeptat, na upřesnění omezení- lze slevu využít v sobotu? Děkuji.Markéta

5D Cinema Maxim

Dobrý den, voucher lze využít pouze ve dnech od neděle do pátku, v sobotu tedy není možné voucher využít. Hezký den

Lucie Žáková

Dobrý den, opravdu je v Brně v NC Královo pole v nabídce pouze jeden film? Děkuji.

5D Cinema Maxim

Dobrý den, v Brně v NC Královo Pole je v nabídce více filmů, na webových stránkách je nejspíše chyba, již pracujeme na její nápravě.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru